Bayanlar NBA 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Basketbol ABD

Bayanlar NBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: Bayanlar NBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/bayanlar-nba/¬ZX÷01ABD 003......0110000000001000Bayanlar NBA012ar NBA000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷zylYpWnL¬AD÷1590951600¬ADE÷1590951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬JB÷dnPNUxgE¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷rqyt6gGD¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷r1mxpj2R¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬JA÷zwORTd8K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬JB÷r3NVSGNQ¬WV÷chicago-sky¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷pAZ3uAAr¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬JA÷pC9cOzWs¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬JB÷vZ81Nfol¬WV÷washington-mystics¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷SYO8vUPl¬AD÷1590966000¬ADE÷1590966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬JA÷hxD5ME0f¬WU÷seattle-storm¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces K¬JB÷naC9LYF0¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷zaSGx8f1¬AD÷1591110000¬ADE÷1591110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷YFELIWaJ¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷lnk1RO3J¬WV÷indiana-fever¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷EkRKyS97¬AD÷1591142400¬ADE÷1591142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬JA÷nX74QrJP¬WU÷washington-mystics¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷4CfWL2Rt¬WV÷seattle-storm¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷j7A30Bn8¬AD÷1591151400¬ADE÷1591151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬JA÷r3gzLMtm¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces K¬JB÷CxbvKtdg¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷Uc97aV1E¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬JA÷jTdrJ0Ba¬WU÷chicago-sky¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬JB÷pjdnIKQ5¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷OK8BbkHK¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬JB÷hGafGbeI¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬JA÷bg0jHvtC¬WU÷dallas-wings¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷M5REc9WQ¬AD÷1591398000¬ADE÷1591398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬JA÷W6bbFIAO¬WU÷washington-mystics¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷bDntv2mP¬WV÷indiana-fever¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷Sn4sgTvr¬AD÷1591399800¬ADE÷1591399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬JA÷0MY7ZLet¬WU÷connecticut-sun¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷fqYBYuBn¬WV÷seattle-storm¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷6w3ohmfl¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬JA÷8nxGXaQh¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬JB÷29yKWJua¬WV÷atlanta-dream¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷zD7ki79f¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷t0zOVwe5¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬JB÷AZvSUcAB¬WV÷new-york-liberty¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷E36gjRO0¬AD÷1591410600¬ADE÷1591410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬JB÷rmwzTyuO¬WV÷dallas-wings¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬JA÷lQwWTHPH¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷dSebkov7¬AD÷1591470000¬ADE÷1591470000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces K¬JA÷fNtvSefU¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬JB÷WrIqmuQu¬WV÷phoenix-mercury¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷AVa2l5gD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬JA÷AZGmnaun¬WU÷atlanta-dream¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷v9LioJfh¬WV÷indiana-fever¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷0bBDeM0t¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷QPN3rHvB¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬JB÷KnN7syfH¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷OYmpDlWD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷IaKepwAb¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷CMJaqcP4¬WV÷seattle-storm¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~~
182
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
reklam
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan Bayanlar NBA 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Bayanlar NBA 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Bayanlar NBA 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Bayanlar NBA 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Bayanlar NBA 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!