Kupası 2020/2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Güney Kıbrıs

Kupası
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KIBRIS: Kupası¬ZEE÷Y5csTDRo¬ZB÷61¬ZY÷Güney Kıbrıs¬ZC÷G6FNj3IQ¬ZD÷p¬ZE÷YyVA9KcQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷61_Y5csTDRo¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-k-br-s/kupas/¬ZX÷00Güney Kıbrıs012Kıbrıs0040000000001000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kıbrıs¬~AA÷CpBPvWxd¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ermis¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883572¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERM¬AE÷Ermis¬JA÷ve2eMD5q¬WU÷ermis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHL¬AF÷Chloraka¬JB÷nL53Kizd¬WV÷akritas-chloraka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷06iK0DaF¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kouris Erimi¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883078¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOU¬AE÷Kouris Erimi¬JA÷vZf1ugCL¬WU÷kouris-erimi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAR¬AF÷AEK Larnaca¬JB÷Yef5vDRR¬WV÷aek-larnaca¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷5¬BD÷6¬~AA÷4vbB2ZU2¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Nicosia¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIC¬AE÷Ol. Nicosia¬JA÷navSwtyH¬WU÷ol-nicosia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷XYL¬AF÷Xylotympou¬JB÷hb6aLXKk¬WV÷po-xylotympou-2006¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷INZTkdoc¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEL Limassol¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AEL¬AE÷AEL Limassol¬JA÷tr5NAs7U¬WU÷ael-limassol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷OMO¬AF÷Omonoia Psevda¬JB÷I3tTVQxt¬WV÷omonoia-psevda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WSU9p19H¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ayia Napa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278199¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYI¬AE÷Ayia Napa¬JA÷nsciI78t¬WU÷ayia-napa¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAP¬AF÷Paphos¬JB÷hv0aGowg¬WV÷paphos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬~AA÷QmwxlzG9¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karmiotissa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karmiotissa¬JA÷ULhvTOMb¬WU÷karmiotissa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷THO¬AF÷Thoi Lakatamias¬JB÷OrhrSrx5¬WV÷thoi-lakatamias¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷n3RpnEpM¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nea Salamis¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278629¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEA¬AE÷Nea Salamis¬JA÷AaffPtMN¬WU÷nea-salamis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ACH¬AF÷Achyronas Liopetriou¬JB÷vZbbO0yU¬WV÷achyronas-liopetriou¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GIHGth8q¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paeek¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAE¬AE÷Paeek¬JA÷6LxCsOyh¬WU÷paeek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DOX¬AF÷Doxa¬JB÷0rxGtrib¬WV÷doxa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY KIBRIS: Kupası¬ZEE÷Y5csTDRo¬ZB÷61¬ZY÷Güney Kıbrıs¬ZC÷G6FNj3IQ¬ZD÷p¬ZE÷YyVA9KcQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷61_Y5csTDRo¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-k-br-s/kupas/¬ZX÷00Güney Kıbrıs012Kıbrıs0040000000001000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Kıbrıs¬~AA÷8hhwTYwp¬AD÷1602158400¬ADE÷1602158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alki Oroklini¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALK¬AE÷Alki Oroklini¬JA÷t4deHRNn¬WU÷alki-oroklini¬WN÷DIG¬AF÷Ypsonas¬JB÷n1a3F5ha¬WV÷ypsonas¬AN÷n¬~AA÷QFa9nNv5¬AD÷1602158400¬ADE÷1602158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Digenis¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIG¬AE÷Digenis¬JA÷O4JZaQhC¬WU÷digenis¬WN÷SOT¬AF÷Sotiras¬JB÷IRIwap8I¬WV÷onisilos-sotiras¬AN÷n¬~
2
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Kıbrıs bölümünde yer alan Kupası 2020/2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Kupası 2020/2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2020/2021 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2020/2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2020/2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup