Emperors Kupası 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Japonya

Emperors Kupası
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPONYA: Emperors Kupası¬ZEE÷W6u0d7B3¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷8Q1StIAl¬ZD÷p¬ZE÷WEmhG897¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_W6u0d7B3¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/japonya/emperors-kupas/¬ZX÷00Japonya 007aponya0040000000001000Emperors Kup015Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷867EV744¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fuji Univ.¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUJ¬AE÷Fuji Univ.¬JA÷06Q7vPwj¬WU÷fuji-university¬WN÷JOA¬AF÷Reinmeer Aomori¬JB÷vcPBwqgd¬WV÷reinmeer-aomori¬AN÷n¬~AA÷OI52Y9Ko¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Honda FC¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda FC¬JA÷jDYLmTG3¬WU÷honda-fc¬WN÷OKA¬AF÷Maruyasu Okazaki¬JB÷U3XPnmW9¬WV÷maruyasu-okazaki¬AN÷n¬~AA÷phzhE6ZT¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kanoya University¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanoya University¬JA÷jgrSRofp¬WU÷national-institute-of-fitness-and-sports-in-kanoya¬WN÷VER¬AF÷Verspah Oita¬JB÷UqsWQ59j¬WV÷verspah-oita¬AN÷n¬~AA÷2946XTZi¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niigata University¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NII¬AE÷Niigata University¬JA÷bwxUo7oG¬WU÷niigata-university¬WN÷FUK¬AF÷Fukui Utd.¬JB÷xUzYpR0M¬WV÷fukui-utd¬AN÷n¬~AA÷n1MJ9Qso¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsukuba Univ.¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSU¬AE÷Tsukuba Univ.¬JA÷rmVDkkni¬WU÷tsukuba-univ¬WN÷TOK¬AF÷Tokyo Musashino City¬JB÷djZHl91c¬WV÷tokyo-musashino-city¬AN÷n¬~AA÷jVzlFnKN¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wakayama¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakayama¬JA÷tKddX7WM¬WU÷arterivo-wakayama¬WN÷HIR¬AF÷Hirakata¬JB÷KAe0WRoT¬WV÷hirakata¬AN÷n¬~AA÷dW3AWmkb¬AD÷1605092400¬ADE÷1605092400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kochi United¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Kochi United¬JA÷WjzxpoGS¬WU÷kochi-united¬WN÷FC¬AF÷FC Tokushima¬JB÷6qR3u5Oq¬WV÷fc-tokushima¬AN÷n¬~
7
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Japonya bölümünde yer alan Emperors Kupası 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Emperors Kupası 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Emperors Kupası 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Emperors Kupası 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Emperors Kupası 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup