WHL 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Hokey Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/kanada/whl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷dbrGG35d¬AD÷1583978700¬ADE÷1583978700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583987496¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷zmdLyfhp¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷EwePzE7j¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷O4Wcumrc¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷GrZ7acpi¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷UowCbHac¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷2eV1v7c3¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983736¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷O8xGcyF3¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷2ayKdeU9¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷MyGFbp21¬AD÷1583892300¬ADE÷1583892300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583901177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷dlJMUfbq¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷zuIQTEDk¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zqf7IPzp¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583897635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷8KQudOwa¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷MNUqerg5¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷I7qCHqjj¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583896573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷4nKlf28B¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷rwJhgMNH¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷lOH706Xl¬AD÷1583712300¬ADE÷1583712300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583721286¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷pdKrxw69¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rswnycLF¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷403yOoDM¬AD÷1583712000¬ADE÷1583712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583720893¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷GMo136oP¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷IVXSbQgt¬WV÷victoria-royals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷SEGBaQne¬AD÷1583708700¬ADE÷1583708700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷x4xjzHzM¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷GfyfZzjS¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷bN2uN5SS¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717487¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷z7SXcp9n¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷EcRyc4Oh¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Uwyy6S9R¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645383¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷zRxhFFbd¬WV÷seattle-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷dzvlGeqj¬WU÷everett-silvertips¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷rkVT466p¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645631¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷tUSYpwE0¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷fXWxpcT6¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷WnN21nIr¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645393¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷OtWZwayc¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷2XUwwJj3¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷1¬~AA÷zLBKRTDc¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷Qy9ko7Pt¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷vuDgpRvm¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷MuUX3QLj¬AD÷1583634600¬ADE÷1583634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583643473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷lfWtqHrD¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷SpVprybJ¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zHyX68fL¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷2ZLFY3aH¬WU÷calgary-hitmen¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷EBlqHyUq¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷Op8GS9bi¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642027¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷8dMNkmHP¬WV÷victoria-royals¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷U5NJjT1J¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬~AA÷UsBOQmT3¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583641660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷M32bqofg¬WU÷red-deer-rebels¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷0f12r59a¬WV÷swift-current-broncos¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷jcw29nbT¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638909¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷b5wUoJbf¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷KEvQnaql¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷Q94XORcG¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷jqfFu3gI¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2JcJvN8O¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷8Y9SP7rA¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638899¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷UT56sPO5¬WU÷regina-pats¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷8K4AtqvC¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷GGUK9AA2¬AD÷1583552100¬ADE÷1583552100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583560749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷2g4bv8Vu¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷Gd82wSpn¬WV÷tri-city-americans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷f7TO8UP8¬AD÷1583550300¬ADE÷1583550300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558341¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷lA6Ay6Fb¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷AJ76xn0h¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬~AA÷G4GpFjUi¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583559500¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷S2KCurxL¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷6gJGv2iR¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷UskgB8TG¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷8MunfsiE¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷67bkg16K¬WV÷vancouver-giants¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷rRnsEAqb¬AD÷1583548200¬ADE÷1583548200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583557654¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷CzdqzMar¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷Qw0mZuFl¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷xEHtGWEo¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583554483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷tnM4s478¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷KxL8tOME¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷xWIT7luF¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583555206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷ULN7zQU4¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷8CMBZqpB¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷MHooDUb4¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷K0aiYaUf¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷bibeXJq1¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷GvokClEA¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551620¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷GSh0Wwa7¬WU÷prince-albert-raiders¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷fJi4VcED¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷C6vbASrN¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551792¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷lWmfhLLQ¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷juzMmuUs¬WV÷regina-pats¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~
754
fixtures
0
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Hokey/Kanada bölümünde yer alan WHL 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr WHL 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, WHL 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. WHL 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). WHL 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!