NBA skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD

NBA
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Sezon Öncesi¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷hnyfTki7¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0010000000001000NBA - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷j7vaAjcp¬AD÷1570165200¬ADE÷1570165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Qc2fjIV1¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷S2twF182¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬~AA÷6mG4LvOD¬AD÷1570195800¬ADE÷1570195800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷UBQ1T5UA¬WU÷sacramento-kings¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷82P5SPqH¬WV÷indiana-pacers¬AM÷Tarafsız saha.¬AW÷1¬~AA÷2FkOCnKD¬AD÷1570282200¬ADE÷1570282200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷MoNgVRab¬WU÷indiana-pacers¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷0xMcUoF4¬WV÷sacramento-kings¬AM÷Tarafsız saha.¬AW÷1¬~AA÷lKFtcBAM¬AD÷1570320000¬ADE÷1570320000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷GEa8qhaM¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷xO04pYqG¬WU÷golden-state-warriors¬AW÷1¬~AA÷UVWwdVPS¬AD÷1570321800¬ADE÷1570321800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷pl4CrCES¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷ncjvvWMq¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷0jg7GUKl¬AD÷1570399200¬ADE÷1570399200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dUKSGSp5¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷AXOWFn0B¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬~AA÷WvJ5ikYq¬AD÷1570489200¬ADE÷1570489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷ULuqwjxj¬WU÷detroit-pistons¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷S6bnxAid¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷v7XFDW0k¬AD÷1570489200¬ADE÷1570489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nL6iozKo¬WU÷washington-wizards¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷QB5epfZi¬WV÷new-york-knicks¬AW÷1¬~AA÷YsnJCjGe¬AD÷1570491000¬ADE÷1570491000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷KY4aqElb¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷Yy93rY34¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬~AA÷Q1I9j9mj¬AD÷1570492800¬ADE÷1570492800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷tAnU0gUd¬WU÷chicago-bulls¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷K0oYaDq3¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬~AA÷4K7yMjcR¬AD÷1570528800¬ADE÷1570528800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷SlTBKAot¬WU÷toronto-raptors¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷6uSFJU0n¬WV÷houston-rockets¬AM÷Tarafsız saha.¬AW÷1¬~AA÷v5MDkT2d¬AD÷1570577400¬ADE÷1570577400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xxtwaXb9¬WU÷miami-heat¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷GSvsbiEF¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷EDJCJIhQ¬AD÷1570579200¬ADE÷1570579200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷bX3pLsxi¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷Kt5tMNMp¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷GYVLd9eB¬AD÷1570586400¬ADE÷1570586400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Y7ZH4wtc¬WU÷phoenix-suns¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷CbYL3ce3¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬~AA÷CYpNBAV1¬AD÷1570588200¬ADE÷1570588200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷G0b8shJA¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷ficCtCYG¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬~
1295
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
NBA canlı skorları FlashScore.com.tr sayfalarında! Sonraki maçlar: 04.10. Los Angeles Clippers - Houston Rockets, Sacramento Kings - Indiana Pacers, 05.10. Indiana Pacers - Sacramento Kings, 06.10. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs - Orlando Magic, 07.10. Boston Celtics - Charlotte Hornets. NBA canlı skorlarını, maç sonuçlarını, fikstür ve NBA puan durumunu takip edin!
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!