Ziraat Türkiye kupası  Fikstürü, Ziraat Türkiye kupası  Fikstürleri, Yaklaşan Maçlar

Futbol Türkiye

Türkiye Kupası
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TÜRKİYE: Türkiye Kupası¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Türkiye¬ZC÷l66sJ7gH¬ZD÷p¬ZE÷ru2S9qi9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/turkiye/turkiye-kupas/¬ZX÷00Türkiye 007ürkiye0250000000183000Türkiye Kupa014Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Türkiye¬~AA÷C0uH4guL¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷1074 Cankirispor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷1074 Cankirispor¬JA÷joPKrqGR¬WU÷1074-cankirispor¬WN÷BOY¬AF÷Boyabat¬JB÷hfBnv3Or¬WV÷boyabat¬~AA÷8W4Hqh3e¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agri 1970¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agri 1970¬JA÷UccqqhAA¬WU÷agri-1970¬WN÷IGD¬AF÷Igdir Aras Spor¬JB÷r11mrCPG¬WV÷igdir-aras-spor¬~AA÷GdCjhPkb¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alemdag¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Alemdag¬JA÷WOjx7bcg¬WU÷alemdag¬WN÷MOD¬AF÷Modafenspor¬JB÷pSft6ICa¬WV÷modafenspor¬~AA÷EsVgiq54¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belediye Derince¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belediye Derince¬JA÷Sjpo5xS5¬WU÷belediye-derince¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬JB÷6sqk4dsC¬WV÷edirnespor-genclik¬~AA÷neT1kNZG¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bursa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Bursa¬JA÷GCQuRJlP¬WU÷bursa¬WN÷BOZ¬AF÷Bozuyuk Vitraspor¬JB÷j5H7Mwct¬WV÷bozuyuk-vitraspor¬~AA÷GAiP6O4i¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cubukspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUB¬AE÷Cubukspor¬JA÷QaipzcRu¬WU÷cubukspor¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬JB÷4jjlZGtn¬WV÷turk-metal-kirikkale-spor¬~AA÷I1n86FA8¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorelesport¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorelesport¬JA÷ngS3nRG2¬WU÷gorelesport¬WN÷MER¬AF÷Merzifonspor¬JB÷0dW7ooW8¬WV÷merzifonspor¬~AA÷E5DtruSj¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Icel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZL¬AE÷Icel¬JA÷AZ1yGgtO¬WU÷icel¬WN÷KEP¬AF÷Kepez Belediyespor¬JB÷lQ0uFDeU¬WV÷kepez-belediyespor¬~AA÷029xqLCp¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Bucak Bld.¬JB÷SACWGZQH¬WV÷bucak-belediyesi¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬JA÷E78SHFBB¬WU÷karaman-belediyespor¬~AA÷Q7aMrCI1¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kars 36 Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kars 36 Spor¬JA÷zcPGQqfq¬WU÷kars-36-spor¬WN÷CHA¬AF÷Hocvan Spor¬JB÷EmOKP39k¬WV÷hocvan-spor¬~AA÷UyjC5ZPE¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kastamonu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Kastamonu¬JA÷rLLCp5oF¬WU÷kastamonu¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬JB÷MBKGqP0L¬WV÷bartinspor¬~AA÷4bbQsWX7¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelkit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelkit¬JA÷fauIONOe¬WU÷kelkit-bld¬WN÷CAR¬AF÷Carsambaspor¬JB÷YkvMNsv2¬WV÷carsambaspor¬~AA÷tIly4MlA¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilis Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilis Bld.¬JA÷j7xAUheH¬WU÷kilis-belediyespor¬WN÷DER¬AF÷Dersimspor¬JB÷UcyETCAN¬WV÷dersim-spor¬~AA÷2RkX42Z3¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malatya¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malatya¬JA÷fuq1WEQ4¬WU÷malatya¬WN÷BIN¬AF÷12 Bingol¬JB÷YVs5VYuB¬WV÷12-bingol-spor¬~AA÷YXMog5zh¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maltepespor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maltepespor¬JA÷bBhU8KSt¬WU÷maltepespor¬WN÷MIC¬AF÷Hendek¬JB÷x2iY7vrm¬WV÷hendek-spor¬~AA÷Otvt3t4G¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mardin BB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Mardin BB¬JA÷OKzISWPT¬WU÷mardin-bb¬WN÷KAH¬AF÷Kahta¬JB÷bDRqOjYp¬WV÷kahta¬~AA÷zJ69oEYr¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mus Menderesspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Mus Menderesspor¬JA÷0I5SnzBo¬WU÷mus-menderesspor¬WN÷BIT¬AF÷Bitlis Ozguzeldere¬JB÷v94WofQi¬WV÷bitlis-ozguzeldere¬~AA÷4WN6lskN¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soma Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOM¬AE÷Soma Spor¬JA÷pSGBLcCn¬WU÷soma-spor¬WN÷AKS¬AF÷Aksehirspor¬JB÷OIFFKHRh¬WV÷aksehirspor¬~AA÷rNMAm14T¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tavşanlı Linyitspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavşanlı Linyitspor¬JA÷tfAKJysa¬WU÷tavsanl-linyitspor¬WN÷ISP¬AF÷Isparta Davrazspor¬JB÷Kp9OIed5¬WV÷isparta-davrazspor¬~AA÷84Ucj3KA¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yalova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAL¬AE÷Yalova¬JA÷zHmg3GdI¬WU÷yalova-kadikoy¬WN÷BIG¬AF÷Bigaspor¬JB÷E7nc2zCO¬WV÷bigaspor¬~AA÷f1jT5rKc¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgatspor 1959 FK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AKS¬AF÷Aksaray Bld.¬JB÷0IqcXfBb¬WV÷aksaray-bld¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgatspor 1959 FK¬JA÷nFugYzdh¬WU÷yimpas-yozgatspor¬~AA÷Uu6DpYmk¬AD÷1567004400¬ADE÷1567004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬JA÷8r9zoEub¬WU÷yuksekova¬WN÷SII¬AF÷Siirt İl Özel İdaresi¬JB÷nZ7vpYf4¬WV÷siirt-i-l-ozel-i-daresi¬~
170
22
Ayarlar
Ziraat Türkiye kupası fikstürüne, yarınki karşılaşmalara ve mevcut sezonun Ziraat Türkiye kupası maç fikstürüne göz atın. FlashScore.com.tr Ziraat Türkiye kupası fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. Ziraat Türkiye kupası yanında FlashScore.com.tr üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!