MLS 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol ABD

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷G6THA71A¬AD÷1558832400¬ADE÷1558832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558840064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷zV0vhfkE¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ELariE4K¬WV÷columbus-crew¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷MqUDBmn4¬AD÷1558828800¬ADE÷1558828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558836165¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷KMIiUjc7¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷bDHeTACD¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rgV9CTWc¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558834252¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷QaJmVWs1¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷CdFqWCSf¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷nRy1Ek2o¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558834471¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fcQ5wezL¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷YmP9xFkR¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QHz5D9Hi¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558834321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷jsRzYYcr¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷UXPvXhDl¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷KYKnPLYg¬AD÷1558825200¬ADE÷1558825200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558832406¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷U15t8zGh¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷8h4p7fVb¬WV÷fc-dallas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷YNmJk6Pp¬AD÷1558812600¬ADE÷1558812600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558821012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷bVWduH58¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷CYz1vyLE¬WV÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷trMrQ1Jm¬AD÷1558751400¬ADE÷1558751400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558758601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷O42Y9dot¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷zu6x9G0n¬WV÷montreal-impact¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷bVdifnHT¬AD÷1558746000¬ADE÷1558746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558753381¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷6ypBHDD1¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷pSrFGXS7¬WV÷atlanta-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷G67neS1N¬AD÷1558738800¬ADE÷1558738800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558746042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷A9j2JZrk¬WU÷orlando-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷l0k6Igbe¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷C8HvRs4s¬AD÷1558569600¬ADE÷1558569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558576804¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷bsySlDFU¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷KjxOkg0O¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷xG8rd8nH¬AD÷1558310400¬ADE÷1558310400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558317938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷tf0WOeLR¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷GnibKFTr¬WV÷colorado-rapids¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Uk5zbUH4¬AD÷1558308600¬ADE÷1558308600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558316045¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷CE8FSwM2¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷j57JRcy9¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷nRFVbA2b¬AD÷1558299600¬ADE÷1558299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1558307666¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷d6QS4zUe¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷A9UW3fq2¬WV÷atlanta-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~~
1
1558897428
162
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷U9XL9RGG¬AD÷1558908000¬ADE÷1558908000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷8ranjYJQ¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷ryjEohSs¬WV÷seattle-sounders¬AL÷{"1":[{"TVI":697,"BU":"http:\/\/www.ssport.tv\/","BN":"S Sport"}]}¬AW÷1¬~AA÷2cAiOul0¬AD÷1558913400¬ADE÷1558913400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷QTbk6Ep5¬WU÷toronto-fc¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷4Kcg5YaB¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬~AA÷CYMQ8oWM¬AD÷1559170800¬ADE÷1559170800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷QauJpCsl¬WU÷atlanta-united¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷4jvNqWdf¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬~AA÷EXDeNa36¬AD÷1559172600¬ADE÷1559172600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷bscc4hFH¬WU÷montreal-impact¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷Cp113CUN¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬~AA÷jPLU75oT¬AD÷1559172600¬ADE÷1559172600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷CGsVsAR6¬WV÷colorado-rapids¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷YPrRrjC0¬WU÷philadelphia-union¬AW÷1¬~AA÷8INe3Pgp¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷fuXZtUtD¬WU÷dc-united¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷8ryvtldJ¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬~AA÷8fDaMJIC¬AD÷1559176200¬ADE÷1559176200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷dIxYcjho¬WV÷los-angeles-galaxy¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷f9j62WqU¬WU÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬~AA÷noC3LwYI¬AD÷1559354400¬ADE÷1559354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AZuFMZUo¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷lQvJLgph¬WV÷toronto-fc¬AW÷1¬~AA÷O2enpNAJ¬AD÷1559422800¬ADE÷1559422800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷WlUNKDab¬WU÷montreal-impact¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷phYRJXE4¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬~AA÷n9Ma2q9j¬AD÷1559426400¬ADE÷1559426400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷MoPL4XYJ¬WU÷atlanta-united¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0xOP3ilQ¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬~AA÷lE0rRSoi¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷46SpaBds¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷rcRlbVBm¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬~AA÷2H4nQn1c¬AD÷1559431800¬ADE÷1559431800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xKQhckRg¬WU÷columbus-crew¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷jNUdd9t0¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬~AA÷zV2fOQV9¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷tCN9g7QI¬WU÷dc-united¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷Iyowxueo¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬~AA÷dv4jP6G3¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷YoK1eTe6¬WU÷fc-dallas¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷CxJ5fmBC¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬~AA÷Wdd3M40M¬AD÷1559435400¬ADE÷1559435400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷EHTQrBTc¬WU÷colorado-rapids¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷h8SUsVr4¬WV÷fc-cincinnati¬AW÷1¬~AA÷h6caNpoG¬AD÷1559435400¬ADE÷1559435400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷M9BJpXbo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷KfUMqiEi¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬~AA÷EVCRFEuI¬AD÷1559442600¬ADE÷1559442600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷2RyJQLCq¬WV÷los-angeles-fc¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷dpajV14S¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬~AA÷0CnZGrOq¬AD÷1559505600¬ADE÷1559505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷rcLsuTSM¬WU÷minnesota-united¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷d0PovmrT¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬~AA÷QJe7LOFS¬AD÷1559529000¬ADE÷1559529000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷AqNZtkbA¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lzMwt9DG¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬~AA÷2gfjqsQP¬AD÷1559777400¬ADE÷1559777400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷I5WZHBqH¬WV÷seattle-sounders¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷vFXVIiUA¬WU÷montreal-impact¬AW÷1¬~
1
1558897428
246
Settings
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr MLS 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!