NBA G League 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷biA2wXrh¬AD÷1582858800¬ADE÷1582858800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582866169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷QTyNwN16¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷KjyRxsHC¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷104¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷23¬~AA÷K0BbvDTo¬AD÷1582851600¬ADE÷1582851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582859101¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷vDwFuqXg¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷47¬BG÷24¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷nwwJv3n0¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷106¬BB÷29¬BD÷24¬BF÷28¬BH÷25¬~AA÷nDtpLkTN¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷8AdkPNnD¬WU÷college-park-skyhawks¬AG÷104¬BA÷18¬BC÷36¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷TAK¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷dQkXm7PD¬WV÷capital-city-go-go¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷133¬BB÷29¬BD÷35¬BF÷34¬BH÷35¬~AA÷UyWlK9rU¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷zHlymRvK¬WU÷long-island-nets¬AG÷124¬BA÷28¬BC÷39¬BE÷20¬BG÷37¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷UwlunofQ¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷32¬BD÷26¬BF÷33¬BH÷34¬~AA÷WpIGFTjo¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855935¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷0MvBtPHm¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷22¬BD÷32¬BF÷24¬BH÷28¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷6au7s52s¬WU÷maine-red-claws¬AG÷103¬BA÷22¬BC÷33¬BE÷30¬BG÷18¬~AA÷zwwtMVDH¬AD÷1582772400¬ADE÷1582772400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582780011¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷zcbsRqI0¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷23¬BC÷38¬BE÷33¬BG÷34¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷UJcoQ3X6¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷122¬BB÷34¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷25¬~AA÷tGwxNBbB¬AD÷1582767000¬ADE÷1582767000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582774588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷rktzT5ml¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷115¬BA÷38¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷xCuvSP2f¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷40¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷28¬~AA÷2PvYNiq5¬AD÷1582765200¬ADE÷1582765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582772865¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷C6k4YRPQ¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷36¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷37¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷4bsWToYs¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷39¬BF÷27¬BH÷25¬~AA÷plpTOXTb¬AD÷1582761600¬ADE÷1582761600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582769099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷vgidzleE¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷39¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷28¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷YFj0Z7AK¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷115¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷35¬~AA÷6coPPDEh¬AD÷1582740000¬ADE÷1582740000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582747935¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷AJCCSyx8¬WU÷stockton-kings¬AG÷99¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷29¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷QkmhyUu8¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷28¬BD÷32¬BF÷27¬BH÷41¬~AA÷CznLQgan¬AD÷1582678800¬ADE÷1582678800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582686129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷O2E4Uc7e¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷37¬BE÷40¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷WSD8THM1¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷128¬BB÷30¬BD÷36¬BF÷38¬BH÷24¬~AA÷Y9GA6jEU¬AD÷1582677000¬ADE÷1582677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582683931¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷K6PQytFL¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷38¬BG÷26¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷ETOUz0UR¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷16¬BH÷28¬~AA÷bXsHRZqt¬AD÷1582677000¬ADE÷1582677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582684336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷jkGdWJxq¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷pCF0Vwhk¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷99¬BB÷13¬BD÷29¬BF÷25¬BH÷32¬~AA÷ngI28CqI¬AD÷1582675200¬ADE÷1582675200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582683369¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷KnZWFbh2¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷40¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷38¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷YkNEvrV2¬WV÷college-park-skyhawks¬AH÷116¬BB÷21¬BD÷28¬BF÷30¬BH÷37¬~AA÷fJH67WbO¬AD÷1582675200¬ADE÷1582675200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582682584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CtMIw2p9¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷110¬BA÷14¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷37¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷tGQMxMaF¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷36¬~AA÷82Jb9hUB¬AD÷1582648200¬ADE÷1582648200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582656141¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷8CVSGvwd¬WV÷maine-red-claws¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷23¬BD÷44¬BF÷29¬BH÷29¬WM÷TAK¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷EkWOHKNk¬WU÷capital-city-go-go¬AG÷93¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷30¬~AA÷QwUgAYE5¬AD÷1582646400¬ADE÷1582646400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582653024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷r7ugNt0S¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷29¬BC÷19¬BE÷37¬BG÷31¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷zaXKI08q¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷22¬~AA÷CzQkBEaa¬AD÷1582599600¬ADE÷1582599600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582606907¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷AgsoP2VF¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷40¬BG÷40¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷4GtkOMpM¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷110¬BB÷26¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷28¬~AA÷IDQoCfpg¬AD÷1582588800¬ADE÷1582588800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582596046¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷djwsQrG9¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷21¬BF÷16¬BH÷20¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷2TwwRO03¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷33¬BG÷25¬~~
503
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷tGa7xibb¬AD÷1582934400¬ADE÷1582934400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷YguVy1WI¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷pWixpbOu¬WV÷windy-city-bulls¬~AA÷fJ3ByBD4¬AD÷1582938000¬ADE÷1582938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷OMjtqIwn¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷hdeprxgh¬WV÷salt-lake-city-stars¬~AA÷lt3FzVSA¬AD÷1582939800¬ADE÷1582939800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷Wnflsd8b¬WU÷texas-legends¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷Q9ghtGN4¬WV÷sioux-falls-skyforce¬~AA÷SW1JZlrH¬AD÷1582945200¬ADE÷1582945200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷xpcduzwB¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷W6d0vfhH¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬~AA÷fgYFY8cN¬AD÷1583002800¬ADE÷1583002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷Ace4wE7N¬WU÷canton-charge¬WN÷TAK¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷vXa8xYMT¬WV÷capital-city-go-go¬~AA÷YqXJXSCT¬AD÷1583013600¬ADE÷1583013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷ttnzYiVp¬WU÷westchester-knicks¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷fqzIdy8o¬WV÷wisconsin-herd¬~AA÷jPJoTnLp¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷8nvMeeNi¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷29wQfFxb¬WV÷windy-city-bulls¬~AA÷4SNkS6zi¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷zyiXhg7A¬WV÷lakeland-magic¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷t0xUgZi4¬WU÷grand-rapids-drive¬~AA÷80lWzavi¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷ERkyhDMG¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷8lkuiXyN¬WV÷college-park-skyhawks¬~AA÷nimzzJgc¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷MigqjiiT¬WU÷maine-red-claws¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷vXuBoBap¬WV÷erie-bayhawks¬~AA÷GQivZx93¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷6wYd9Eii¬WV÷salt-lake-city-stars¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷INvFpVEj¬WU÷memphis-hustle¬~AA÷fHjrYdO9¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷pUW08Y6c¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷viW47hM3¬WV÷iowa-wolves¬~AA÷xttmXGwG¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷jRZ86CyA¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷plZC5WjG¬WV÷agua-caliente-clippers¬~AA÷lGqiWzgM¬AD÷1583026200¬ADE÷1583026200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷OvYG4j6M¬WU÷texas-legends¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hExL3ALS¬WV÷northern-arizona-suns¬~AA÷rwqeVf8S¬AD÷1583031600¬ADE÷1583031600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷fNOnaUTq¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷lpOjblqj¬WV÷austin-toros-spurs¬~AA÷pnVMQEGq¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷2mSfc8bd¬WU÷canton-charge¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷GjGxMiyc¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬~AA÷2NPRPYVk¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷fsFtLBj3¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷27EpKV59¬WV÷raptors¬~AA÷tEOVOhod¬AD÷1583100000¬ADE÷1583100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷tbDlJkLF¬WU÷stockton-kings¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷zLChI9zM¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬~AA÷fHCDmxOd¬AD÷1583193600¬ADE÷1583193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷lOGdHTkS¬WU÷capital-city-go-go¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷633OCmbq¬WV÷delaware-blue-coats¬~AA÷8KGHndw3¬AD÷1583200800¬ADE÷1583200800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷pf2SB7Dk¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷ET6WARSe¬WV÷south-bay-lakers¬~
168
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA G League 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA G League 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA G League 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA G League 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA G League 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!