MLS 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol ABD

MLS
2019
results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000183000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷Wh6i56QN¬AD÷1563501600¬ADE÷1563501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563509203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷MNb9fNp0¬WU÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷0EcDgs06¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷h27m6nBH¬AD÷1563494400¬ADE÷1563494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563501688¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷Ece1dqGm¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷hlf5e3Vg¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷dzEv88t5¬AD÷1563408000¬ADE÷1563408000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563415354¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷MaGM3RND¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷0jFQ2owK¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷xhxMZThT¬AD÷1563408000¬ADE÷1563408000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563415387¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷8jF0Moh0¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷nsE4L576¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2DEz9lRb¬AD÷1563404400¬ADE÷1563404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563411803¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷tlPqdF47¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷KvOmeZJD¬WV÷houston-dynamo¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷b1wIzAwN¬AD÷1563404400¬ADE÷1563404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563412123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷MZGhO7Nm¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷0QFdNRxf¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷OMFW9UBh¬AD÷1563143400¬ADE÷1563143400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563151753¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷YNLybyze¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷nRPucek1¬WV÷new-york-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷d0qzBAdn¬AD÷1563134100¬ADE÷1563134100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563141449¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷C8XSac5r¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷jaWWbHKl¬WV÷atlanta-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷tl9Qj7BU¬AD÷1563073200¬ADE÷1563073200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563080723¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷nRml7uD8¬WU÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷b1ih6aSE¬WV÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷I9pWBjst¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563076937¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷tQtc5JsL¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷KGu14wcR¬WV÷philadelphia-union¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷GxlDyjOG¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563076776¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷vBRmPm8s¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷2kzMTTaQ¬WU÷vancouver-whitecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷pMFHhTtI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563073334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷b57gobjk¬WU÷chicago-fire¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷xd6cpI5e¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Sp5MimdO¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563069993¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷fX02qxL1¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷YNa6rdz8¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷42p9xW8A¬AD÷1563060600¬ADE÷1563060600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563069421¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷UyxEVkVD¬WU÷montreal-impact¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷8SzIU9pK¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷6VGDg9RB¬AD÷1563060600¬ADE÷1563060600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563068098¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷h6uM366G¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷4r8knvyq¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xdC9fkC5¬AD÷1562986800¬ADE÷1562986800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562994335¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷AsjH4niA¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷WjiD5Sy4¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷b5D5eVda¬AD÷1562979600¬ADE÷1562979600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562986866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷bPw67l7i¬WU÷houston-dynamo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷xGxA68Mc¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GtO0dBsg¬AD÷1562972400¬ADE÷1562972400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562979777¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷rHeJqoFp¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷dKaNr5Uj¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~
248
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000183000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷0SAe4QuU¬AD÷1563588000¬ADE÷1563588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷rwmIh1FC¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷tO5LiLUI¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬~AA÷UqUmVm1p¬AD÷1563665400¬ADE÷1563665400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷r97DJqxJ¬WV÷montreal-impact¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷U539KPMC¬WU÷columbus-crew¬AW÷1¬~AA÷2ycNaplo¬AD÷1563665400¬ADE÷1563665400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷fRg3G47J¬WU÷philadelphia-union¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷YHh7FOMP¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬~AA÷8zTiU7Gj¬AD÷1563665400¬ADE÷1563665400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷dCeerTEJ¬WU÷toronto-fc¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷z3fasmUP¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬~AA÷OrBvhB8c¬AD÷1563669000¬ADE÷1563669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷lAzzyo7g¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷0pvvz5Ma¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬~AA÷Au7zgigi¬AD÷1563670800¬ADE÷1563670800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷GdxSx7xs¬WU÷colorado-rapids¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷fmyWyRim¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬~AA÷I5AriVN3¬AD÷1563674400¬ADE÷1563674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷r9TrZOy6¬WU÷real-salt-lake¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷MaSnYriC¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬~AA÷fegOJZFc¬AD÷1563674400¬ADE÷1563674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷zizOM3Ig¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷lfvSLNXa¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬~AA÷dd9njkwA¬AD÷1563739200¬ADE÷1563739200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷jZWjX26I¬WU÷atlanta-united¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UPVfWMLO¬WV÷dc-united¬AW÷1¬~AA÷x8Qqk9hG¬AD÷1563746400¬ADE÷1563746400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷WU9we6bP¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷8j15jQ6t¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬~AA÷GbPmlT7M¬AD÷1563751800¬ADE÷1563751800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷2D09kpMn¬WU÷orlando-city¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷t4aDl4yg¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬~AA÷ALOimmNS¬AD÷1563759000¬ADE÷1563759000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷8QV9mOja¬WU÷seattle-sounders¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷nHUDnr65¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬~AA÷nsGJr7Vq¬AD÷1564183800¬ADE÷1564183800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷tvUHo2LB¬WU÷new-york-city¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷fsYLpMzI¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬~AA÷z3dE4lh3¬AD÷1564192800¬ADE÷1564192800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷fsfi01z5¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷YXheaLkB¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬~~
160
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr MLS 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!