Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Dünya

Kulüpler Arası Dostluk Maçı
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dünya¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/dunya/kulupler-aras-dostluk-mac/¬ZX÷00Dünya 005......0070000000001000Kulüpler Ara027k Maçı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dünya¬~AA÷2TQux3R4¬AD÷1590577200¬ADE÷1590577200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dyn. Kyiv (Ukr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590581888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Dyn. Kyiv (Ukr)¬JA÷feMW1gA1¬WU÷dynamo-kiev¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpik Donetsk (Ukr)¬JB÷YoLz1DP7¬WV÷olimpik-donetsk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz. 30'ar dakikalık iki devre oynanacak.¬~AA÷Um8CdK7a¬AD÷1590570000¬ADE÷1590570000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bravo (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590579718¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bravo (Slo)¬JA÷6Tn67zMN¬WU÷bravo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAD¬AF÷Radomlje (Slo)¬JB÷z3iA6fyU¬WV÷radomlje¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷60'ar dakikalık iki devre oynanacak. Seyircisiz.¬~AA÷z5wLUwG5¬AD÷1590570000¬ADE÷1590570000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cherno More (Bul)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590576745¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse (Bul)¬JB÷tCtXDGXB¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CHE¬AE÷Cherno More (Bul)¬JA÷nksTEdI5¬WU÷cherno-more¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷zR88c0hg¬AD÷1590566400¬ADE÷1590566400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Obolon Kyiv (Ukr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590572762¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Obolon Kyiv (Ukr)¬JA÷YFlb9diB¬WU÷obolon-kiev¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shakhtar (Ukr)¬JB÷Sxl28G6H¬WV÷shakhtar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷WWhdn1hA¬AD÷1590519600¬ADE÷1590519600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afturelding (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590525611¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALF¬AE÷Afturelding (Ice)¬JA÷AilBNbuM¬WU÷afturelding¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷HAU¬AF÷Haukar (Ice)¬JB÷OfhFMIfS¬WV÷haukar¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷Yu9zdGPj¬AD÷1590516000¬ADE÷1590516000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fjolnir (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590522649¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FJO¬AE÷Fjolnir (Ice)¬JA÷dd6AdnAL¬WU÷fjolnir¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOP¬AF÷Kopavogur (Ice)¬JB÷jJ5Ee6PR¬WV÷kopavogur¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Ywvik38i¬AD÷1590516000¬ADE÷1590516000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grindavik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590518261¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grindavik (Ice)¬JA÷4ze93wlj¬WU÷grindavik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REY¬AF÷IR Reykjavik (Ice)¬JB÷GAbD2c3d¬WV÷ir-reykjavik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷ClaRNQ06¬AD÷1590508800¬ADE÷1590508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odense (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590515350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬AE÷Odense (Den)¬JA÷nTZ2pYqg¬WU÷odense¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AAL¬AF÷Aalborg (Den)¬JB÷tjZ6qhaa¬WV÷aalborg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷OIZS3bL2¬AD÷1590508800¬ADE÷1590508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shmona (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590515057¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona (Isr)¬JA÷6o4yVGvM¬WU÷shmona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm (Isr)¬JB÷Kl8uUzfS¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷WjBJ75Xc¬AD÷1590507000¬ADE÷1590507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blansko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590512747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blansko (Cze)¬JA÷INOkBXvk¬WU÷fk-blansko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VRC¬AF÷Vrchovina (Cze)¬JB÷dENgAife¬WV÷vrchovina¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷AwEyAw9Q¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admira (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STU¬AF÷Sturm Graz (Aut)¬JB÷6LEwKuJb¬WV÷sturm¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADM¬AE÷Admira (Aut)¬JA÷hIAZKL3h¬WU÷admira¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷E7C53EUC¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorica (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511550¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAB¬AF÷Tabor Sezana (Slo)¬JB÷Cl2wKiRC¬WV÷tabor-sezana¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gorica (Slo)¬JA÷ju1sJBtJ¬WU÷gorica¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷WhtntaNI¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511706¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba (Isr)¬JA÷YFUG95of¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera (Isr)¬JB÷2kZK8P00¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷dEvHVJ0a¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590511445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya (Isr)¬JA÷vPwLGImg¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim (Isr)¬JB÷8brPFx3a¬WV÷ms-kafr-qasim¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷SEOWAJgK¬AD÷1590505200¬ADE÷1590505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolfsberger AC (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590512298¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolfsberger AC (Aut)¬JA÷K4CRMsZu¬WU÷wolfsberger-ac¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷MAT¬AF÷Mattersburg (Aut)¬JB÷beBVL1ln¬WV÷mattersburg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷8AitteTe¬AD÷1590503400¬ADE÷1590503400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590510090¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda (Isr)¬JA÷06hMYbuc¬WU÷yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva (Isr)¬JB÷vciQXIf3¬WV÷m-petach-tikva¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷lUjssu8C¬AD÷1590501600¬ADE÷1590501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brondby (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590507857¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brondby (Den)¬JA÷02W8BRGs¬WU÷brondby¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HVI¬AF÷Hvidovre (Den)¬JB÷fPVCAoWm¬WV÷hvidovre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷AqujuJxP¬AD÷1590501600¬ADE÷1590501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oleksandriya (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLE¬AE÷Oleksandriya (Ukr)¬JA÷ttYO7qG6¬WU÷oleksandriya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CHE¬AF÷Cherkashchyna (Ukr)¬JB÷z3XS63VC¬WV÷cherkashchyna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷hANpXWw4¬AD÷1590498000¬ADE÷1590498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Copenhagen (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590504824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Sonderjyske (Den)¬JB÷fccBa8Rh¬WV÷sonderjyske¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷COP¬AE÷FC Copenhagen (Den)¬JA÷lKdFbSta¬WU÷fc-copenhagen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷0EZqnWRd¬AD÷1590498000¬ADE÷1590498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frydek-Mistek (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590503368¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRY¬AE÷Frydek-Mistek (Cze)¬JA÷z7apv9if¬WU÷frydek-mistek¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OST¬AF÷Ostrava B (Cze)¬JB÷UTblwT60¬WV÷ostrava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Kötü hava şartları nedeniyle erken bitirildi. Seyircisiz.¬~AA÷pOMKA95j¬AD÷1590494400¬ADE÷1590494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triglav (Slo)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590500304¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triglav (Slo)¬JA÷WCZoMzW8¬WU÷triglav¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬JB÷I9VsNGG2¬WV÷o-ljubljana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷0hlqZazI¬AD÷1590490800¬ADE÷1590490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brondby (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590497525¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brondby (Den)¬JA÷2HodyiDF¬WU÷brondby¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LYN¬AF÷Lyngby (Den)¬JB÷dvo0zBSL¬WV÷lyngby¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷MJMn0YR7¬AD÷1590487200¬ADE÷1590487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hobro (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIB¬AF÷Viborg (Den)¬JB÷nTq2rKjq¬WV÷viborg¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HOB¬AE÷Hobro (Den)¬JA÷Umczm0rS¬WU÷hobro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷rTNr1EC1¬AD÷1590483600¬ADE÷1590483600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koge (Den)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590489674¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Koge (Den)¬JA÷MNgSlMDF¬WU÷koge¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYK¬AF÷Nykobing (Den)¬JB÷jcbWmtTL¬WV÷nykobing¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷zmA85Evc¬AD÷1590480000¬ADE÷1590480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590486386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod (Isr)¬JA÷W6lO9785¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon (Isr)¬JB÷QTmS8RNB¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷MHXtldn7¬AD÷1590480000¬ADE÷1590480000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ho Chi Minh 2 (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590486854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HO¬AE÷Ho Chi Minh 2 (Vie)¬JA÷GEf0J8Sm¬WU÷ho-chi-minh¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VIN¬AF÷Vinh Long (Vie)¬JB÷f5g4ISsf¬WV÷vinh-long¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷bwy3bUi0¬AD÷1590478200¬ADE÷1590478200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ben Tre FC U21 (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590484355¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Ben Tre FC U21 (Vie)¬JA÷KED3SU4e¬WU÷ben-tre-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa U21 (Vie)¬JB÷EyD7RlK1¬WV÷khanh-hoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷noA5ZmJk¬AD÷1590422400¬ADE÷1590422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Tziona (Isr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590428719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona (Isr)¬JA÷MyHhrk5O¬WU÷nes-tziona¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JER¬AF÷B. Jerusalem (Isr)¬JB÷YBKds9KU¬WV÷b-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷29YW2Iz9¬AD÷1590422400¬ADE÷1590422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590428680¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon (Isr)¬JA÷xUf7Pf2q¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva (Isr)¬JB÷GKgBOEHk¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷n1jpuFr2¬AD÷1590415200¬ADE÷1590415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva (Isr)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590421751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva (Isr)¬JA÷YX5TWxA9¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan (Isr)¬JB÷CO4XVdPF¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷xlzMBnJt¬AD÷1590393600¬ADE÷1590393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Thuan (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1590400488¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Thuan (Vie)¬JA÷z5KnolnH¬WU÷binh-thuan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa (Vie)¬JB÷nuOjp81N¬WV÷khanh-hoa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~~
3523
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dünya¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/dunya/kulupler-aras-dostluk-mac/¬ZX÷00Dünya 005......0070000000001000Kulüpler Ara027k Maçı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dünya¬~AA÷E3UqyNtB¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Austria Vienna (Aut)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590595054¬BX÷¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austria Vienna (Aut)¬JA÷nk9IPd28¬WU÷austria-vienna¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartberg (Aut)¬JB÷0hDMOGHE¬WV÷hartberg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷I5UsrOK9¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Beroe (Bul)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590594991¬BX÷¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe (Bul)¬JA÷zHvIRowb¬WU÷beroe¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ETA¬AF÷Etar (Bul)¬JB÷E7wMQ5h4¬WV÷etar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷nLbrNMrp¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷LASK (Aut)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590595182¬BX÷¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷LASK (Aut)¬JA÷pp1xF8gh¬WU÷lask-linz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷St. Polten (Aut)¬JB÷Oz0tES8b¬WV÷st-polten¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷4pVyReFU¬AD÷1590591600¬ADE÷1590591600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Ludogorets (Bul)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1590595436¬BX÷¬WQ÷¬WM÷LUD¬AE÷Ludogorets (Bul)¬JA÷OlR0TeXb¬WU÷ludogorets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More (Bul)¬JB÷IBQ4SFn5¬WV÷cherno-more¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷40'ar dakikalık iki devre oynanacak. Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷htx9UCKm¬AD÷1590593400¬ADE÷1590593400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Bohumin (Cze)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590596294¬BX÷¬WQ÷¬WM÷BOH¬AE÷Bohumin (Cze)¬JA÷lAoGK5Ld¬WU÷bohumin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷Hermanice (Cze)¬JB÷S0pKJPz3¬WV÷hermanice¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷6Xo5RaGp¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Bilina (Cze)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590594994¬BX÷¬WQ÷¬WN÷KRU¬AF÷Krupka (Cze)¬JB÷vV4Z9uBM¬WV÷krupka¬AH÷1¬BB÷1¬WM÷BIL¬AE÷Bilina (Cze)¬JA÷0v6VALeG¬WU÷bilina¬AG÷0¬BA÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷htfhmsw4¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷HASK (Cro)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590595047¬BX÷¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷HASK (Cro)¬JA÷xvj3PKA9¬WU÷hask¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷CON¬AF÷Concordia Zagreb (Cro)¬JB÷GUl7OvQF¬WV÷concordia-zagreb¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷CKXse7ns¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Maribor (Slo)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1590594983¬BX÷¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maribor (Slo)¬JA÷rVoXSCTE¬WU÷maribor¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷KOP¬AF÷Koper (Slo)¬JB÷Kf90Bpbs¬WV÷koper¬AH÷1¬BB÷1¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷MZI2DKqd¬AD÷1590595200¬ADE÷1590595200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Smartno (Slo)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1590595221¬BX÷¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smartno (Slo)¬JA÷vcHhFkSJ¬WU÷smartno¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷RUD¬AF÷Rudar (Slo)¬JB÷ImGdE9sQ¬WV÷rudar¬AH÷1¬BB÷1¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷QR7jVjXO¬AD÷1590599700¬ADE÷1590599700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saue Laagri (Est)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAU¬AE÷Saue Laagri (Est)¬JA÷W0mqrfFD¬WU÷saue-jk-laagri¬WN÷POH¬AF÷Pohja-Sakala (Est)¬JB÷p4yR6whE¬WV÷pohja-sakala¬AN÷n¬~AA÷Kduzx4gO¬AD÷1590606000¬ADE÷1590606000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KR Reykjavik (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRR¬AE÷KR Reykjavik (Ice)¬JA÷C6B4GkFI¬WU÷kr-reykjavik¬WN÷STJ¬AF÷Stjarnan (Ice)¬JB÷Q9F8F9UO¬WV÷stjarnan¬AM÷Limited number of spectators.¬AN÷n¬~AA÷KdZnhmn6¬AD÷1590606000¬ADE÷1590606000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valur (Ice)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEF¬AF÷Keflavik (Ice)¬JB÷8leSdkrB¬WV÷keflavik¬WM÷VAL¬AE÷Valur (Ice)¬JA÷foiOcVS4¬WU÷valur¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷UqlmMtbj¬AD÷1590678000¬ADE÷1590678000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid Vienna (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Vienna (Aut)¬JA÷IcapDnO4¬WU÷rapid-vienna¬WN÷HOR¬AF÷Horn (Aut)¬JB÷W03lC6wB¬WV÷horn¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷y¬~AA÷4SDj47KQ¬AD÷1590744600¬ADE÷1590744600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava (Svk)¬JA÷6i97EgQl¬WU÷slovan-bratislava¬WN÷SER¬AF÷Sered (Svk)¬JB÷pr8BDDue¬WV÷sered¬AN÷n¬~AA÷bgDQXSrf¬AD÷1590746400¬ADE÷1590746400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Domzale (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Domzale (Slo)¬JA÷SjakLMTr¬WU÷domzale¬WN÷ALU¬AF÷Aluminij (Slo)¬JB÷MDbgKtqk¬WV÷aluminij¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷zsuwq453¬AD÷1590753600¬ADE÷1590753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liefering (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liefering (Aut)¬JA÷SjyAT78o¬WU÷fc-liefering¬WN÷KLA¬AF÷A. Klagenfurt (Aut)¬JB÷tfuESRNi¬WV÷a-klagenfurt¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷AyZzvqWq¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botev Plovdiv (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv (Bul)¬JA÷lEkSQMX5¬WU÷botev¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia (Bul)¬JB÷S4lWPtmC¬WV÷slavia-sofia¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷jB8BqrSa¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv (Bul)¬JA÷hvntIGuK¬WU÷lok-plovdiv¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo (Bul)¬JB÷n1opHzeQ¬WV÷tsarsko-selo¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷6sFfjDL6¬AD÷1590760800¬ADE÷1590760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ried (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIE¬AE÷Ried (Aut)¬JA÷fkVWb7qk¬WU÷ried¬WN÷AMS¬AF÷Amstetten (Aut)¬JB÷6PYzbRbe¬WV÷amstetten¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷fcn4PkuP¬AD÷1590766200¬ADE÷1590766200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dvur Kralove (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVU¬AE÷Dvur Kralove (Cze)¬JA÷jDSUsfmQ¬WU÷dvur-kralove¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove B (Cze)¬JB÷r5KdwEes¬WV÷hradec-kralove¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~~
66
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Dünya bölümünde yer alan Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!