MLS 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol ABD MLS2019

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xtCLAhqK¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552877923¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷nJmOO0pl¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Q9nSNKaf¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SnlrKTW3¬AD÷1552865400¬ADE÷1552865400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552872738¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷2POkN7Nl¬WV÷new-england-revolution¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷82PoOm8r¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷bkDHBYTD¬AD÷1552863600¬ADE÷1552863600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552871414¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷xp2hUMMQ¬WU÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vglKPtVs¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷659JHzB5¬AD÷1552856400¬ADE÷1552856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552864506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷fL2ZYq53¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷CdcvY3K9¬WV÷portland-timbers¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dpZYnkiD¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552856239¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷tI8qWrhE¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷fLCmV27K¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷pAVUmVy7¬AD÷1552789800¬ADE÷1552789800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552797105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷lOLc8u07¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷SEK17aFD¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷jmWQlBM0¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷hdSlA1Vf¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷WnRh9Lp1¬WV÷real-salt-lake¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AwvEM7eb¬AD÷1552766400¬ADE÷1552766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552774022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷riSj70U5¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷MsRf6KqC¬WV÷montreal-impact¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SEAFIGea¬AD÷1552764600¬ADE÷1552764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552772998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷2RFmBtDd¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷GU3VZPkc¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷GGvANmth¬AD÷1552762800¬ADE÷1552762800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552770148¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷nPYs9Mag¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷0Sxn8tFa¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CdXMki7f¬AD÷1552759200¬ADE÷1552759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552766399¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷0lAsCN0r¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷bZSpBsGl¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷fLxIjXil¬AD÷1552755600¬ADE÷1552755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552762826¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷t0c9UVG9¬WU÷chicago-fire¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KjdDTkWF¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GUwEiDxr¬AD÷1552260600¬ADE÷1552260600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552268650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷YZg1Winc¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷CQh5VB13¬WV÷portland-timbers¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pjLAJdtg¬AD÷1552251600¬ADE÷1552251600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552259500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷lOBqCMcj¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷6aMvD2rp¬WU÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~
1
1553200967
35
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷8O2i5W6s¬AD÷1553378100¬ADE÷1553378100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷GbuuLIqD¬WU÷fc-dallas¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷fkvqKxaJ¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬~AA÷jmhd4jMm¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷YZ9PSU2J¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷CQ8TRlIP¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬~AA÷6FGP9CbQ¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷8YyXMvF0¬WU÷philadelphia-union¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷MytyMbU6¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬~AA÷4jd03Ayf¬AD÷1553394600¬ADE÷1553394600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷U5eeN8Qt¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷ttaaMSum¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬~AA÷bDe42Uj0¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷O4l4Lneg¬WU÷new-england-revolution¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷2em8K6Aa¬WV÷fc-cincinnati¬AW÷1¬~AA÷lUxILRA4¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷U7Qb5vaI¬WU÷toronto-fc¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷8bP24bEO¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬~AA÷x4f81l66¬AD÷1553965200¬ADE÷1553965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷WUiCJQP5¬WU÷chicago-fire¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷ALjGIpuC¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬~AA÷IFB508LC¬AD÷1553968800¬ADE÷1553968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷hptLH4fI¬WU÷new-england-revolution¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷6mpPGO9O¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬~AA÷65XMKoQA¬AD÷1553972400¬ADE÷1553972400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷A33oTsiP¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷nPfDO1at¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬~AA÷d6A9aSzJ¬AD÷1553974200¬ADE÷1553974200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷KjY6u8nP¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷MaKYzSft¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬~AA÷A9biOBDJ¬AD÷1553988600¬ADE÷1553988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷SCkZY5Ph¬WV÷philadelphia-union¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷lMjVZoAn¬WU÷fc-cincinnati¬AW÷1¬~AA÷OC2eNVSP¬AD÷1553988600¬ADE÷1553988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷MZlwYPva¬WU÷columbus-crew¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷zwgsXqf5¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬~AA÷UguOIkys¬AD÷1553994000¬ADE÷1553994000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1rnW39B¬WU÷colorado-rapids¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷dhsjVNOH¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬~AA÷8pvSH9jm¬AD÷1553994000¬ADE÷1553994000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷4IpbT1gU¬WV÷fc-dallas¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷QRofUsvO¬WU÷real-salt-lake¬AW÷1¬~AA÷pdWQJ5uH¬AD÷1553997600¬ADE÷1553997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷tnfHNLEn¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KxgLMuUh¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬~AA÷xKrWGT5g¬AD÷1554071400¬ADE÷1554071400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷UuC4loPu¬WU÷orlando-city¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷tGF8m5vn¬WV÷dc-united¬AW÷1¬~AA÷GAszGmLa¬AD÷1554080400¬ADE÷1554080400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷zwFCnPgh¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷ETDGoq9b¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬~
1
1553200967
373
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr MLS 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!