Kupası 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Güney Afrika

Kupası
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY AFRİKA: Kupası¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Güney Afrika¬ZC÷zNrTtqJC¬ZD÷c¬ZE÷h6cBDhzo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-afrika/kupas/¬ZX÷00Güney Afrika012Afrika0030000000001000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Afrika¬~AA÷YVal4DNF¬AD÷1584277200¬ADE÷1584277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷TS Sporting¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584287436¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSS¬AE÷TS Sporting¬JA÷UeVnbDkm¬WU÷ts-sporting¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷bVZjcX4g¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Gfkg3XxM¬AD÷1584201600¬ADE÷1584201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Highlands¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584210917¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷xMYfdiKa¬WU÷highlands¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷WrYbeBZ5¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷folc2ihS¬AD÷1584190800¬ADE÷1584190800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584197499¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷rJy3fVlC¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷xty7gk4I¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwtPcB0q¬AD÷1584122400¬ADE÷1584122400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Kings¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584128997¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Kings¬JA÷GWZAh9JO¬WU÷real-kings¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷4nThHhdP¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷4npGUOJq¬AD÷1582565400¬ADE÷1582565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582572210¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷tdbNHAY4¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷nZbJIjJb¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷b9qKTrZk¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Baroka¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582472521¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷fa2RGUmB¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUN¬AF÷Hungry Lions¬JB÷lM1VFl3H¬WV÷hungry-lions¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zHRizodM¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582469561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷OdL1093U¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AAL¬AF÷Vaal University of Technology¬JB÷0Id7LhZu¬WV÷vaal-university-of-technology¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CCmOS2ld¬AD÷1582395300¬ADE÷1582395300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582402126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷SC0ZE8IN¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷zw0wESXT¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷23Tqx7R9¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Happy Wanderers¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582385782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Happy Wanderers¬JA÷OOan4i45¬WU÷happy-wanderers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷hb4j3BJB¬WV÷ts-sporting¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷dQSmyRtG¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Highlands¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582386391¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷QB2b1klO¬WV÷kaizer¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷Wl3f2VYH¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷2wblZ4BS¬AD÷1582376400¬ADE÷1582376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582383385¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷v9eBKCln¬WU÷mbombela¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷8r0FJW3h¬WV÷real-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷EHR6inRd¬AD÷1582308000¬ADE÷1582308000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582314660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷xnn59nto¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷AMA¬AF÷Amavarara¬JB÷jkzmYVIo¬WV÷amavarara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ARHngCkt¬AD÷1581442200¬ADE÷1581442200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581448938¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷j3DYgtv6¬WU÷polokwane-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷UgCxg0gC¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0hf32YCm¬AD÷1581442200¬ADE÷1581442200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zizwe United¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581449418¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIZ¬AE÷Zizwe United¬JA÷fD153gB2¬WU÷zizwe-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Happy Wanderers¬JB÷Y3092DQ8¬WV÷happy-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
36
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Afrika bölümünde yer alan Kupası 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Kupası 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2019/2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!