AFC Kupası 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Asya

AFC Kupası
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷lfW6vQgg¬AD÷1583935200¬ADE÷1583935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chennai City (Ind)¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583941944¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷IRYLoZBG¬WU÷chennai-city-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷ANdkU6tq¬WV÷maziya¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QaXxhO6e¬AD÷1583931600¬ADE÷1583931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583938217¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷QgmThV1n¬WU÷istiqlol-dushanbe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KHU¬AF÷Khujand (Taj)¬JB÷YJnXikHh¬WV÷khujand¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tb09a2Kp¬AD÷1583926200¬ADE÷1583926200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583932860¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷0nr6HOs2¬WV÷bali-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷nqv2I4Se¬WU÷ceres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷l68s4rCT¬AD÷1583924400¬ADE÷1583924400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583931144¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷EVufKQcq¬WU÷svay-rieng¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hMvbJpDk¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷by21Rzk1¬AD÷1583919000¬ADE÷1583919000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583925808¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷lzNFnNro¬WV÷tc-sports-club¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷CEVmi3zU¬WU÷bashundara-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷OtlyKiNd¬AD÷1583840700¬ADE÷1583840700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampines (Sgp)¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583847353¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷r31raMQs¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tampines (Sgp)¬JA÷8AAG32IQ¬WU÷tampines¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷2slcWphQ¬AD÷1583839800¬ADE÷1583839800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lao Toyota (Lao)¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583846447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAO¬AE÷Lao Toyota (Lao)¬JA÷0G1i0tDp¬WU÷lao-toyota¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷v70ea0Sj¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷zNnMASSo¬AD÷1583830800¬ADE÷1583830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583837522¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷QiIZRHah¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Hougang (Sgp)¬JB÷4rHwRyFb¬WV÷hougang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dz0ge8pd¬AD÷1583829000¬ADE÷1583829000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583835851¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷zcC85OmE¬WU÷psm-makassar¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAY¬AF÷Kaya (Phl)¬JB÷EmBC4r3K¬WV÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası - Elemeler-Playyoff¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası -030ayyoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷no4UL7lI¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bengaluru (Ind)¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582735789¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷OCJDluIu¬WV÷maziya¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEN¬AE÷Bengaluru (Ind)¬JA÷23IHmaXo¬WU÷bengaluru¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 4-5.¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷Iq1kdlVk¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaya (Phl)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582721386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAY¬AE÷Kaya (Phl)¬JA÷8jKMsLe7¬WU÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampines (Sgp)¬JB÷nsJQtuBD¬WV÷tampines¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası - Elemeler-Playyoff¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası -030ayyoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷SdPwhSzi¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Khujand (Taj)¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582723868¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Kochkor-Ata (Kgz)¬JB÷ll2aXEqC¬WV÷neftchi-kochkor-ata¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KHU¬AE÷Khujand (Taj)¬JA÷dE13WYbI¬WU÷khujand¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 3-1.¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷zLBpcUFq¬AD÷1582705800¬ADE÷1582705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582712538¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷0QGEqsRf¬WU÷psm-makassar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷ETKIr1t1¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YZ19rAqg¬AD÷1582642800¬ADE÷1582642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Jazeera Amman (Jor)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582649565¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIF¬AF÷Al-Rifaa (Bah)¬JB÷WfKLW0nD¬WV÷al-rifaa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ALJ¬AE÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JA÷h4LHXtX6¬WU÷al-jazeera-amman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0ITXPrVg¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582637051¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hrAhK14G¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷U7XL2ZYr¬WU÷ceres¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷fHpkY6ND¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hougang (Sgp)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582636870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Hougang (Sgp)¬JA÷M77D7OKA¬WU÷hougang¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷zBBH6rzH¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷AF9w5OdN¬AD÷1582628400¬ADE÷1582628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582635243¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷4dfOPnzM¬WU÷svay-rieng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷rmgSO6kS¬WV÷bali-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MJbvnqjo¬AD÷1582621200¬ADE÷1582621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582627925¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷IRERTwVu¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LAO¬AF÷Lao Toyota (Lao)¬JB÷WUIVScpn¬WV÷lao-toyota¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ASYA: AFC Kupası¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asya¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/asya/afc-kupas/¬ZX÷00Asya 004......0020000000001000AFC Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asya¬~AA÷fDlKZ18O¬AD÷1592386200¬ADE÷1592386200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷6XzRsQAr¬WU÷bashundara-kings¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷z7uVtpQl¬WV÷maziya¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷KvzTq4MP¬AD÷1592391600¬ADE÷1592391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Taipei Tatung (Tpe)¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAT¬AE÷Taipei Tatung (Tpe)¬JA÷lEF5EWXf¬WU÷taipei-tatung¬WN÷CPK¬AF÷Chao Pak Kei (Mac)¬JB÷S4E9Djm1¬WV÷chao-pak-kei¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷2ZH7i5SN¬AD÷1592397000¬ADE÷1592397000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chennai City (Ind)¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷GbtABdFB¬WU÷chennai-city-fc¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷fkuEAGUH¬WV÷tc-sports-club¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6Vt2u6vm¬AD÷1592402400¬ADE÷1592402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬JA÷A1VDmes4¬WU÷dordoi-bishkek¬WN÷KHU¬AF÷Khujand (Taj)¬JB÷vyzInFdA¬WV÷khujand¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷YgQjemTb¬AD÷1592406000¬ADE÷1592406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷vadxcc0I¬WU÷istiqlol-dushanbe¬WN÷ALT¬AF÷Altyn Asyr (Tkm)¬JB÷jZatdHFO¬WV÷altyn-asyr¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~
5
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Asya bölümünde yer alan AFC Kupası 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AFC Kupası 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFC Kupası 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. AFC Kupası 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). AFC Kupası 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!