Liga Alef South 2020/2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İsrail

Liga Alef South
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷xGWPVYTu¬ZD÷c¬ZE÷O84vZZVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/liga-alef-south/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000001000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷E5LqkanF¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷MacoK0a8¬WU÷ashkelon¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷z31kJKEE¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷hdKmlJ1L¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷UP0gIvUK¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷8GacHbqR¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷nJJimwHR¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷Q91OCIir¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷MS¬AF÷MS Ironi Kuseife¬JB÷400SBx7l¬WV÷ms-ironi-kuseife¬AN÷n¬~AA÷8nkp8iM4¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷MBsnTvnd¬WU÷holon-yermiyahu¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷zFVTiOOd¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~AA÷vDpt9X6b¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷zeqvV0Hq¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷rLrrUKWk¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷dUQvjuX8¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬JB÷8d93eHM7¬WV÷maccabi-shaarayim¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷U5Aadc71¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷0MoxADih¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Dimona¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷SC Dimona¬JA÷48M6m9XA¬WU÷fc-dimona¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷bVLAnTnH¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷IcdXAgxn¬AD÷1602932400¬ADE÷1602932400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷j5I2lkI4¬WV÷hapoel-azor¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷drJbkV2b¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷nwll7ByB¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷lIZXjrv3¬WU÷hapoel-azor¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷ruZyj2g9¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~AA÷Sndd5k6N¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Ueylm0wS¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷nyOFrKoq¬WV÷ironi-or-yehuda¬AN÷n¬~AA÷630OsHvk¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷6m3v9zi7¬WU÷m-jaffa¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷pv2r8f6D¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷U1wg6VjH¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷MVXukM8F¬WU÷m-herzliya¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷j5xpltOL¬WV÷agudat-sport-ashdod¬AN÷n¬~AA÷pfaStyfe¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷YgeQWwqE¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷AJIgFBDt¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷OvBJrcPr¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Ironi Kuseife¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MS¬AE÷MS Ironi Kuseife¬JA÷bNaWAdMf¬WU÷ms-ironi-kuseife¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷CQ3zAGy1¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷vVDVue91¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷4tIcEVSn¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷GGL1Dkrg¬WV÷ashkelon¬AN÷n¬~AA÷M9e049LT¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷bBRJsv1k¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬WN÷DIM¬AF÷SC Dimona¬JB÷hYQNtbGe¬WV÷fc-dimona¬AN÷n¬~AA÷vRPENWLi¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷6eLL1ahL¬WU÷agudat-sport-ashdod¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷0IKP0J7R¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷ILCZvFO7¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷AwL5C9ca¬WU÷ashkelon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬JB÷lUJ9BTC5¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷KQjI3b18¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷I3ODAmSB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷dfNH97sI¬WV÷beitar-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷YTfM2IGE¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷jHML8RdO¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷4KQP7oCU¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷QPIkojos¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Marmorek¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷tt2VSUst¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KW0ZRlcn¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷YmPIMjyb¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷2R6idwGr¬WU÷holon-yermiyahu¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷d2LfecVl¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷0zRAOC6o¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷bVHD3LN8¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hhHH2uwF¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷OIsSaTTp¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SC Dimona¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷SC Dimona¬JA÷WOPRuIV1¬WU÷fc-dimona¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷KvJ94182¬WV÷hapoel-azor¬AN÷n¬~
144
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan Liga Alef South 2020/2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Liga Alef South 2020/2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Liga Alef South 2020/2021 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Liga Alef South 2020/2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Liga Alef South 2020/2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!