NBA skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - All Stars¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷4MvbS96D¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷17¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000001000NBA - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷2eugS0za¬AD÷1581901200¬ADE÷1581901200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Giannis¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581913883¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEG¬AE÷Team Giannis¬JA÷pvUHfZTJ¬WU÷team-giannis¬AG÷155¬BA÷41¬BC÷51¬BE÷41¬BG÷22¬WN÷TLB¬AF÷Team LeBron¬JB÷OUSLggqQ¬WV÷team-lebron¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷157¬BB÷53¬BD÷30¬BF÷41¬BH÷33¬AM÷Özel kurallarla oynandı.¬AW÷1¬~AA÷jkqas1Gq¬AD÷1581732000¬ADE÷1581732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team USA¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581738900¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USA¬AE÷Team USA¬JA÷zwYPXcns¬WU÷team-usa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷151¬BA÷30¬BC÷41¬BE÷44¬BG÷36¬WN÷WOR¬AF÷Team World¬JB÷ETWTWH1m¬WV÷team-world¬AH÷131¬BB÷39¬BD÷42¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷4dPjlJX8¬AD÷1581642000¬ADE÷1581642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581653469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷CQGMX8bd¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷141¬AT÷114¬BI÷27¬BA÷30¬BC÷30¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷QT44dhyc¬WV÷los-angeles-clippers¬AZ÷0¬AH÷133¬AU÷114¬BJ÷19¬BB÷32¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷27¬AM÷2 uzatma oynandı.¬AW÷1¬~AA÷Q5QnkaI2¬AD÷1581642000¬ADE÷1581642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581650934¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷GbNDZUTq¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷118¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷35¬BG÷25¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷YZHIYlqj¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷29¬BD÷37¬BF÷32¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷C2x5QFu2¬AD÷1581562800¬ADE÷1581562800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581572883¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷KSyrui6M¬WU÷denver-nuggets¬AZ÷0¬AG÷116¬AT÷111¬BI÷5¬BA÷31¬BC÷24¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷EkynvBLS¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷120¬AU÷111¬BJ÷9¬BB÷23¬BD÷38¬BF÷23¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷baY0ReQe¬AD÷1581559200¬ADE÷1581559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581567705¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷8hYwtXjG¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷106¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷30¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷QTrZtDyA¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷34¬BC÷24¬BE÷29¬BG÷25¬AW÷1¬~AA÷GzqdSyBk¬AD÷1581559200¬ADE÷1581559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581567816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷I3uRrZ6c¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷32¬BG÷37¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷nwpVsgM3¬WV÷miami-heat¬AH÷101¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷xpphTHeq¬AD÷1581557400¬ADE÷1581557400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581565923¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷x82vLVEj¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷34¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷vDtNqFii¬WV÷sacramento-kings¬AH÷111¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷SAbMYwYL¬AD÷1581555600¬ADE÷1581555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581564138¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷0Ct8SDMG¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷31¬BC÷36¬BE÷25¬BG÷19¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷SYC4RXyN¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷19¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷61cQXcmS¬AD÷1581555600¬ADE÷1581555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581564932¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷O4bzMBap¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷31¬BH÷34¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷6PB8QiiT¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷108¬BA÷36¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷21¬AW÷1¬~AA÷p295JGo1¬AD÷1581553800¬ADE÷1581553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581562286¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷dO32mbiD¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷bTsoCsUD¬WV÷toronto-raptors¬AH÷91¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷pn9HZJIF¬AD÷1581553800¬ADE÷1581553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581562691¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷Sbr0UZi4¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷34¬BC÷34¬BE÷14¬BG÷36¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷MLs4Tg7A¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷111¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷40¬AW÷1¬~AA÷Wr5Dz039¬AD÷1581553800¬ADE÷1581553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581562666¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷WWliWeNi¬WU÷new-york-knicks¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷EevdVFxb¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷31¬BH÷37¬AW÷1¬~AA÷bV65xMYd¬AD÷1581552000¬ADE÷1581552000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581561091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷pxpXQ0oC¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷33¬BG÷29¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷S0ZyQK0I¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷105¬BB÷19¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷xM59ytl3¬AD÷1581552000¬ADE÷1581552000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581561476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷4Qd58hVp¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷116¬AT÷108¬BI÷8¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷21¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷htjmXy8o¬WV÷detroit-pistons¬AZ÷0¬AH÷112¬AU÷108¬BJ÷4¬BB÷20¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷MDNMDxdd¬AD÷1581474600¬ADE÷1581474600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581484160¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷vusPSMGa¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷38¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷Y1tTRtW5¬WV÷boston-celtics¬AH÷105¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷l0PEFbRq¬AD÷1581469200¬ADE÷1581469200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581477506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷ns2pz5OP¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷27¬BC÷36¬BE÷41¬BG÷34¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷4MlCVOWt¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷117¬BB÷36¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷rNOIEItj¬AD÷1581469200¬ADE÷1581469200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581478043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷rDmGUrnm¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷106¬BA÷14¬BC÷27¬BE÷36¬BG÷29¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷0lrLT21g¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷30¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷dS7tY6sB¬AD÷1581465600¬ADE÷1581465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581474883¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷pILkEN16¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷hrLgDsHC¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷103¬BB÷22¬BD÷32¬BF÷23¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷vicoXQdH¬AD÷1581465600¬ADE÷1581465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581473834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷WYJcC1WI¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷36¬BC÷33¬BE÷31¬BG÷26¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷Ywbtyo9J¬WV÷chicago-bulls¬AH÷114¬BB÷26¬BD÷36¬BF÷20¬BH÷32¬AW÷1¬~
885
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷MXJemwmF¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷vX88eCj3¬WU÷detroit-pistons¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷MebDfW59¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬~AA÷0OIanc2L¬AD÷1582245000¬ADE÷1582245000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷0ncHgjLF¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8CdLhAzM¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷foI3oHHR¬AD÷1582246800¬ADE÷1582246800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷n3ePiUkS¬WU÷chicago-bulls¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷hpYimlbq¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬~AA÷GlOUtyQr¬AD÷1582246800¬ADE÷1582246800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷6mxdn8Dk¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷0Ay0oSSe¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷bDDZueuk¬AD÷1582254000¬ADE÷1582254000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷v1z4pnr2¬WU÷sacramento-kings¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷GIJn9VK2¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬~AA÷x4CwuFfe¬AD÷1582255800¬ADE÷1582255800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷f9Ij8kz9¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷lWHf79kF¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷pUFowgP7¬AD÷1582329600¬ADE÷1582329600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷WlCU07Sr¬WU÷orlando-magic¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷0OGYaRsk¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷6wHsvZ91¬AD÷1582329600¬ADE÷1582329600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nHzb6T4L¬WU÷washington-wizards¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷UuQ25mKR¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~AA÷nZgU1x28¬AD÷1582331400¬ADE÷1582331400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷vFFxaoce¬WU÷new-york-knicks¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷Mw5sb5C1¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬~AA÷SQbAIz17¬AD÷1582331400¬ADE÷1582331400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷CWokB1qK¬WU÷toronto-raptors¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷6gogALbQ¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷facx0GWK¬AD÷1582333200¬ADE÷1582333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷SzdXKSJE¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷6Lyf30ls¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~AA÷0xbY0dHE¬AD÷1582333200¬ADE÷1582333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lpcTL848¬WV÷denver-nuggets¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷zs9ocPR7¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷YkdtaznR¬AD÷1582336800¬ADE÷1582336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷pCzb2K3m¬WU÷utah-jazz¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷vZZ11vJg¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷GAa5gE9l¬AD÷1582342200¬ADE÷1582342200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷EiSEbx3C¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷rRWIcdII¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬~AA÷xK01fffr¬AD÷1582342200¬ADE÷1582342200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷z1TAaIm6¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷hxv60bYa¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬~AA÷AXb9hYOf¬AD÷1582403400¬ADE÷1582403400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷MHVMdGXO¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷OM95LaAP¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬~AA÷Oz3Dihv1¬AD÷1582416000¬ADE÷1582416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷bF0XGJIt¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷hx0yGwYn¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷6ahIjCg7¬AD÷1582417800¬ADE÷1582417800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷WSbuFcmg¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷l4gpEH2a¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷Y5p4EFoE¬AD÷1582419600¬ADE÷1582419600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷zLedBFnI¬WU÷chicago-bulls¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷Iqo1AZ1O¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷pjiMkW8D¬AD÷1582419600¬ADE÷1582419600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷SfhlDyI5¬WU÷miami-heat¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷MHihCeXB¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~AA÷Cdq8DZ0K¬AD÷1582421400¬ADE÷1582421400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷dzp59gHU¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Y9zAUxmt¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬~AA÷fLYCCgGQ¬AD÷1582423200¬ADE÷1582423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷C0ZDTd2n¬WU÷utah-jazz¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷fPOISGHh¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷UDPv8DOs¬AD÷1582489800¬ADE÷1582489800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷8SSMRzXb¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷2kSQQfn5¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~
411
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
NBA canlı skorları FlashScore.com.tr sayfalarında! Sonraki maçlar: 21.02. Detroit Pistons - Milwaukee Bucks, Atlanta Hawks - Miami Heat, Chicago Bulls - Charlotte Hornets, Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets, Sacramento Kings - Memphis Grizzlies, Golden State Warriors - Houston Rockets, 22.02. Orlando Magic - Dallas Mavericks, Washington Wizards - Cleveland Cavaliers, New York Knicks - Indiana Pacers, Toronto Raptors - Phoenix Suns, Minnesota Timberwolves - Boston Celtics, Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets, Utah Jazz - San Antonio Spurs, Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies, Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans, Los Angeles Clippers - Sacramento Kings, 23.02. Charlotte Hornets - Brooklyn Nets, Atlanta Hawks - Dallas Mavericks, Chicago Bulls - Phoenix Suns, Miami Heat - Cleveland Cavaliers. NBA canlı skorlarını, maç sonuçlarını, fikstür ve NBA puan durumunu takip edin!
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!