Kupası 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Güney Kore

Kupası
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KORE: Kupası¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Güney Kore¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-kore/kupas/¬ZX÷00Güney Kore 010y Kore0060000000001000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kore¬~AA÷dtNrXSVH¬AD÷1589018400¬ADE÷1589018400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daedeok¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷U9I3XSVr¬WV÷siheung-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DAE¬AE÷Daedeok¬JA÷hlRyx9NR¬WU÷daedeok¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷zRYZYl15¬AD÷1589011200¬ADE÷1589011200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seoul United FC¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷j1OPvBw9¬WV÷chungju-citizen¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SEO¬AE÷Seoul United FC¬JA÷CAPLuiO2¬WU÷seoul-united-fc¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷hnuHITGO¬AD÷1589007600¬ADE÷1589007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷ltva4U1d¬WU÷ulsan-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷JAE¬AF÷Jaemigseu¬JB÷Akue5Anj¬WV÷jaemigseu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷S0VRzBWh¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYE¬AF÷Byeoksan¬JB÷hAYVITGk¬WV÷byeoksan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷EJZRJ91q¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷6kTbsDgP¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimhae¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUS¬AF÷Busan Kyotong¬JB÷tltpSXg3¬WV÷busan-kyotong¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷2cstTDvc¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷8bFQxX1t¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Icheon Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷lEqhQBOF¬WV÷cheongju-jikji¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ICH¬AE÷Icheon Citizen¬JA÷zBulRi99¬WU÷icheon-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷46QjV60U¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷lvFJTpV7¬WV÷yangju-citizen¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷AmGFUQF1¬WU÷paju-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷QFRnWnoO¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMCE¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Haneul¬JB÷2NGBV60e¬WV÷haneul¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SMC¬AE÷SMCE¬JA÷OWH7Wnok¬WU÷smce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷dKo8KknC¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷ATDJObmB¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷WxFFPvY4¬WU÷yangpyeong¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷MNUVZUoa¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷b7yvH7o2¬WV÷daejeon-korail¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Citizen¬JA÷nXXZHmWe¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷IkOvY8GB¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garam¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷bRRXxk8L¬WV÷songwol¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷AGU¬AE÷Garam¬JA÷KzTTwVhF¬WU÷garam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷ITn4LVW5¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goyang Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUZ¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷23ABQKIb¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GOY¬AE÷Goyang Citizen¬JA÷OCB7R03h¬WU÷goyang-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷lAWNyiHn¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hyochang¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYO¬AE÷Hyochang¬JA÷ryqdPVwM¬WU÷hyochang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BOS¬AF÷Dong Ulsan¬JB÷MRs0OkgS¬WV÷dong-ulsan¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷vqyDJ91I¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬JA÷GSui6jXq¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLU¬AF÷Bluebird¬JB÷4jDNNI2H¬WV÷bluebird-parang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷A3qdNi2g¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pocheon¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬JA÷23Yk9JmO¬WU÷pocheon¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷tfXg8w3U¬WV÷changwon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷lfr0MBHa¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongtaek Citizen¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Deokgye¬JB÷UkC3Stln¬WV÷deokgye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongtaek Citizen¬JA÷IF8aTMYu¬WU÷pyeongtaek-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AM÷Seyircisiz.¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KORE: Kupası¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Güney Kore¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-kore/kupas/¬ZX÷00Güney Kore 010y Kore0060000000001000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kore¬~UD÷141925¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷1/16 Finaller¬UL÷5¬UF÷¬US÷1593597600¬~UD÷141924¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷1/8 Finaller¬UL÷4¬UF÷¬US÷1594807200¬~AA÷dnxJh5mD¬AD÷1591416000¬ADE÷1591416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷4ObSdQgF¬WV÷pyeongtaek-citizen¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬JA÷dbaOc6v9¬WU÷gyeongju-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷AkQ0HlQD¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷xxcze4OR¬WU÷anyang¬WN÷GOY¬AF÷Goyang Citizen¬JB÷rFcWep9L¬WV÷goyang-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷Ak2h7426¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeju¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬JA÷QcZg0a07¬WU÷jeju¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷Wzzj1uo1¬WV÷songwol¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷S0Vu9ujp¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬JA÷v1q5oe1a¬WU÷jeonnam¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷ARv1nyng¬WV÷chungju-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷r3005rXI¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬JB÷lhbC5fxm¬WV÷gimpo-citizen¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷fVb86zNt¬WU÷paju-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷dnbl8pm0¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷OAWs31Gl¬WU÷hwaseong¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷IXVo2LVf¬WV÷daejeon-korail¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷zX9uA6Im¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷Eys893wL¬WU÷suwon-city¬WN÷HYO¬AF÷Hyochang¬JB÷KEs4AqOE¬WV÷hyochang¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷4C1d6OHC¬AD÷1591430400¬ADE÷1591430400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SMC¬AF÷SMCE¬JB÷I5yuO2hE¬WV÷smce¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬JA÷4lYcaJFD¬WU÷gyeongju-khnp¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷bsTXHUZ7¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷OpeHLMCf¬WV÷siheung-citizen¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷fBjDM2cl¬WU÷ansan-greeners¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷W2cdqtg2¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asan¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan¬JA÷jNJJPLSP¬WU÷chungnam-asan¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷826oLuys¬WV÷jeonju-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷EN8q9QXg¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daejeon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬JA÷pKXw4s1r¬WU÷daejeon¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬JB÷hSuC8NhR¬WV÷chuncheon¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷6c5yBn3s¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷8vv0BP88¬WV÷cheongju-jikji¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷fyjIntW7¬WU÷gangneung¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷8dKvToPP¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheonan City¬JB÷4r5S1CyC¬WV÷cheonan-city¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷z90O2hM5¬WU÷gimhae¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷4lJ9FSfQ¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongnam¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷GpiEmMG1¬WV÷mokpo-city¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬JA÷nBnAl21e¬WU÷gyeongnam¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷MPgfv9Te¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷bPEmEtst¬WV÷bucheon¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷M3wrgcBU¬WU÷ulsan-citizen¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~AA÷0KrAfRI0¬AD÷1591441200¬ADE÷1591441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷j18YzqXe¬WV÷changwon¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷dv9UyPHk¬WU÷seoul-e-land¬AM÷Seyircisiz.¬AN÷n¬~
16
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Kore bölümünde yer alan Kupası 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Kupası 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!