Torneos De Verano 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Arjantin

Torneos De Verano
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneos De Verano¬ZEE÷4K05MrFG¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷Wvmx6T2k¬ZD÷p¬ZE÷Iw8EhkKp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_4K05MrFG¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneos-de-verano/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0090000000001000Torneos De V017Verano000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷ILnLazKN¬AD÷1548033000¬ADE÷1548033000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷46bdott9¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷bTc0p0eF¬WV÷aldosivi¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vVmH0G4H¬AD÷1547946600¬ADE÷1547946600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1547953398¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷j3fhnMQ2¬WV÷rosario¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷lbG9Nxl2¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷d6bC1dkB¬AD÷1547860200¬ADE÷1547860200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷2sI1PbJk¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷A7H5OIYe¬WV÷gimnasia-l-p¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r3f82xz5¬AD÷1547687400¬ADE÷1547687400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1547694133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷I9tVUKeS¬WU÷boca-juniors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷OjJcQv4q¬WV÷union-santa-fe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lte43IKb¬AD÷1547601000¬ADE÷1547601000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Nacional¬JB÷46xRV0tM¬WV÷club-nacional¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷AqwNWtRF¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Akd04b5h¬AD÷1547514600¬ADE÷1547514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷EHqEY2d3¬WU÷racing-club¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷WhvJXMB9¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷hE1e5vjn¬AD÷1547428200¬ADE÷1547428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1547435982¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷MNdSAa4d¬WU÷rosario¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬JB÷zRpAZrsc¬WV÷ca-belgrano¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EN2i6Kzt¬AD÷1547255400¬ADE÷1547255400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1547262192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷tElKCLZq¬WU÷san-martin-tucuman¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷OxvPBukj¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
8
fixtures
0
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneos De Verano 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Torneos De Verano 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneos De Verano 2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneos De Verano 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneos De Verano 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!