Bayanlar NBA 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD

Bayanlar NBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: Bayanlar NBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/bayanlar-nba/¬ZX÷01ABD 003......0110000000001000Bayanlar NBA012ar NBA000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷4fOGJYWO¬AD÷1589583600¬ADE÷1589583600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬JB÷4bcOVOxF¬WV÷atlanta-dream¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬JA÷AybKW4N8¬WU÷indiana-fever¬AW÷1¬~AA÷6a2arI9P¬AD÷1589587200¬ADE÷1589587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬JA÷I11SUrhL¬WU÷chicago-sky¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬JB÷CO0WT27R¬WV÷minnesota-lynx¬AW÷1¬~AA÷rLgRwxIt¬AD÷1589594400¬ADE÷1589594400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬JA÷EXnbPMFr¬WU÷dallas-wings¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷r7i2OtVl¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬~AA÷xrgVxdXn¬AD÷1589659200¬ADE÷1589659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬JA÷Mcj6N0pe¬WU÷washington-mystics¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬JB÷GKkAMKa1¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬~AA÷GYiZyGng¬AD÷1589670000¬ADE÷1589670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬JA÷SfgELvF7¬WU÷atlanta-dream¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬JB÷tbsdpOi8¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬~AA÷Y9nvyz2a¬AD÷1589670000¬ADE÷1589670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬JA÷Klt0qr7E¬WU÷connecticut-sun¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬JB÷lOp4r2MK¬WV÷new-york-liberty¬AW÷1¬~AA÷C0orzfH5¬AD÷1589751000¬ADE÷1589751000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷SEq8sMyR¬WU÷new-york-liberty¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬JB÷pfWZxtpr¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬~AA÷6NpnZDWB¬AD÷1589752800¬ADE÷1589752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces K¬JA÷bczvx0al¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬JB÷hKZsyKEf¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬~AA÷IcljYXoI¬AD÷1589752800¬ADE÷1589752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬JA÷WAYozvU0¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬JB÷vyYkZcq7¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬~AA÷be2KG5Gp¬AD÷1589756400¬ADE÷1589756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷IRWgYHbD¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬JB÷WUKyc1yE¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬~AA÷xn1OFPVj¬AD÷1589929200¬ADE÷1589929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬JA÷r7m5uZ5t¬WU÷connecticut-sun¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬JB÷xUn9vgLn¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬~AA÷Q1f6v98i¬AD÷1589932800¬ADE÷1589932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷GKoDwDzg¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬JB÷pfjHxXka¬WV÷atlanta-dream¬AW÷1¬~AA÷4hgAwTNc¬AD÷1589940000¬ADE÷1589940000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬JA÷OpkLyi55¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬JB÷I7lPzBKB¬WV÷phoenix-mercury¬AW÷1¬~AA÷nHrFxmw4¬AD÷1590015600¬ADE÷1590015600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬JB÷AF6WYlkO¬WV÷washington-mystics¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬JA÷Gh7SZUZH¬WU÷indiana-fever¬AW÷1¬~AA÷0KnJy7hA¬AD÷1590102000¬ADE÷1590102000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬JA÷l65zY84U¬WU÷new-york-liberty¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬JB÷0vntghzt¬WV÷connecticut-sun¬AW÷1¬~AA÷fsnNzR7G¬AD÷1590105600¬ADE÷1590105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬JA÷vVpphCkn¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬JB÷YipliW4h¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬~
216
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan Bayanlar NBA 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Bayanlar NBA 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Bayanlar NBA 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Bayanlar NBA 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Bayanlar NBA 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!