State Cup 2020/2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İsrail

State Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷rqfPcJOQ¬AD÷1608202800¬ADE÷1608202800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608209680¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷O6dU4tEd¬WV÷ashkelon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷6eElRrSq-0xD4JhF6.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷pGcQ5Mbj¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷4UP82GT0-8UOjzSPi.png¬~AA÷fyg3jyH0¬AD÷1608138000¬ADE÷1608138000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608147495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷xjEa7ZZf¬WU÷h-raanana¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷S81w5APq-niU17PW2.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷GtD36gk1¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷xWBWMGPq-W8PifiG2.png¬~AA÷GjsClFoD¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608059879¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷G0keCqwK¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷QXzWF5Pq-69Y8rPJ0.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷xAjiDPND¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷lnIHsgXH-SIZ4q54f.png¬~AA÷2Tzdhcnl¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Herzliya¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608059867¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷xUnOQNzG¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬OB÷xQkYjg6k-xO972jfi.png¬WM÷HER¬AE÷H. Herzliya¬JA÷OQrKR3L9¬WU÷h-herzliya¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Ie6RsxRq-EsMjwZUm.png¬~AA÷4heLba9K¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷M. Nazareth¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608062789¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷EX6fBryT¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷hCxfJ7R0-0Ur86dah.png¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷tK8nD46G¬WU÷m-nazareth¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fLMrdSiT-40EmFrXt.png¬~AA÷dSiD0Lv8¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608062749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷Yg5vFQy4¬WU÷ramat-hasharon¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷4I9L9MiT-W6OLH8ID.png¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷Cp4rEpiA¬WV÷ms-tira¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷t4QiK1T0-WCDYH8hh.png¬~AA÷AVeHaufE¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036701¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷jgbM62qp¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷00Hkq586-GrtoJZSM.png¬WM÷SAK¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷KA7jCOLM¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷QskaoUS0-tvqioriB.png¬~AA÷x0r8keW6¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608039983¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷MwGB4XJD¬WV÷h-bnei-lod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷Sb6tO4lC-niU17PW2.png¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷A3C75D47¬WU÷hapoel-azor¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷Em5airXH-Yc1ZwztP.png¬~AA÷djz0iH1f¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036784¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷8G9e8FKl¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷Q9LzURne-jHAFPzpD.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷UPAi9e5r¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷dMkA8LjT-KUNiYIIo.png¬~AA÷OfmSfj8n¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036907¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷SMss3u06¬WV÷h-akko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷hl7j7wiT-v9w9uMVD.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷lWrw4Lp0¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷46PY6WVH-hrbjnslI.png¬~AA÷tWcNeWht¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Migdal HaEmek¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036823¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷f9qZ41Vg¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷SzRhR0UH-WluBhglo.png¬WM÷KFA¬AE÷H. Migdal HaEmek¬JA÷t6uV5sGm¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷SnfyoQ7k-d84iUWEh.png¬~AA÷46zfDbOD¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608037305¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷nqtR6N0s¬WV÷agudat-sport-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷SYLxIWQq-CYyv09oP.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷pzfaB3hQ¬WU÷maccabi-bnei-raina¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷vqIFkvB6-KWxexxqb.png¬~AA÷OxxhgwXs¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608036916¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷U3qGSq63¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Iic7CyRq-IH5mVCan.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷jDpCTPjc¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷WESwhL76-jRw3V586.png¬~AA÷xbiWgANh¬AD÷1607965200¬ADE÷1607965200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607974367¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷0lel1JUI¬WV÷nof-hagalil¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷8G6Myr8k-lbHpE5Z8.png¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷Mcdp2aFC¬WU÷h-petach-tikva¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷OdD9rRCN-0rSRODX1.png¬~
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷bNWOwbV9¬AD÷1610644500¬ADE÷1610644500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷YHkLzTks¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬OB÷SYLxIWQq-CYyv09oP.png¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Gx3gu9sQ¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬GRA÷0¬OA÷0v8VSnjT-8UMV5woI.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷tS14zPOH¬AD÷1610644800¬ADE÷1610644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷EVL9TBrE¬WV÷h-bnei-lod¬GRB÷0¬OB÷Sb6tO4lC-niU17PW2.png¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷0SXR4S5D¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬OA÷xQkYjg6k-xO972jfi.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bq6qumAn¬AD÷1610645100¬ADE÷1610645100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷xlTUGYb8¬WV÷h-kfar-saba¬GRB÷0¬OB÷ja2Vi35k-vTB8ICUC.png¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷OpumhkM7¬WU÷ms-kafr-qasim¬GRA÷0¬OA÷hCxfJ7R0-0Ur86dah.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷p08exof5¬AD÷1610645400¬ADE÷1610645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Kiryat Shmona¬JB÷EBVF7ULf¬WV÷shmona¬GRB÷0¬OB÷8KI7gZne-rX26bY9M.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷KlWB8A6l¬WU÷beitar-shimshon¬GRA÷0¬OA÷lnIHsgXH-SIZ4q54f.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷xz5mv7Ph¬AD÷1610645700¬ADE÷1610645700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷AFtxFCTK¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬OB÷6eElRrSq-0xD4JhF6.png¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷GvSYFhEE¬WU÷h-tel-aviv¬GRA÷0¬OA÷QmX88KWH-dYawbBUR.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷YNPXIdgp¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KSOHRkDQ¬WV÷nof-hagalil¬GRB÷0¬OB÷8G6Myr8k-lbHpE5Z8.png¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Q5PDSVcK¬WU÷hapoel-afula¬GRA÷0¬OA÷bgHe8elC-SYeHGTVu.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷GKGvtTft¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷AsyqgV61¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬OB÷00Hkq586-GrtoJZSM.png¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷GKyufBie¬WU÷netanya¬GRA÷0¬OA÷CdhYGOhT-zNLnYwOm.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷699iwRva¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷6oS79jir¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-WCDYH8hh.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷l6utEWrR¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-jRw3V586.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷C6UCt0oi¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷OODeK750¬WV÷h-raanana¬GRB÷0¬OB÷S81w5APq-niU17PW2.png¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷U1EiLmjf¬WU÷ashdod¬GRA÷0¬OA÷zVNnuc96-8G7IIA9m.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷SOc0y59B¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷h2UJ6ly1¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷rcPJCY9N-zFqPyuTk.png¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷MyZN58j7¬WV÷h-ironi-rishon¬GRB÷0¬OB÷Q9LzURne-jHAFPzpD.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷tnMTxIpG¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷trgTY6Kg¬WV÷m-petach-tikva¬GRB÷0¬OB÷2Pusm9S0-4GrMhdnl.png¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷nLgPZn5m¬WU÷nes-tziona¬GRA÷0¬OA÷I39CkG76-6uFhCq4L.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷jcTGuK0c¬AD÷1610800200¬ADE÷1610800200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WlH3IozD¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬OB÷SzRhR0UH-WluBhglo.png¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷xSHaJRK6¬WU÷m-haifa¬GRA÷0¬OA÷f7kWiQ7k-Is1ZbiFL.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷fHADp9nP¬AD÷1610802900¬ADE÷1610802900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬JB÷xUxyeixk¬WV÷h-haifa¬GRB÷0¬OB÷WSoNq9VH-Sr1v1Kv8.png¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷8fYWeXMr¬WU÷yehuda¬GRA÷0¬OA÷W67EOzle-MoE0KYa0.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷tEMVLP9O¬AD÷1610821800¬ADE÷1610821800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷x8BaEuwA¬WU÷h-beer-sheva¬GRA÷0¬OA÷MH6GxSQq-djyHw00Q.png¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷WUA3DahG¬WV÷m-tel-aviv¬GRB÷0¬OB÷vifKdrkC-vuU3tm4f.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~~
16
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan State Cup 2020/2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr State Cup 2020/2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, State Cup 2020/2021 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. State Cup 2020/2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). State Cup 2020/2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup