Liga Alef North 2020/2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İsrail

Liga Alef North
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: Liga Alef North¬ZEE÷0bwHZ2T6¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷WtIMDDqa¬ZD÷c¬ZE÷2gGVzd1n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_0bwHZ2T6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/liga-alef-north/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0020000000001000Liga Alef No015 North000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷S68ux9E3¬AD÷1603450800¬ADE÷1603450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷H. Herzliya¬JB÷tf7hfpSO¬WV÷h-herzliya¬GRB÷0¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷Sj3leQCI¬WU÷ironi-tiberias¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bX3ywkac¬AD÷1603450800¬ADE÷1603450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Tamra¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tamra¬JA÷fw5tcnr6¬WU÷maccabi-tamra¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷YT3pd6cC¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬GRB÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6c7qyTT9¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷d6s2EmDt¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬WM÷SAK¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷fcezJT4P¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷lMdlzmqG¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Kafr Kanna¬JB÷4WpACRsg¬WV÷hapoel-kafr-kanna¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷Qun6D7Sn¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷4pcTnZo5¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Zalfa¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Kaukab¬JB÷Meq31mqL¬WV÷hapoel-kaukab¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Zalfa¬JA÷r5pa2TTE¬WU÷hapoel-bnei-zalfa¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷ANcPmFWb¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Baka¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAB¬AF÷Daburiya Osama¬JB÷lroe39E8¬WV÷ms-daburiya-osama¬GRB÷0¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Baka¬JA÷zusi4ka2¬WU÷ironi-baka¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷dKgLleHh¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shapira¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAY¬AF÷Tayibe¬JB÷K86Bece2¬WV÷tzeirey-tayibe¬GRB÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shapira¬JA÷tI77dwtd¬WU÷haifa-robbie-shapira¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷0d0hZ6bM¬AD÷1604059200¬ADE÷1604059200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Faradis¬JB÷ATmIA5C5¬WV÷hapoel-bnei-faradis¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷bgpEBoca¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷rydXog1B¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Zalfa¬JB÷hvzZeR6r¬WV÷hapoel-bnei-zalfa¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬JA÷jVm707bR¬WU÷hapoel-bnei-ar-ara-ara¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷fJadYQDS¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAK¬AF÷Bnei Majdal Krum United¬JB÷rsnQ8qsI¬WV÷bnei-majdal-krum-united¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷4jmM9PRB¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷dSoOTpMq¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Kafr Kanna¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Tiberias¬JB÷j7kY6NBU¬WV÷ironi-tiberias¬GRB÷0¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kafr Kanna¬JA÷CGjU73dO¬WU÷hapoel-kafr-kanna¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷llRXqXVN¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Migdal HaEmek¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷Wlykhq67¬WV÷haifa-robbie-shapira¬GRB÷0¬WM÷KFA¬AE÷H. Migdal HaEmek¬JA÷hbxogPj1¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷E3tTS4yj¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Tira¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷SSQwS6st¬WU÷ms-tira¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tamra¬JB÷tWUsRQdn¬WV÷maccabi-tamra¬GRB÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷AcSTpDGH¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tayibe¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Baka¬JB÷bywsf5ye¬WV÷ironi-baka¬GRB÷0¬WM÷TAY¬AE÷Tayibe¬JA÷n1ZxeoMl¬WU÷tzeirey-tayibe¬GRA÷0¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6cTEj8Td¬AD÷1604664000¬ADE÷1604664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷8KsgOOt5¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬WN÷HER¬AF÷H. Herzliya¬JB÷nBtcNrdB¬WV÷h-herzliya¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷hfuXROjd¬AD÷1604664000¬ADE÷1604664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷zgUoQpCh¬WU÷ironi-tiberias¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷EqTkP4Rb¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬GRB÷0¬AN÷n¬~
121
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan Liga Alef North 2020/2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Liga Alef North 2020/2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Liga Alef North 2020/2021 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Liga Alef North 2020/2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Liga Alef North 2020/2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup