EFL Cup 2020/2021 Fikstürü, EFL Cup 2020/2021 Fikstürleri, Yaklaşan Maçlar

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol İngiltere

EFL Cup
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İNGİLTERE: EFL Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷6itc1uv6¬ZD÷p¬ZE÷OKre4mpT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ingiltere/efl-cup/¬ZX÷00İngiltere 009iltere0140000000001000EFL Cup 007FL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~UD÷164893¬ZC÷6itc1uv6¬UN÷1/8 Finaller¬UL÷4¬UF÷¬US÷1601405100¬~UD÷164892¬ZC÷6itc1uv6¬UN÷Çeyrek finaller¬UL÷3¬UF÷¬US÷1608666300¬~UD÷164891¬ZC÷6itc1uv6¬UN÷Yarı finaller¬UL÷2¬UF÷¬US÷1609875900¬~UD÷164890¬ZC÷6itc1uv6¬UN÷Final¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1614524400¬~AA÷U9FE6X3S¬AD÷1600794000¬ADE÷1600794000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leyton Orient¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham¬JB÷6DbaUaz6¬WV÷tottenham¬WM÷LEY¬AE÷Leyton Orient¬JA÷CjaeVuLa¬WU÷leyton-orient¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bVtXTirA¬AD÷1600797600¬ADE÷1600797600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAT¬AF÷Watford¬JB÷tvROYVYK¬WV÷watford¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬JA÷nHRKZBJE¬WU÷newport¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwHIChjh¬AD÷1600797600¬ADE÷1600797600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬JB÷jwGiW0R9¬WV÷brentford¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬JA÷xzCmXtC3¬WU÷west-brom¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nPxDMTJG¬AD÷1600799400¬ADE÷1600799400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUL¬AF÷Hull¬JB÷IaG4uKMD¬WV÷hull¬WM÷WES¬AE÷West Ham¬JA÷SGzPWRID¬WU÷west-ham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C8o7BZjL¬AD÷1600800300¬ADE÷1600800300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUR¬AF÷Burnley¬JB÷ljF62jld¬WV÷burnley¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷AaG23WYk¬WU÷millwall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bi2nNfR6¬AD÷1600800300¬ADE÷1600800300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brighton¬JB÷MVeKcgB4¬WV÷brighton¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷rucGbZeb¬WU÷preston¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f90h1qU6¬AD÷1600800300¬ADE÷1600800300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷6aPVCRLh¬WV÷gillingham¬WM÷STO¬AE÷Stoke¬JA÷S8QRD76n¬WU÷stoke¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E7lfeztG¬AD÷1600802100¬ADE÷1600802100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd¬JB÷SnHwUXT9¬WV÷manchester-utd¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬JA÷ldIZUDE3¬WU÷luton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KpkjdGQ9¬AD÷1600886700¬ADE÷1600886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelsea¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷fZIVVgac¬WV÷barnsley¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea¬JA÷tWERWZqi¬WU÷chelsea¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IBap4L3k¬AD÷1600886700¬ADE÷1600886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everton¬JB÷W6OrAVR4¬WV÷everton¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬JA÷xpPvBBCb¬WU÷fleetwood¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vy5PkARs¬AD÷1600886700¬ADE÷1600886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fulham¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUL¬AE÷Fulham¬JA÷SroW0cEA¬WU÷fulham¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷6Zqz0HTG¬WV÷sheffield-wed¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UyIeSES6¬AD÷1600886700¬ADE÷1600886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester¬JA÷QNdIKqah¬WU÷leicester¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal¬JB÷4EeMJ3Eb¬WV÷arsenal¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fXW7mhcj¬AD÷1600886700¬ADE÷1600886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Morecambe¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷hjCtP4bQ¬WV÷newcastle¬WM÷MOR¬AE÷Morecambe¬JA÷bTCxQpqK¬WU÷morecambe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4tLMBC5b¬AD÷1600970400¬ADE÷1600970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷OjEaUvdM¬WV÷aston-villa¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷p0FeVKtG¬WU÷bristol-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWndBnWD¬AD÷1600973100¬ADE÷1600973100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool¬JB÷UmHcH92f¬WV÷liverpool¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln¬JA÷zRHgIkml¬WU÷lincoln-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UuMyunRi¬AD÷1600973100¬ADE÷1600973100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth¬JB÷vuEdI8a1¬WV÷bournemouth¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City¬JA÷A59hJlpe¬WU÷manchester-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
171
16
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
EFL Cup 2020/2021 fikstürüne, yarınki karşılaşmalara ve mevcut sezonun EFL Cup 2020/2021 maç fikstürüne göz atın. FlashScore.com.tr EFL Cup 2020/2021 fikstür, canlı skorlar ve maç sonuçları ile birlikte puan durumu, takım karşılaştırması ve oran karşılaştırması gibi hizmetler sunar. EFL Cup 2020/2021 yanında FlashScore.com.tr üzerinde ayrıca 30'dan fazla spor dalından 5000'den fazla turnuvayı takip edebilirsiniz.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!