AHL 2020/2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷EoB5rDTM¬AD÷1614276000¬ADE÷1614276000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614284513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷WdeIjD6o¬WU÷providence-bruins¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷jFZIY2UH-jLIgpFjA.png¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷p0aMkXLi¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬~AA÷KOB1qgEG¬AD÷1614222000¬ADE÷1614222000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614230588¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷Ig7zSTTp¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷GpL8W9LT¬WU÷henderson-silver-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬~AA÷SrEEi1pD¬AD÷1614220200¬ADE÷1614220200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614229699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷lj15NNPO¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷Aa21O3AI¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬~AA÷tYCcpZbA¬AD÷1614218700¬ADE÷1614218700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614226987¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷nBG4Xk6N¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷8KH0YVjH¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬~AA÷84CqvrGD¬AD÷1614211200¬ADE÷1614211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614219557¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷6qiUYdS8¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷ShhQZxD2¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬~AA÷0zeykxTs¬AD÷1614207600¬ADE÷1614207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614216757¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷KK0gHIbS¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷tU1kIbqM¬WU÷binghamton-devils¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬~AA÷zyj0uPeo¬AD÷1614204000¬ADE÷1614204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614213025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷xbYOKCMH¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷xO7olcne-MknoixMp.png¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷b7ZKLh7B¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬~AA÷b99AhsV6¬AD÷1614128400¬ADE÷1614128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614137293¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷Gx3cPqeC¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷2ZbgQPu6¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬~AA÷ncIJJgXu¬AD÷1614124800¬ADE÷1614124800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614133421¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6FJq7JIU¬WV÷cleveland-monsters¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷8U0t8a3O¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬~AA÷f18uuO07¬AD÷1614038400¬ADE÷1614038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614047549¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷Ek4rBgz2¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷0n0vCZKe¬WU÷laval-rocket¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬~AA÷6w1l4EXh¬AD÷1614038400¬ADE÷1614038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614046802¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷xKLpa4Kg¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷GAKlbOZa¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬OB÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬~AA÷hjy3ZBoo¬AD÷1613955600¬ADE÷1613955600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613964702¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Henderson Silver Knights¬JB÷lUao4NgT¬WV÷henderson-silver-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷zRes53vN¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬~AA÷4haUpoYN¬AD÷1613941200¬ADE÷1613941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613949096¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷ITy9OfNh¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷4QX4Pz8n¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬~AA÷KIA6gNF0¬AD÷1613941200¬ADE÷1613941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613950031¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷8CakR5Qa¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷UL0oSoBg¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬~
80
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷jqKpmyFi¬AD÷1614214800¬ADE÷1614214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614195260¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷MqDxvzNu¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬OA÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷0zCtwfxn¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬~AA÷OdIhoFq4¬AD÷1614218400¬ADE÷1614218400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷2NEhzhM4¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷EcIdZByB¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷KM6g27Ke¬AD÷1614304800¬ADE÷1614304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷WExwLFHg¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷A5ysKZWa¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬AM÷Covid-19'dan dolayı ertelendi.¬~AA÷6ZCIjLaJ¬AD÷1614373200¬ADE÷1614373200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷x6fmn72P¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷vFtFsRAt¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬AN÷n¬~AA÷YVixwiip¬AD÷1614376800¬ADE÷1614376800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷ClCXnV5A¬WU÷wilkes-barre-scranton¬GRA÷0¬OA÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷juBynkLG¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬OB÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷CMjtxB6j¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷ryZ4UMkq¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬OA÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷dvw9Tt5k¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬OB÷xO7olcne-MknoixMp.png¬AN÷n¬~AA÷QwfN0fqi¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷j1xDS0Ke¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬OA÷IBUk0jSq-ADuXLbnP.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷UiyHRKZ1¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬AN÷n¬~AA÷M70R2RhE¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷zJeYXGsF¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷E9fxXzcL¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬OB÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬AN÷n¬~AA÷4UhRaEbc¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷I7Ubj4C2¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷dbT2kOR8¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬OB÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬AN÷n¬~AA÷ngrWbYD3¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷jLS6lrsF¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬OA÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷2eWAm2dL¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬AN÷n¬~AA÷joumejDS¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷SKCv3sd8¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷6BBr21BE¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬AN÷n¬~AA÷0dnzbhT9¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷dIVEnMBR¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷bRHtrtKr¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷fJovcCrG¬AD÷1614391500¬ADE÷1614391500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷S0Mps0Zl¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷6iLltKle¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬AN÷n¬~AA÷Y9prdWcM¬AD÷1614448800¬ADE÷1614448800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷0EKhuv41¬WU÷hartford-wolf-pack¬GRA÷0¬OA÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷EHOdvbJ7¬WV÷providence-bruins¬GRB÷0¬OB÷jFZIY2UH-jLIgpFjA.png¬AN÷n¬~AA÷hfREjALq¬AD÷1614459600¬ADE÷1614459600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷EyBn1LQK¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬OA÷xO7olcne-MknoixMp.png¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷hS9j0utR¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬OB÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬AN÷n¬~AA÷0baV1o8K¬AD÷1614459600¬ADE÷1614459600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷8WgtWfCR¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷rPp8REKr¬WV÷manitoba-moose¬GRB÷0¬OB÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬AN÷n¬~AA÷SlF9sXrT¬AD÷1614463200¬ADE÷1614463200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷IDcUmBj4¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷vNbQliyb¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬AN÷n¬~AA÷nHQIkUzj¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷OA0MfJ3l¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬OB÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷A7dIealr¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬OA÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬AN÷n¬~AA÷biUMlljd¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷IXaQgwJf¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬OA÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷dObUhcY0¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬OB÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬AN÷n¬~AA÷0d85DXSd¬AD÷1614470700¬ADE÷1614470700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Qc3YiHm7¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬GRA÷0¬OA÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷4l2xiy3D¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬OB÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬AN÷n¬~AA÷vm79Cir3¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷IijKFKuE¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷Gx9NEveK¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬OB÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬AN÷n¬~AA÷8MBDBBc9¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷Aa8RDbAQ¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬OA÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷C8fg9IIs¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬AN÷n¬~AA÷nDAHAVCF¬AD÷1614477900¬ADE÷1614477900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷trac8xYm¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷KYc17dmf¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬AN÷n¬~AA÷Uy0M9kSL¬AD÷1614484800¬ADE÷1614484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Eec56G20¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬OA÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷Sb195zI6¬WV÷stockton-heat¬GRB÷0¬OB÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷CGguQAC2¬AD÷1614535200¬ADE÷1614535200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷ChvgHXGI¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬OA÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷M16Ma5oo¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬OB÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬AN÷n¬~~
353
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan AHL 2020/2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AHL 2020/2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AHL 2020/2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AHL 2020/2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). AHL 2020/2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup