NBA G League 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷f9UltZW8¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552968737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fJ5834mG¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷35¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷32¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Y94C2O2M¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷30¬~AA÷GIVpsFH2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552956998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷ng205QI3¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷97¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷35¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷0d644pY9¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷19¬BD÷33¬BF÷32¬BH÷20¬~AA÷dvOrrRRF¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552958231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pSIBopI1¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷37¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷rDyFp4X7¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷45¬BH÷22¬~AA÷S2x3IVv2¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552867483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷QwEi7nli¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷101¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷4UCe663c¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷34¬BH÷27¬~AA÷lCwaJBPe¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552862003¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷CMAAr3Bj¬WV÷greensboro-swarm¬AZ÷0¬AH÷116¬AU÷114¬BJ÷2¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷26¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷YVB6qqdp¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷118¬AT÷114¬BI÷4¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷33¬BG÷33¬~AA÷6mlfKiAk¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552858764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷EoVZl5YM¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷15¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷SlZwlPmT¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷102¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷19¬~AA÷hppjLXfq¬AD÷1552842000¬ADE÷1552842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552849515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷tYWRjR3A¬WU÷maine-red-claws¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷KOVVkoJG¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷29¬~AA÷0lMMx0QG¬AD÷1552788000¬ADE÷1552788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552796356¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷OdxNi7l4¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷39¬BH÷26¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷p6wJhmZc¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷127¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷36¬~AA÷McNIwtBA¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552790414¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷v9zBf94o¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷27¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷jqvFgTJi¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷15¬~AA÷2e7Hu2tb¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷SU6hxSlH¬WU÷iowa-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷29¬BC÷39¬BE÷18¬BG÷37¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷6L5dyn4N¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷36¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷32¬~AA÷tn6LvMe4¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788225¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷zeA0z6JT¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷25¬BC÷36¬BE÷40¬BG÷30¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷x4dSVPRp¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷123¬BB÷33¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷30¬~AA÷hQPQIvZp¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷vmazrWKu¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷Iwbvsjzn¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷16¬~AA÷fV39sOBo¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784686¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷bkFytAkh¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷104¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷xtEuuU4b¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷37¬~AA÷8Y7DtrRi¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552785036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷W2DqvlK4¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷17¬BG÷27¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷p6Hmw8ZA¬WV÷westchester-knicks¬AH÷102¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷27¬BH÷28¬~AA÷jHwaNKQT¬AD÷1552755600¬ADE÷1552755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552762580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷E7rPzFDC¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷37¬BC÷34¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷SAnTZYSI¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷103¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷30¬~AA÷riziPtdH¬AD÷1552701600¬ADE÷1552701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552708783¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷pSj8vcEm¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷OIkCwHTg¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷MsZfO0BN¬AD÷1552701600¬ADE÷1552701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552709879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷hhfGxyq0¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷107¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷32¬BG÷20¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷WrgKyeb6¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷31¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷32¬~AA÷0SpnQMtB¬AD÷1552696200¬ADE÷1552696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552704007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷t0expJjQ¬WU÷texas-legends¬AG÷119¬BA÷35¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷2313uwas¬WV÷agua-caliente-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷36¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷37¬~AA÷b3lVT4sn¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552701164¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷MVzTsB3r¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷0MZWtVIl¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷26¬BD÷39¬BF÷27¬BH÷27¬~AA÷GvqzTOdh¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552702386¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷dlTuu9m1¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷141¬BB÷38¬BD÷41¬BF÷32¬BH÷30¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷roPytkYf¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷114¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷32¬~AA÷fVsvSrCb¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552701483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷jBSqvT27¬WU÷windy-city-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷U1RmwmID¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷111¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷28¬~AA÷lhsrR2R4¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552702434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷8ncUouMD¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷22¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷32¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷nwdYpayK¬WV÷lakeland-magic¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷25¬~AA÷riEL91dU¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552697985¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷UXahlDQE¬WV÷stockton-kings¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷39¬BF÷30¬BH÷16¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷GUelkgB8¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷31¬BC÷51¬BE÷28¬BG÷25¬~AA÷KCkRUpSu¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552698526¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷CdkcmXuL¬WU÷maine-red-claws¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷38¬BG÷31¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷jml1nieR¬WV÷long-island-nets¬AH÷114¬BB÷29¬BD÷31¬BF÷37¬BH÷17¬~~
3
1552968981
642
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xYJgugnF¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷joaH1rIS¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hfoqc2Qq¬WV÷wisconsin-herd¬~AA÷zJxcvD1L¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷nHpmdMuj¬WU÷lakeland-magic¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷bilieted¬WV÷windy-city-bulls¬~AA÷Uux1wXGR¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷vmRwJqm3¬WV÷sioux-falls-skyforce¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0dSZJPXd¬WU÷oklahoma-city-blue¬~AA÷WlOSYjPr¬AD÷1553041800¬ADE÷1553041800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷8MVsI329¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷nDUoHNHF¬WV÷texas-legends¬~AA÷lQIXXAvk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷UyKjGsXL¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷ruOfF1nS¬WV÷memphis-hustle¬~AA÷SGHyXUge¬AD÷1553045400¬ADE÷1553045400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷0KAMALfq¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷vB9Q9uAk¬WV÷iowa-wolves¬~AA÷MwHuWl91¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷KMQN8aPe¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷bDPR7Jv2¬WV÷greensboro-swarm¬~AA÷zsLqV8O7¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CGD9W2H2¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷QJHDVMW8¬WV÷maine-red-claws¬~AA÷xnaSgh18¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷8r7IUtnF¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p8UoDEGs¬WV÷delaware-blue-coats¬~AA÷GxbWhCGE¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷EsZkCYVm¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷TAK¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷hYXgBhof¬WV÷capital-city-go-go¬~AA÷O2czhWVK¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zcNbAC00¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷Yst29WF6¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬~AA÷2gdvijoR¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷S4u68jVC¬WU÷westchester-knicks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷6evA7ApJ¬WV÷maine-red-claws¬~AA÷8zZ6nAgr¬AD÷1553214600¬ADE÷1553214600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷rDNhWgNJ¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷M3MdVDxQ¬WV÷sioux-falls-skyforce¬~AA÷MwwBoU8l¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷vq9OQXps¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷hnDSPi0m¬WV÷stockton-kings¬~AA÷G0xFplOf¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷zB2XOBFg¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷E11yOVUa¬WV÷long-island-nets¬~AA÷fiyJq8w1¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷0IaqM9aC¬WV÷windy-city-bulls¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷MR0uNkp6¬WU÷erie-bayhawks¬~AA÷CSVNrSh7¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷rsklLTEI¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷dpghKmUO¬WV÷canton-charge¬~AA÷jJURsn8D¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷AmszqX6P¬WU÷lakeland-magic¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷CdT1viFt¬WV÷raptors¬~AA÷4MI96VpE¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷8OMAxVqg¬WV÷oklahoma-city-blue¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷UXN6wBUn¬WU÷memphis-hustle¬~AA÷GdMD5k0K¬AD÷1553302800¬ADE÷1553302800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷2oMEykaa¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷ELPIz9E5¬WV÷iowa-wolves¬~AA÷bLBI49FQ¬AD÷1553306400¬ADE÷1553306400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dpFNZSTB¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷zyERYnqI¬WV÷agua-caliente-clippers¬~
3
1552968981
33
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA G League 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBA G League 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA G League 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA G League 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA G League 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!