AHL 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Hokey ABD AHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷d8wGZK9l¬AD÷1553393100¬ADE÷1553393100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553401502¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷viFglHZJ¬WV÷san-jose-barracuda¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷QmRBPXdJ¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷IHvCz1fr¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553403202¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷ULX2RgS6¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷ncS7QDsD¬WV÷ontario-reign¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷SxLiusnR¬AD÷1553389500¬ADE÷1553389500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553399337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷d8ZfTFcf¬WU÷colorado-eagles¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷jVYbSZC0¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷lnMmtNWK¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553394657¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷pYVjUerl¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷29tnVyTs¬WU÷san-antonio-rampage¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷fPMqs3HE¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553394743¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷WQkGzb5K¬WU÷texas-stars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷00fKZHKQ¬WV÷grand-rapids-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷tMIurq28¬AD÷1553383800¬ADE÷1553383800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553392532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷jVCTCfDD¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷hziCyvjE¬WV÷belleville-senators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷0QugKuA1¬AD÷1553382300¬ADE÷1553382300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553392384¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷xhvLGxEl¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷4EAHFdTf¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷vHvcJaP7¬AD÷1553382300¬ADE÷1553382300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553390491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷r59LEGr1¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷xS8PDzb7¬WV÷binghamton-devils¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷WjykLLfe¬AD÷1553382300¬ADE÷1553382300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391261¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷tMhkMbjR¬WU÷springfield-thunderbirds¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷b1uHHIbr¬WV÷laval-rocket¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷zqdERNHR¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391898¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷dYIo2wae¬WU÷cleveland-monsters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷vc8j1cE1¬WV÷hershey-bears¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷AymtNsQr¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391486¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷Im7f0HT7¬WU÷rockford-icehogs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷630xP068¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷h0xoM1uk¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553391161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷pfatOKLE¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷SIloNvyL¬WV÷utica-comets¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷tMdAS32L¬AD÷1553378400¬ADE÷1553378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553386966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷jyGw4aUr¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷pbFs3Jqk¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2Vc6TqmF¬AD÷1553374800¬ADE÷1553374800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553384115¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷WjZ69L6L¬WU÷toronto-marlies¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷lSTB8uMR¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷pf31UPX8¬AD÷1553306400¬ADE÷1553306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553317220¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷bwyaBsx9¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷h0z3A1iF¬WV÷bakersfield-condors¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷634cV5I2¬AD÷1553306400¬ADE÷1553306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553314969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷rVhCmvp2¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷pzXfCNM2¬WV÷iowa-wild¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷h0GF6Mu2¬AD÷1553303100¬ADE÷1553303100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553314451¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷4vf8lKUe¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷dEf4k0Fk¬WU÷colorado-eagles¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷vcCB72Qe¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553311155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷xQsW78VG¬WU÷milwaukee-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷INe0jt0q¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷dYM68rBk¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553308177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷UavO9U04¬WU÷texas-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷OMwS8lGA¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷IsO29Oeq¬AD÷1553295900¬ADE÷1553295900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553304213¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷j9uKAAob¬WV÷belleville-senators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷YXpFBjWi¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷88xXEpYL¬AD÷1553295900¬ADE÷1553295900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305462¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷xC2cg9GN¬WU÷rochester-americans¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷Kzh2hTVT¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷QqmSFQIF¬AD÷1553295900¬ADE÷1553295900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305799¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷UoakeVoB¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷bL3gfk1H¬WV÷binghamton-devils¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷nayyE4mS¬AD÷1553295900¬ADE÷1553295900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷tvbTmmvo¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷fsnBCWGo¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷CtqOG639¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553305878¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷8WAtciHb¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷je0odBW4¬WV÷laval-rocket¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~~
4
1553458350
1007
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷jVxKYvPf¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1553457188¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷hfJcmykQ¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷bydQrecs¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4YtOXbv1¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1553457812¬BX÷7¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷xSfUsFCm¬WU÷cleveland-monsters¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷phfYtZRg¬WV÷hershey-bears¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ncWSWIg7¬AD÷1553454300¬ADE÷1553454300¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1553457402¬BX÷8¬WQ÷¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷67rsuDd6¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷Orgxtgs0¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷E3OEfMoE¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1553458210¬BX÷3¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷jc9ILOeo¬WU÷san-antonio-rampage¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷UsuaUGao¬WV÷grand-rapids-griffins¬AH÷0¬BB÷0¬~AA÷hfNIgt1K¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷8Yw3TzFi¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷2ew7SfUc¬WV÷syracuse-crunch¬~AA÷QmVWVx9D¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷KAnovXBC¬WU÷toronto-marlies¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷EXokwiRI¬WV÷rochester-americans¬~AA÷zJCNh0GQ¬AD÷1553468700¬ADE÷1553468700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷0tdAREq4¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷r5oFQYbA¬WV÷san-jose-barracuda¬~AA÷AB3klKOs¬AD÷1553472000¬ADE÷1553472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷MepJPhEG¬WU÷stockton-heat¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷jVlNOCTM¬WV÷iowa-wild¬~AA÷4Y2gmvvl¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷ULmRNWrT¬WU÷iowa-wild¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷z3QgJjip¬WV÷grand-rapids-griffins¬~AA÷rP1cnbgf¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷l6UcIA6j¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷29Iusfqi¬WV÷chicago-wolves¬~AA÷00d2oI80¬AD÷1553727600¬ADE÷1553727600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷t0HqtEbc¬WU÷belleville-senators¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷MBYtuYD3¬WV÷syracuse-crunch¬~AA÷vie6pxO6¬AD÷1553727600¬ADE÷1553727600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷02XpvhT9¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷fPWlwCrG¬WV÷charlotte-checkers¬~AA÷YDfAqdwD¬AD÷1553727900¬ADE÷1553727900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷8SzgxWcM¬WU÷rochester-americans¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷jiQcyjDS¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬~AA÷nHbErGhJ¬AD÷1553727900¬ADE÷1553727900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷h0CPW9Lq¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷MZGTVTzj¬WV÷providence-bruins¬~AA÷ne1MjDpt¬AD÷1553729400¬ADE÷1553729400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷0QFXUmjd¬WU÷laval-rocket¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷2VgGgXSd¬WV÷binghamton-devils¬~AA÷YBaUliFh¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷nJeSjVCF¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷4fjXkkSL¬WV÷milwaukee-admirals¬~AA÷Qo0QkXan¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷8SdOiBc9¬WV÷manitoba-moose¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷E5cKhir3¬WU÷texas-stars¬~AA÷C2bYmBUb¬AD÷1553736600¬ADE÷1553736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷rokyk9sS¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷0Qy3pTkq¬WV÷ontario-reign¬~AA÷fRmwmVq5¬AD÷1553738400¬ADE÷1553738400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷dhVBr7Ke¬WV÷san-jose-barracuda¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷ETu7qm5k¬WU÷san-diego-gulls¬~AA÷2iioo9EH¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷SjW05UR8¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷AFL54lsF¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬~AA÷trjkpTTN¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷OIP938dL¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷IuPD2SBR¬WV÷chicago-wolves¬~AA÷bJpfqmqU¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷KlBubnKr¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷xQ5pc6Zl¬WV÷providence-bruins¬~AA÷8UisnkaB¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷zqUFsRZ1¬WU÷utica-comets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷l0Xd6AC2¬WV÷toronto-marlies¬~AA÷0SWLv7io¬AD÷1553900700¬ADE÷1553900700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷GG4ldQle¬WU÷binghamton-devils¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷Aw4hep41¬WV÷springfield-thunderbirds¬~AA÷EVK33jUo¬AD÷1553900700¬ADE÷1553900700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷MD7df4J7¬WU÷rochester-americans¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷OIouJmd8¬WV÷laval-rocket¬~AA÷CGw72Aqh¬AD÷1553901300¬ADE÷1553901300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷29pqI7BE¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷UHDC0uts¬WV÷charlotte-checkers¬~AA÷fuTB1Ubb¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷88CGaaem¬WU÷iowa-wild¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷jX1LbJAg¬WV÷texas-stars¬~AA÷YVRF0lE4¬AD÷1553905800¬ADE÷1553905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷4z6PcwQa¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷bc5Tdcu6¬WV÷manitoba-moose¬~AA÷tdVNbSrH¬AD÷1553911200¬ADE÷1553911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷djKYgePO¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷Ag8GIv2P¬WV÷bakersfield-condors¬~AA÷25WJa8TA¬AD÷1553911200¬ADE÷1553911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷xl4XeHfC¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷IaLUfyAI¬WV÷ontario-reign¬~AA÷OKKScnbN¬AD÷1553911500¬ADE÷1553911500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷nFarEbAt¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷UwkmDIPn¬WV÷colorado-eagles¬~~
4
1553458350
143
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan AHL 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AHL 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AHL 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AHL 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). AHL 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!