GFL 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Almanya GFL2019

results
5
1553142492
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷WxfxzpW0¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000186000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷MNv0Qn9q¬AD÷1556377200¬ADE÷1556377200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷nJimt3Me¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷Q9jiuNy2¬WV÷marburg-mercenaries¬~AA÷bq81pEaM¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷hQXmG0pq¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷WGWiFKak¬WV÷dusseldorf-panther¬~AA÷4pyO1FUd¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷h2ozFB56¬WV÷kirchdorf-wildcats¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷tSsWFij0¬WU÷munich-cowboys¬~AA÷h675qYES¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷QioeEvFe¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷4rpaDbU1¬WV÷cologne-crocodiles¬~AA÷fFgXvhNq¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷6mOsxr72¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷KjSoy2M8¬WV÷hildesheim-invaders¬~AA÷ImuS0Zq3¬AD÷1556985600¬ADE÷1556985600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷zRzuEVKC¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷EHZrDkzJ¬WV÷marburg-mercenaries¬~AA÷jsmtwWid¬AD÷1556987400¬ADE÷1556987400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷8EqOHDLm¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷n5rSGXzf¬WV÷schwabisch-unicorns¬~AA÷CjlxvCxj¬AD÷1557064800¬ADE÷1557064800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷EDRkzMyF¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jwkJIg6s¬WV÷allgau-comets¬~AA÷0CUWaga9¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷2XSQyZCJ¬WU÷berlin-rebels¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷tORUzgSP¬WV÷potsdam-royals¬~AA÷QJRrciqS¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷EXN6SUZ5¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hOMARlkC¬WV÷dresden-monarchs¬~AA÷v3TzaDEF¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷0881VWkm¬WV÷new-yorker-lions¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷n54cWCzs¬WU÷cologne-crocodiles¬~AA÷nTSvbXTL¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷fV75Uj5g¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷YL69TAKa¬WV÷hildesheim-invaders¬~AA÷p48FiV6k¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷2g41lCdP¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷42jTqW4t¬WV÷munich-cowboys¬~AA÷vR7JjkMe¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷YyeXrjKn¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷CSgyrAZh¬WV÷kirchdorf-wildcats¬~AA÷W04BhBiq¬AD÷1557669600¬ADE÷1557669600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷noMEQ84I¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷0lQIPSJO¬WV÷frankfurt-universe¬~
5
1553142492
112
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr GFL 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!