NBA G League 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD

NBA G League
2018/2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League - Playofflar¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷xt4gw2Oo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000001000NBA G League025offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷MF0sopbn¬AD÷1555113600¬ADE÷1555113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555122720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷Ic4tuMVn¬WU÷long-island-nets¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷38¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷dl3pvtog¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷129¬BB÷38¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷26¬AM÷Rio Grande Valley Vipers seriyi kazandı 2-1.¬~AA÷8KzfRzSe¬AD÷1554854400¬ADE÷1554854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554863515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷ERz3O4v2¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷27¬BC÷37¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2sUpmlH2¬WV÷long-island-nets¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷30¬AM÷Seri berabere 1-1.¬~AA÷EcyjSGCk¬AD÷1554678000¬ADE÷1554678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554686328¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷hCnfQQ9k¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷37¬BC÷22¬BE÷31¬BG÷27¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷zyxaPpPe¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷107¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷31¬~AA÷djMCiwPL¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554263125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷zsonPotl¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷144¬BA÷32¬BC÷43¬BE÷31¬BG÷38¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷lpkjO5ef¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷125¬BB÷38¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷39¬~AA÷ERW7hJ9F¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554254391¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷j99FU7IQ¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷108¬AT÷102¬BI÷6¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷25¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷hIesQRQs¬WV÷lakeland-magic¬AZ÷0¬AH÷106¬AU÷102¬BJ÷4¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷19¬~AA÷QJ9Bwe32¬AD÷1553911200¬ADE÷1553911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553918614¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷6mK7SFXJ¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷117¬BA÷34¬BC÷43¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷pvJBRZnQ¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷34¬BH÷18¬~AA÷CGLTEBQ1¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553911133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷vsSL4CuD¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷135¬BA÷37¬BC÷33¬BE÷32¬BG÷33¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷IXQP3WfJ¬WV÷memphis-hustle¬AH÷118¬BB÷24¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷31¬~AA÷bDHPFiBe¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553907598¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷rFYC6YA0¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷dIxH5hQ6¬WV÷westchester-knicks¬AH÷91¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷28¬~AA÷GlSKGXek¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553908372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷A1z58ftl¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷112¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷19¬BG÷26¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷lhZ87Eef¬WV÷raptors¬AH÷99¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷SS9PWHrI¬AD÷1553738400¬ADE÷1553738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553746445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷jDNB6lDs¬WU÷stockton-kings¬AG÷119¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷32¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷YyDG58Sm¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷122¬BB÷24¬BD÷38¬BF÷34¬BH÷26¬~AA÷lxBLXcTB¬AD÷1553727600¬ADE÷1553727600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553735195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷l4ypBU4Q¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷82¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷23¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷tvxtCAkK¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷28¬~AA÷W0GGYwE5¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553652854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0ragl7cD¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷118¬BA÷23¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷2mwxDjzE¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷113¬BB÷37¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷hAHCZJba¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Raptors 905¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553654333¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷hIeojTS0¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷85¬BA÷12¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷22¬BI÷6¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷nuekkmr7¬WV÷grand-rapids-drive¬AZ÷0¬AH÷90¬AU÷85¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷25¬BJ÷5¬~
688
fixtures
0
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA G League 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA G League 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA G League 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA G League 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA G League 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!