Etiyopya Premier Ligi skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Etiyopya

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETİYOPYA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiyopya¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/etiyopya/premier-league/¬ZX÷00Etiyopya 008iyopya0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiyopya¬~AA÷2iXbJ0Bt¬AD÷1584104400¬ADE÷1584104400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebeta City¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584110998¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷pbhkfvdq¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEB¬AE÷Sebeta City¬JA÷EF5NbKmS¬WU÷sebeta-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷CnSrDPl7¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷6VBLvadd¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷fo533rZd¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4MOzFoKf¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107930¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷42Nsns4M¬WU÷hawassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷bPMoo1JS¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jwRnCq4D¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108080¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Yy4722l3¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷Sb3B1M39¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hr5VzTtE¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷t27F0tJF¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷zP6Ja0YL¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rDNvE5Z0¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108115¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WTA¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷YHDDtLRq¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷SvDHuusj¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷McZVFR4l¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷dxKZm3Z9¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷QBOwmNlG¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8fVRG7kr¬AD÷1584018000¬ADE÷1584018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolkite Kenema¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584025118¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolkite Kenema¬JA÷OOLRkP4c¬WU÷wolkite-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷IoLVlqK3¬WV÷adama-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AsAeSnJ0¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷nyvgRYV9¬WU÷st-george¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷tbwcQhoG¬WV÷wolkite-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xGdlU8ll¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583675984¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷YDma5i9j¬WU÷bahir-dar-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷0KysUzni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WjBiTS3f¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷vBzoTf1c¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷YXZlSEG3¬WV÷hawassa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vuHDzBBK¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷jRaHDF1A¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷MieDEen4¬WU÷hadiya-hossana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hrLHZUQQ¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷UHbLCZGG¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷OvbPBgWM¬WV÷welayta-dicha¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bPcpVlZs¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷xr2TADoT¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷fNle6Xgp¬WV÷sebeta-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pIH9yidE¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷lvc5GHHi¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷WTA¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷r1d9FyXc¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6RI5xXt8¬AD÷1583582400¬ADE÷1583582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583589412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷xjjKhEPp¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷jgv2Hc2o¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
136
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Etiyopya bölümünde yer alan Etiyopya Premier Ligi maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Etiyopya Premier Ligi livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Etiyopya Premier Ligi puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Etiyopya Premier Ligi maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Etiyopya Premier Ligi maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!