FA Cup  skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İskoçya

Scottish Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷f5OXuAOb¬ZD÷p¬ZE÷v9ArzK0p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/scottish-cup/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷KUnMbTnG¬AD÷1610393400¬ADE÷1610393400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camelon Juniors¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1610400221¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camelon Juniors¬JA÷46w8amRl¬WU÷camelon-juniors¬AJ÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷YBOPaljC-6w2ZpO47.png¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷I9sCb7te¬WV÷brora-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷S6BezX96-hIGlHDdq.png¬~AA÷d2Uql1y3¬AD÷1610283600¬ADE÷1610283600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Airdrieonians¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610290194¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIR¬AE÷Airdrieonians¬JA÷OdqKTtxT¬WU÷airdrieonians¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hSdLsrXH-bsxidMfq.png¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh City¬JB÷fuzjOKaj¬WV÷edinburgh-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷j3ar7eA6-UT4kGYrb.png¬~AA÷vgrbhUCE¬AD÷1610221500¬ADE÷1610221500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dundee FC¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610230582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUF¬AE÷Dundee FC¬JA÷tGrvlb8d¬WU÷dundee-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷82UQbWiT-SGhS6Sng.png¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷fJWLCsoc¬WV÷bonnyrigg-rose¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷W8TrM5jC-6a76x3te.png¬~AA÷Wr1uwyT1¬AD÷1610215200¬ADE÷1610215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610221987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷xK5IsUH8¬WU÷kelty-hearts¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷YuU6O5Pq-fuhvhQz6.png¬WN÷STR¬AF÷Stranraer¬JB÷Wt5MtlXE¬WV÷stranraer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷UkbfaXUH-MJRY3394.png¬~AA÷ObZkSJEq¬AD÷1610204400¬ADE÷1610204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alloa¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610211061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Alloa¬JA÷x0TtT9oI¬WU÷alloa¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷pQzKuF5k-K2qDZFGn.png¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷UeiABsGp¬WV÷cove-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷jcK5KEiT-zHbG5sbU.png¬~AA÷YmuO1K52¬AD÷1610204400¬ADE÷1610204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Fife¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610210983¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Fife¬JA÷pp9Qu8nL¬WU÷east-fife¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬OA÷Y5RrDAle-OYIV3u72.png¬WN÷TRA¬AF÷Tranent Juniors¬JB÷v78UvS1R¬WV÷tranent-juniors¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷6sEFhGU0-tG2kFNmC.png¬~AA÷niqS0vL8¬AD÷1610204400¬ADE÷1610204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Forfar¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610213310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forfar¬JA÷tGfdznAr¬WU÷forfar¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷zZTEOzAN-2PHZ2aM8.png¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷Aka0Z5Pl¬WV÷linlithgow-rose¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷bREwjAne-dvFnu4pD.png¬~AA÷EwPlmLj9¬AD÷1610204400¬ADE÷1610204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fraserburgh¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610210882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬JA÷UZqGUMMM¬WU÷fraserburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷E5ESeZmC-bcp7t835.png¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷Q5VoP0pp¬WV÷banks-o-dee¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷00UVtEkC-KbR1qagJ.png¬~AA÷hh2yvHDe¬AD÷1610135100¬ADE÷1610135100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queen's Park¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610141775¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen's Park¬JA÷pC3XJQP1¬WU÷queen-s-park¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷6VPH0H86-UTYyrbpq.png¬WN÷QUE¬AF÷Queen of South¬JB÷bT6ErA22¬WV÷queen-of-south¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷WfbIXijT-bsQRhtQr.png¬~AA÷422NwSAj¬AD÷1609963200¬ADE÷1609963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huntly¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609970066¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntly¬JA÷SOpTnAsq¬WU÷huntly¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷Qu2zuIPq-2L309Pb5.png¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬JB÷6FqXoUdk¬WV÷cumbernauld-colts¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷xUPaj7Sq-hfYH6aII.png¬~AA÷tSs13u8p¬AD÷1609513200¬ADE÷1609513200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609519723¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷pA6Z9JNC¬WU÷bonnyrigg-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬OA÷W8TrM5jC-6a76x3te.png¬WN÷BON¬AF÷Bo'ness United¬JB÷rePx9wwJ¬WV÷boness-utd¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷OYMknQQq-UNm5Kb6s.png¬~AA÷b1Jvnj3A¬AD÷1609184700¬ADE÷1609184700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dundonald Bluebell¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609193372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundonald Bluebell¬JA÷hQSRgOwT¬WU÷dundonald-bluebell¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷WbO4yfWH-EqaR3ZfH.png¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷fZEgkrnp¬WV÷queen-s-park¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷6VPH0H86-UTYyrbpq.png¬~AA÷pILjqlmT¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷Qedkfhk9¬WU÷albion-rovers¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷6sCpchWH-0r06kAgI.png¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷4neggC4F¬WV÷buckie-thistle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷4WiKAAjC-O6A8Ypj0.png¬~AA÷GxUZnWm4¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berwick¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001627¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬JA÷69UJep9G¬WU÷berwick¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2y20cGWH-hrnOIpEB.png¬WN÷STI¬AF÷Stirling¬JB÷p0TNf4OM¬WV÷stirling¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷8lubRrlC-WleVSzPj.png¬~AA÷0QR3HkHR¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brechin¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brechin¬JA÷CMPL1iTe¬WU÷brechin¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷EkUZCnle-Awk2l07F.png¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷jDOP0Br2¬WV÷linlithgow-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷bREwjAne-dvFnu4pD.png¬~AA÷KIt52aNj¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001597¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷dbDKXMFJ¬WU÷cowdenbeath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷K8h3xET0-Q7zJbFjR.png¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬JB÷zkCOWtVP¬WV÷wick-academy¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷v3tzp2AN-naWgIJ9b.png¬~AA÷xnVVmCYc¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001677¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Caledonian Braves¬JB÷CnVFdQgA¬WV÷caledonian-braves¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷8I8uEgVH-lx8YDA29.png¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷bqRBc6v4¬WU÷edinburgh-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷j3ar7eA6-UT4kGYrb.png¬~AA÷tpyVd7HS¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgin¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001695¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Strollers¬JB÷ITX5Kl3E¬WV÷civil-service-strollers¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷fidGPrT0-MBkeypas.png¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷vwZ1LUm8¬WU÷elgin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷APZxdWhT-bw0DeHEr.png¬~AA÷Uuf91V2c¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001735¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷SryN8i42¬WU÷gala-fairydean-rovers¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷EJNZY896-zcYPPpqn.png¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷tnuR7BJ8¬WV÷annan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷IP3myUkC-dUDo0c6R.png¬~AA÷Ymyu15GQ¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haddington Athletic¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001418¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAD¬AE÷Haddington Athletic¬JA÷UPjb2DtR¬WU÷haddington-athletic¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷Y9sgFr8k-htXc00xi.png¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷n5wQcXlr¬WV÷formartine-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷QDY7yVTH-2c9CX456.png¬~AA÷C4qE0kI3¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Keith¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609003635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬JA÷z9vV6VYE¬WU÷keith¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷OftQWTA6-UHYoKuun.png¬WN÷HIL¬AF÷Hill Of Beath¬JB÷EawZ5klL¬WV÷hill-of-beath¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷QuGVl5ne-GnErQm2b.png¬~AA÷C4NroAIG¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001555¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷ldEcl21j¬WU÷kelty-hearts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷YuU6O5Pq-fuhvhQz6.png¬WN÷JEA¬AF÷Jeanfield Swifts¬JB÷2aI1mMGd¬WV÷jeanfield-swifts¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷G2WbDdiT-YZWqsbmH.png¬~AA÷jerIa9X9¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lothian Thistle¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOT¬AE÷Lothian Thistle¬JA÷8zhx593R¬WU÷lothian-thistle¬AJ÷2¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷pvFHgGkC-dlOCcD1C.png¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷Aqv40TBr¬WV÷banks-o-dee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷00UVtEkC-KbR1qagJ.png¬~AA÷I5j52Bmi¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nairn County¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609004361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷zklyolCe¬WU÷nairn-county¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷6wr1dejC-6m7lCREn.png¬WN÷BRO¬AF÷Broxburn Athletic¬JB÷Eumup8R1¬WV÷broxburn-athletic¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷jD61nc86-236qVKR4.png¬~AA÷6RMnpUXM¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷IVhsdEKd¬WU÷rothes¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷zewkIuA6-OzA6cHu5.png¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷dMioeYZ2¬WV÷fraserburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷E5ESeZmC-bcp7t835.png¬~AA÷lzjZ7LaT¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stenhousemuir¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001539¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stenhousemuir¬JA÷Cd8RBug0¬WU÷stenhousemuir¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬OA÷EZyz7Jle-MeR3IMW1.png¬WN÷PRE¬AF÷Preston Athletic¬JB÷jm7VAa86¬WV÷preston-athletic¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷UoCKvfPq-88XkJafh.png¬~AA÷bLoQcm2M¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stranraer¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Stranraer¬JA÷CWtGcRe1¬WU÷stranraer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬OA÷UkbfaXUH-MJRY3394.png¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷jNuKdoB7¬WV÷spartans¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷vBpUUNUH-OQ6zedWo.png¬~AA÷QB3Jv8ep¬AD÷1608994800¬ADE÷1608994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tranent Juniors¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609001365¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranent Juniors¬JA÷b9fchWJL¬WU÷tranent-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬OA÷6sEFhGU0-tG2kFNmC.png¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷Aqb1ijZR¬WV÷east-stirlingshire¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷KplLHZQq-hMp9cPL9.png¬~
28
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷f5OXuAOb¬ZD÷p¬ZE÷v9ArzK0p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/scottish-cup/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷nLKynXEO¬AD÷1612018800¬ADE÷1612018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dundee FC¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUF¬AE÷Dundee FC¬JA÷Obxzl8XC¬WU÷dundee-fc¬GRA÷0¬OA÷82UQbWiT-SGhS6Sng.png¬WN÷JOH¬AF÷St. Johnstone¬JB÷2kyvmSnJ¬WV÷st-johnstone¬GRB÷0¬OB÷OGujLilC-KSEos692.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷YHGXnDaI¬AD÷1612018800¬ADE÷1612018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Forfar¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forfar¬JA÷GYYRkU20¬WU÷forfar¬GRA÷0¬OA÷zZTEOzAN-2PHZ2aM8.png¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh City¬JB÷fPXVllI6¬WV÷edinburgh-city¬GRB÷0¬OB÷j3ar7eA6-UT4kGYrb.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷jgRSmgpC¬AD÷1612018800¬ADE÷1612018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamilton¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton¬JA÷88VJijYm¬WU÷hamilton¬GRA÷0¬OA÷EFJ0s36k-IBl0TWis.png¬WN÷MIR¬AF÷St. Mirren¬JB÷MBZNjAmf¬WV÷st-mirren¬GRB÷0¬OB÷8fGAWKUH-ryqpq43G.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷4xTKkFFa¬AD÷1612018800¬ADE÷1612018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Queen of South¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen of South¬JA÷j5AvCKJ2¬WU÷queen-of-south¬GRA÷0¬OA÷WfbIXijT-bsQRhtQr.png¬WN÷HIB¬AF÷Hibernian¬JB÷Ue9rBvZ8¬WV÷hibernian¬GRB÷0¬OB÷dpI0AACN-QRY7m4xC.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷C2SOlZU5¬AD÷1612018800¬ADE÷1612018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rangers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷xM8nAblF¬WU÷rangers¬GRA÷0¬OA÷YcBCxO76-rF9AjjlT.png¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷EoWFhWIs¬WV÷cove-rangers¬GRB÷0¬OB÷jcK5KEiT-zHbG5sbU.png¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~
5
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/İskoçya bölümünde yer alan FA Cup maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr FA Cup livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup