NBA skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD NBA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷K6UbPFEc¬AD÷1553565600¬ADE÷1553565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553576958¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷MkF0HVKl¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷148¬AT÷120¬BI÷28¬BA÷31¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷25¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷vR95Gkze¬WV÷brooklyn-nets¬AZ÷0¬AH÷144¬AU÷120¬BJ÷24¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷28¬BH÷30¬AM÷2 uzatma oynandı.¬AW÷1¬~AA÷tGVfQeai¬AD÷1553562000¬ADE÷1553562000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553570741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷QJTUMicR¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷26¬BC÷36¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷raGdIB5r¬WV÷phoenix-suns¬AH÷92¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷31¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷tOPJ1CMj¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553566861¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷pALMODSE¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷31¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷29¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷SYARNXsL¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷103¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷2XQF2h7p¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553562803¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷I3Tz1Az8¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷31¬BC÷26¬BE÷32¬BG÷30¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷6JMIPgD8¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷98¬BB÷31¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷phvl7YbT¬AD÷1553477400¬ADE÷1553477400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553486588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷dluS2W5e¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷26¬BE÷39¬BG÷24¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷vDUW1jL1¬WV÷sacramento-kings¬AH÷106¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷28¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷Wlzp8EqN¬AD÷1553473800¬ADE÷1553473800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553482316¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷royO3Cjk¬WV÷detroit-pistons¬AH÷114¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷37¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷lOyK4hyq¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷34¬BG÷24¬AW÷1¬~AA÷lQpu9fUG¬AD÷1553470200¬ADE÷1553470200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553478073¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷63YfAEDL¬WU÷boston-celtics¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷nFkh9YSR¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷30¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷AZoyAzFA¬AD÷1553468400¬ADE÷1553468400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553475623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷YkzmCzq9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷90¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷SCZjBfbF¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷33¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷dOs7mdLM¬AD÷1553464800¬ADE÷1553464800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553473429¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷6kNL1dCs¬WU÷toronto-raptors¬AG÷114¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷lECQ0GRm¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷37¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷t0sXAGa4¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553469307¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷KnWrDGT2¬WV÷denver-nuggets¬AH÷88¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷21¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷Ish0lXj2¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷27¬BC÷35¬BE÷30¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷29rTBdpb¬AD÷1553459400¬ADE÷1553459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553467790¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷AHlhjgMk¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷32¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷37¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷vigdkDyd¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷105¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷KpgOCxVi¬AD÷1553443200¬ADE÷1553443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553452501¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷QqDLeFbS¬WU÷new-york-knicks¬AG÷113¬BA÷24¬BC÷35¬BE÷25¬BG÷29¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷WQkliZ6q¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷29¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷8AkKDIFo¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553401126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷KnADcyUF¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷30¬BG÷28¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷E99HdeqM¬WV÷detroit-pistons¬AH÷112¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷36¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷f71xkZxo¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553401526¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷OKG4aca3¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷19¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷33¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷tdB9bHE9¬WV÷phoenix-suns¬AH÷103¬BB÷32¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷hbFAgFUT¬AD÷1553387400¬ADE÷1553387400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553395565¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷WQTIyf7d¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷91¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷21¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pUH00wpc¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷126¬BB÷37¬BD÷37¬BF÷34¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷zNK5feFN¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553393347¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷zazAwGxp¬WU÷chicago-bulls¬AG÷83¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷INPExzhj¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷33¬BD÷37¬BF÷21¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷dWL1ey0H¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553393990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷4bbwdOhB¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷99¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷31¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷bZCter8H¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷35¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷29McdHpB¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553392975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷rqAUcpOb¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷34¬BC÷40¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Q7aZd4w5¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷127¬BB÷41¬BD÷27¬BF÷32¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷l6IgccV4¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷zJ6Ma6gn¬WU÷washington-wizards¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷Uu6QbQ8h¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷6sTlbwGb¬AD÷1553378400¬ADE÷1553378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553387100¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷dhyCu38U¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷35¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷dS7I0nvt¬WV÷boston-celtics¬AH÷117¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷34¬BH÷19¬AW÷1¬~AA÷SjUpaJ0h¬AD÷1553308200¬ADE÷1553308200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553317390¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Ovw4sPwI¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷106¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷I1x8tqgO¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷34¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷YFFs0aon¬AD÷1553301000¬ADE÷1553301000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553309349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷Uupeqo95¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷33¬BC÷30¬BE÷31¬BG÷22¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷C4Zar5OB¬WV÷miami-heat¬AH÷87¬BB÷32¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷fPGw1uWu¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553307364¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷jkoipRga¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷105¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷34¬BH÷24¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷MFtmo7vg¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷30¬AW÷1¬~AA÷U1kXud0U¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553306079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷00hvmT9t¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷108¬BA÷40¬BC÷20¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷rPsqnmPn¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷25¬BD÷33¬BF÷34¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷GboTtxoO¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AyDUSPOO¬WU÷new-york-knicks¬AG÷93¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Ov1Ci91P¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷37¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷IXr3lx6G¬AD÷1553297400¬ADE÷1553297400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553306027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷z7Wk7IlK¬WU÷toronto-raptors¬AG÷109¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷29¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷4tyf6x4Q¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷35¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷MynPsIVH¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305164¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷WpEQT59I¬WV÷memphis-grizzlies¬AZ÷0¬AH÷119¬AU÷110¬BJ÷9¬BB÷33¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷15¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷jZdTUofC¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷123¬AT÷110¬BI÷13¬BA÷23¬BC÷35¬BE÷23¬BG÷29¬AW÷1¬~~
3
1553612931
1174
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷SWX6NgqA¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷QsCHDmKD¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷UFxbMuOD¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷ETT2OZT3¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷Cv8DET47¬WV÷boston-celtics¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷IH89F9k1¬WU÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~AA÷AeNBMDbG¬AD÷1553643000¬ADE÷1553643000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷86y2LawK¬WU÷miami-heat¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷GWz6KJhQ¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷4lsBnGzT¬AD÷1553643000¬ADE÷1553643000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷0lGUazsf¬WU÷toronto-raptors¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷fBFYbfd0¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬~AA÷folm3Pce¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷nLElCe06¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷4d9gBFFC¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷Gfkq45rk¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷E7GtEHVg¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷8UFpDyo0¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷nLpu5oTr¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷IuNXFw1s¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷04CxFcGm¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬~AA÷xAwh2qD1¬AD÷1553646600¬ADE÷1553646600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷rm8cAZUI¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷fPK4IWMu¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬~AA÷zede13S7¬AD÷1553648400¬ADE÷1553648400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷6aO8Hjxn¬WU÷denver-nuggets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷lODDGAih¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬~AA÷lbpwQn58¬AD÷1553653800¬ADE÷1553653800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷SECHFU6b¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷dlHLElM4¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬~AA÷OGxjNpkR¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷Sxe46QTp¬WU÷chicago-bulls¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷EuGvV96o¬WV÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬~AA÷pQwnOQZK¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷W69YBn6N¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷QT8xB6LT¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬~AA÷SlqsP6KE¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷zuGPD8yB¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷I35UCSjH¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷tdPHI4cr¬AD÷1553738400¬ADE÷1553738400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷hWErUTLi¬WU÷phoenix-suns¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷ngEnTmyb¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬~AA÷faTLHOCl¬AD÷1553740200¬ADE÷1553740200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷rL7eRR5A¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷0dIjS7j4¬WU÷utah-jazz¬AW÷1¬~AA÷GEHUF2s1¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷UyA7OPkT¬WU÷detroit-pistons¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷zJnzKqbp¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷xOIQGrSf¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷MB6aQoLG¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷joB3P5zN¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷OvHYEMd7¬AD÷1553815800¬ADE÷1553815800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷0dvMsmji¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷ngjvJ3Dj¬WU÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷6cTxrzqp¬AD÷1553815800¬ADE÷1553815800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷Y1ExbEB6¬WU÷new-york-knicks¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷jw9scYQC¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬~AA÷IwbPyp4K¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷ruzswP4M¬WU÷houston-rockets¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Q3PoxqKS¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬~AA÷4zfLxQlE¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷zFWYvozA¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷UyWxv5kG¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷2VFxEtCD¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷vmwQt75c¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷dOXUuRK3¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬~AA÷C0cTz4JQ¬AD÷1553819400¬ADE÷1553819400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷SCBDX2Sq¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷zwBHWMsj¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~
3
1553612931
124
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
NBA canlı skorları FlashScore.com.tr sayfalarında! Sonraki maçlar: 27.03. Charlotte Hornets - San Antonio Spurs, Cleveland Cavaliers - Boston Celtics, Miami Heat - Orlando Magic, Toronto Raptors - Chicago Bulls, Milwaukee Bucks - Houston Rockets, Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers, New Orleans Pelicans - Atlanta Hawks, Dallas Mavericks - Sacramento Kings, Denver Nuggets - Detroit Pistons, Los Angeles Lakers - Washington Wizards, 28.03. Chicago Bulls - Portland Trail Blazers, Memphis Grizzlies - Golden State Warriors. NBA canlı skorlarını, maç sonuçlarını, fikstür ve NBA puan durumunu takip edin!
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!