NHL skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Hokey ABD

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷AisCTthl¬AD÷1583980200¬ADE÷1583980200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583989236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷hr5iOeKe¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷6o9eNFZ1¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷21jajF7N¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583987355¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷pbsVuYb4¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷WfwRtEqb¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷EPmTO3lT¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583988259¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷xfRxzPrR¬WV÷new-york-rangers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷b3SYz5TK¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷W0r8UMxr¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷WSGrQHkq¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷AJFnPy5k¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷zZlPPqZM¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583980271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷2yZPxRb8¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷tSXTyoEE¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ELetZ2UQ¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷MgVCVwSL¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷0pUGUcsS¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷0IixzqFK¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷QRy4Xac9¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷vVu8WJCF¬WV÷new-york-islanders¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷6apLQPJG¬AD÷1583886600¬ADE÷1583886600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583895810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷zVtvFN61¬WU÷dallas-stars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷lYprEsM7¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ppdCSok4¬AD÷1583883000¬ADE÷1583883000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷IVi0M5ER¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷KvvSHPMr¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Ig2XzPaE¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890741¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷W4x0Yur3¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷hEwdZLSd¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷xKh4U7Ki¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890054¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷lj0qQmF2¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷StamP7U8¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Wth8TRZc¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583889969¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷z72eNoaL¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷M3biORqF¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷v33Ty5p8¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583890350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷x6e9BIzj¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷GdfDAxjd¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷bTg0Vm5o¬AD÷1583807400¬ADE÷1583807400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583816548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷YsId2pNe¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷CYG014x2¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷CdFoDL77¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583811594¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8j5wHvDS¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷rqd5CbLq¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷S8oHR54A¬AD÷1583798400¬ADE÷1583798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷EFhVGqxk¬WU÷st-louis-blues¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷h6iZF3ie¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Y5GsE1h1¬AD÷1583798400¬ADE÷1583798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷nyHUI0rG¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷QRFYHKcM¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷CQYP64Sp¬AD÷1583794800¬ADE÷1583794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583805391¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷SpFl46hq¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷vLIh3Q7k¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~
1189
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL - Playofflar¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷dbhWeHsD¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷xIYKCk8Q¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷vRKn89Gs¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWS4AGd6¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷ID7WJ6Fg¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷d46zJQUa¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QF1jepi2¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷QqrzsXHr¬WV÷chicago-blackhawks¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷lKK6bamG¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMR89zCC¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷4ldYwS6P¬WU÷new-york-islanders¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷6cr0ZoFt¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkizeycJ¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷lvR63oVC¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷SUPA25pJ¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NHL - Plaseler¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL - Plasel014aseler000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷KpJu9IjJ¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷AaUOp4fj¬WU÷boston-bruins¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ljTSqO9d¬WV÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sjt7Pwy0¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷Sx0jLpW2¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷6TbfK4o9¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NHL - Playofflar¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷As6A0uTs¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷4WUJhUGf¬WU÷nashville-predators¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷rNTNilW0¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YwWmEbcs¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷GAlKUNTB¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷f1mOTsqI¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHrsI7bF¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷fwwY1Yg8¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷YTyx1h9E¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SdgLIvkQ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷YmKj7TVm¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷niOf6mof¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf698xsP¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷4U9rH4aC¬WV÷new-york-rangers¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷jR5vIpp6¬WU÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKuZJTT2¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷K6svtiXl¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷Y9oruBne¬WV÷chicago-blackhawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l6fHJKZJ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷tYDhRlNJ¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷h8HdQ8xQ¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NHL - Plaseler¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL - Plasel014aseler000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷MkcOX1TJ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷x6MA87nc¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷GdLE7R13¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDuBOcj6¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷z33bJO0F¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷CSQR1dVs¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NHL - Playofflar¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000001000NHL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷69aJbJcf¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷jmXVkS0D¬WV÷arizona-coyotes¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷xpTRj8o7¬WU÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJUG7EtP¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷0Ks4Y5Un¬WU÷new-york-islanders¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷ENo8XPqg¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwcu3G4n¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷bi9nGOEI¬WV÷carolina-hurricanes¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷xr8jFrUO¬WU÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KfYaBds0¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷ncBiCFDp¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷prUfBZSj¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SI0Faarl¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Sjyt0COK¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷vRvpaWwR¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4ZeCxSg¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷K4M24RF6¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷tENb5700¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~
36
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!