Bayanlar NBA 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD Bayanlar NBA2019

results
3
1553104378
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: Bayanlar NBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷hCUntVkh¬ZD÷p¬ZE÷vHrsSAnn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/bayanlar-nba/¬ZX÷01ABD 003......0110000000186000Bayanlar NBA012ar NBA000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷IHrdiSYa¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬JA÷C6ELvj2I¬WU÷atlanta-dream¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬JB÷Q9IPwAHO¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬~AA÷4Evhh8Jg¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷UsPGuWnC¬WV÷indiana-fever¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷jiQCtCX5¬WU÷new-york-liberty¬AW÷1¬~AA÷0tY0jnl6¬AD÷1558812600¬ADE÷1558812600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬JA÷vD672gfP¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬JB÷tMhZcD2t¬WV÷phoenix-mercury¬AW÷1¬~AA÷vXW4k63C¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬JA÷MX9WdXHn¬WU÷connecticut-sun¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬JB÷0O8zdiXh¬WV÷washington-mystics¬AW÷1¬~AA÷ncW8lQII¬AD÷1558828800¬ADE÷1558828800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷fo8veBna¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬JB÷8lCrfV15¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬~AA÷QmVCmpYO¬AD÷1558915200¬ADE÷1558915200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces K¬JA÷jD1mgkHB¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬JB÷U30ih9WH¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬~AA÷Sh9eCTAP¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬JA÷bw5eiToO¬WU÷connecticut-sun¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷xU3ajm1U¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬~AA÷4E0N7mJt¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷2iV5BWWu¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷ERY9Ajnn¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬~AA÷by0R67Yn¬AD÷1559345400¬ADE÷1559345400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬JA÷8lYD9A1h¬WU÷atlanta-dream¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷nuXH8UGb¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬~AA÷xSbV5Rmg¬AD÷1559354400¬ADE÷1559354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬JA÷4GRM7lW4¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces K¬JB÷r7QQ68oB¬WV÷las-vegas-aces¬AW÷1¬~AA÷f3gz5o3a¬AD÷1559356200¬ADE÷1559356200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬JA÷xUPU5S0H¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬JB÷jXTY4nGN¬WV÷connecticut-sun¬AW÷1¬~AA÷Yghv45I5¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬JA÷YeJw46VT¬WU÷indiana-fever¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬JB÷z555aQwo¬WV÷new-york-liberty¬AW÷1¬~AA÷SGir3PXB¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬JA÷lM8nO9Go¬WU÷washington-mystics¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬JB÷SC7jNTVi¬WV÷atlanta-dream¬AW÷1¬~AA÷Q1Ao2qmI¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷Ov1aL704¬WV÷seattle-storm¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬JA÷AyceMmob¬WU÷chicago-sky¬AW÷1¬~AA÷6aOFpHHp¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬JA÷I103KRFA¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬JB÷dha7JoVG¬WV÷minnesota-lynx¬AW÷1¬~
3
1553104378
204
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan Bayanlar NBA 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Bayanlar NBA 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Bayanlar NBA 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Bayanlar NBA 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Bayanlar NBA 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!