Ziraat Türkiye kupası  skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Türkiye

Türkiye Kupası
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TÜRKİYE: Türkiye Kupası¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Türkiye¬ZC÷l66sJ7gH¬ZD÷p¬ZE÷ru2S9qi9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/turkiye/turkiye-kupas/¬ZX÷00Türkiye 007ürkiye0250000000183000Türkiye Kupa014Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Türkiye¬~AA÷f1jT5rKc¬AD÷1566990000¬ADE÷1566990000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgatspor 1959 FK¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgatspor 1959 FK¬JA÷nFugYzdh¬WU÷yimpas-yozgatspor¬WN÷AKS¬AF÷Aksaray Bld.¬JB÷0IqcXfBb¬WV÷aksaray-bld¬~AA÷8W4Hqh3e¬AD÷1566995400¬ADE÷1566995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agri 1970¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agri 1970¬JA÷UccqqhAA¬WU÷agri-1970¬WN÷IGD¬AF÷Igdir Aras Spor¬JB÷r11mrCPG¬WV÷igdir-aras-spor¬~AA÷4bbQsWX7¬AD÷1566995400¬ADE÷1566995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelkit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelkit¬JA÷fauIONOe¬WU÷kelkit-bld¬WN÷CAR¬AF÷Carsambaspor¬JB÷YkvMNsv2¬WV÷carsambaspor¬~AA÷2RkX42Z3¬AD÷1566995400¬ADE÷1566995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malatya¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷12 Bingol¬JB÷YVs5VYuB¬WV÷12-bingol-spor¬WM÷MAL¬AE÷Malatya¬JA÷fuq1WEQ4¬WU÷malatya¬~AA÷E5DtruSj¬AD÷1566997200¬ADE÷1566997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Icel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEP¬AF÷Kepez Belediyespor¬JB÷lQ0uFDeU¬WV÷kepez-belediyespor¬WM÷IZL¬AE÷Icel¬JA÷AZ1yGgtO¬WU÷icel¬~AA÷UyjC5ZPE¬AD÷1566997200¬ADE÷1566997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kastamonu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Kastamonu¬JA÷rLLCp5oF¬WU÷kastamonu¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬JB÷MBKGqP0L¬WV÷bartinspor¬~AA÷GdCjhPkb¬AD÷1566999000¬ADE÷1566999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alemdag¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Alemdag¬JA÷WOjx7bcg¬WU÷alemdag¬WN÷MOD¬AF÷Modafenspor¬JB÷pSft6ICa¬WV÷modafenspor¬~AA÷EsVgiq54¬AD÷1566999000¬ADE÷1566999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belediye Derince¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belediye Derince¬JA÷Sjpo5xS5¬WU÷belediye-derince¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬JB÷6sqk4dsC¬WV÷edirnespor-genclik¬~AA÷YXMog5zh¬AD÷1566999000¬ADE÷1566999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maltepespor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maltepespor¬JA÷bBhU8KSt¬WU÷maltepespor¬WN÷MIC¬AF÷Hendek¬JB÷x2iY7vrm¬WV÷hendek-spor¬~AA÷4WN6lskN¬AD÷1566999000¬ADE÷1566999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soma Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOM¬AE÷Soma Spor¬JA÷pSGBLcCn¬WU÷soma-spor¬WN÷AKS¬AF÷Aksehirspor¬JB÷OIFFKHRh¬WV÷aksehirspor¬~AA÷zJ69oEYr¬AD÷1567074600¬ADE÷1567074600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mus Menderesspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Mus Menderesspor¬JA÷0I5SnzBo¬WU÷mus-menderesspor¬WN÷BIT¬AF÷Bitlis Ozguzeldere¬JB÷v94WofQi¬WV÷bitlis-ozguzeldere¬~AA÷C0uH4guL¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷1074 Cankirispor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷1074 Cankirispor¬JA÷joPKrqGR¬WU÷1074-cankirispor¬WN÷BOY¬AF÷Boyabat¬JB÷hfBnv3Or¬WV÷boyabat¬~AA÷I1n86FA8¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorelesport¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorelesport¬JA÷ngS3nRG2¬WU÷gorelesport¬WN÷MER¬AF÷Merzifonspor¬JB÷0dW7ooW8¬WV÷merzifonspor¬~AA÷Q7aMrCI1¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kars 36 Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kars 36 Spor¬JA÷zcPGQqfq¬WU÷kars-36-spor¬WN÷CHA¬AF÷Hocvan Spor¬JB÷EmOKP39k¬WV÷hocvan-spor¬~AA÷tIly4MlA¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilis Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilis Bld.¬JA÷j7xAUheH¬WU÷kilis-belediyespor¬WN÷DER¬AF÷Dersimspor¬JB÷UcyETCAN¬WV÷dersim-spor¬~AA÷Otvt3t4G¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mardin BB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Mardin BB¬JA÷OKzISWPT¬WU÷mardin-bb¬WN÷KAH¬AF÷Kahta¬JB÷bDRqOjYp¬WV÷kahta¬~AA÷Uu6DpYmk¬AD÷1567081800¬ADE÷1567081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬JA÷8r9zoEub¬WU÷yuksekova¬WN÷SII¬AF÷Siirt İl Özel İdaresi¬JB÷nZ7vpYf4¬WV÷siirt-i-l-ozel-i-daresi¬~AA÷GAiP6O4i¬AD÷1567083600¬ADE÷1567083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cubukspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUB¬AE÷Cubukspor¬JA÷QaipzcRu¬WU÷cubukspor¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬JB÷4jjlZGtn¬WV÷turk-metal-kirikkale-spor¬~AA÷029xqLCp¬AD÷1567083600¬ADE÷1567083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬JA÷E78SHFBB¬WU÷karaman-belediyespor¬WN÷BUC¬AF÷Bucak Bld.¬JB÷SACWGZQH¬WV÷bucak-belediyesi¬~AA÷neT1kNZG¬AD÷1567085400¬ADE÷1567085400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bursa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Bursa¬JA÷GCQuRJlP¬WU÷bursa¬WN÷BOZ¬AF÷Bozuyuk Vitraspor¬JB÷j5H7Mwct¬WV÷bozuyuk-vitraspor¬~AA÷rNMAm14T¬AD÷1567085400¬ADE÷1567085400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tavşanlı Linyitspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavşanlı Linyitspor¬JA÷tfAKJysa¬WU÷tavsanl-linyitspor¬WN÷ISP¬AF÷Isparta Davrazspor¬JB÷Kp9OIed5¬WV÷isparta-davrazspor¬~AA÷84Ucj3KA¬AD÷1567085400¬ADE÷1567085400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yalova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAL¬AE÷Yalova¬JA÷zHmg3GdI¬WU÷yalova-kadikoy¬WN÷BIG¬AF÷Bigaspor¬JB÷E7nc2zCO¬WV÷bigaspor¬~
22
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Futbol/Türkiye bölümünde yer alan Ziraat Türkiye kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Ziraat Türkiye kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Ziraat Türkiye kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Ziraat Türkiye kupası maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Ziraat Türkiye kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!