MLS 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol ABD

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xUHNUnib¬AD÷1583721000¬ADE÷1583721000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583729794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷neQ3fAPP¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vmIVkUXt¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GKGRT664¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583715744¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷IwHZllmm¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷C0Gwl82g¬WV÷nashville-sc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MeKbSanJ¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583644172¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷jFJ2Zqih¬WU÷los-angeles-galaxy¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷4IN6Y36b¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AsGVSQLA¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643901¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Q3KsmSHa¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷KQJonnX5¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷r5LfTuXC¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583640041¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷dhKbzQyn¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1Lfy6Mu¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷lrMjULH6¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638238¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SxtoH2yO¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷6TvkGMjU¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MHJZRpyH¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636470¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷bHIko6nC¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷hhXhpQ1I¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zuInV120¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633070¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷MuwwJO6B¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷YFtsIrMH¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷hGSsWsmf¬AD÷1583618400¬ADE÷1583618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583626146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷SIwZJ4i5¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷lSvVKpxa¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷4t9vR4jN¬AD÷1583613000¬ADE÷1583613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷WrWdqpHO¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷pnKv8TgP¬WV÷inter-miami¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rX7rQO5T¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷M7B63m2t¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷GUAA27Hn¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷EPTwXNXm¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷t2yNM67n¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷KhzRLQMh¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KlFzY3Is¬AD÷1583605800¬ADE÷1583605800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583613025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷AJpiSSqP¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷nuxJNnht¬WV÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rPi7kWmF¬AD÷1583109000¬ADE÷1583109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583117197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷GdB7KGQI¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷fmABJztP¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷0022jCY8¬AD÷1583101800¬ADE÷1583101800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583109091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷rVc0Mxd6¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MLd4LdBC¬WV÷inter-miami¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
26
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷x84YrwC8¬AD÷1585954800¬ADE÷1585954800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷hCFE6DEk¬WU÷dc-united¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷MoKI5XTe¬WV÷new-york-city¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷Gb3xrcRE¬AD÷1585962000¬ADE÷1585962000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷0xJM4iq2¬WU÷nashville-sc¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷Eu74TzM2¬WV÷seattle-sounders¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷bNhssHtL¬AD÷1586023200¬ADE÷1586023200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷M5ACREjF¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷SrB8Sfy9¬WU÷chicago-fire¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷bibW9tjC¬AD÷1586026800¬ADE÷1586026800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷0K7q54X7¬WU÷orlando-city¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷ENeRTmA8¬WV÷montreal-impact¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷d8BptydR¬AD÷1586028600¬ADE÷1586028600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷0d9GQY5L¬WU÷fc-dallas¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷8M8KPhLR¬WV÷los-angeles-fc¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷hEcz905I¬AD÷1586030400¬ADE÷1586030400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷hEfVS7PE¬WU÷columbus-crew¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷MmaZRRvL¬WV÷toronto-fc¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷hvcGzFJl¬AD÷1586043000¬ADE÷1586043000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷IebfJjbe¬WU÷new-england-revolution¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷CIcbIAD1¬WV÷colorado-rapids¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷AFiLZYYf¬AD÷1586044800¬ADE÷1586044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷j9d2HUS7¬WU÷minnesota-united¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷vPkptE58¬WV÷san-jose-earthquakes¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷EmbCye4r¬AD÷1586046600¬ADE÷1586046600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷AVfnLCTr¬WU÷houston-dynamo¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷4hfjKWrk¬WV÷portland-timbers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷W4dv8KKO¬AD÷1586052000¬ADE÷1586052000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷0vbwRofR¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷IJp5M52r¬WV÷real-salt-lake¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷l6jPYhl1¬AD÷1586053800¬ADE÷1586053800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷IFlluYKE¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷CxlhvhzL¬WV÷sporting-kansas-city¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷rTkTXC37¬AD÷1586113200¬ADE÷1586113200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Inter Miami CF¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami CF¬JA÷OCidwCkR¬WU÷inter-miami¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷thvOYVcr¬WV÷philadelphia-union¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷dWgXWWID¬AD÷1586120400¬ADE÷1586120400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷KrwSXkDl¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Utd¬JB÷lIsWW9Sf¬WV÷atlanta-united¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷jmWL7dOd¬AD÷1586386800¬ADE÷1586386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷SvcUGnET¬WU÷new-england-revolution¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷pYbeC6Mp¬WV÷seattle-sounders¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~~
388
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr MLS 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!