GFL 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Amerikan Futbolu Almanya

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷IJ1mnGnA¬AD÷1590843600¬ADE÷1590843600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷6wAwNyxF¬WU÷berlin-rebels¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷pU8sMeiL¬WV÷cologne-crocodiles¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷jXaepfHM¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷AZbHFgUl¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷Ox3LEDqe¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷4vtWwhfj¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷dO6MYYzR¬WV÷schwabisch-unicorns¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷rL2IZELK¬WU÷munich-cowboys¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷88f0qEWS¬AD÷1590849000¬ADE÷1590849000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Ia2PDXb1¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷dj1TCiE7¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷AHtSvYvp¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷A74Ayyi8¬WU÷allgau-comets¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷lb3Eze6E¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Ct1ioz2G¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷E3DoLF6R¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷GCaDGZEr¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷IspzwC9d¬AD÷1590930000¬ADE÷1590930000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷E3glUhqr¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷hfhhTCbl¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷KnOI1enc¬AD÷1591448400¬ADE÷1591448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷MTddSWDf¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷0Ke0RjT0¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷hEyQaZG9¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷KKnjlEzE¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷bBofmYkK¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bwNM0F13¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷6Hb8PUcD¬WV÷potsdam-royals¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷fse4QAr7¬WU÷cologne-crocodiles¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷W4zUbgWF¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷Spjbnh5Q¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷UgxQsCDs¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷SWTxcX0S¬AD÷1591461000¬ADE÷1591461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷WtuxuAc0¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷AXwtvUC6¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷ETPYcDoM¬AD÷1591538400¬ADE÷1591538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷OGyUtWSm¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷xKuYujrf¬WV÷schwabisch-unicorns¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷KU8Hkkg2¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷OGeBtNY4¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷27fFuslB¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷pCG4hi9q¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷IcwpwlSC¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷dlxlx8sJ¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷O2F8iBOk¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷8Qlep5Zu¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷MThaqPln¬WV÷berlin-rebels¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷tvADjVwd¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Gjh3rq4h¬WU÷potsdam-royals¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷fsi7s3Jb¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷YXdaEYV2¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷dUgJv13H¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷fFCMwLIN¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷p803Dho9¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷lxCQxuYT¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jobhYbto¬WV÷allgau-comets¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷SWk8CC0F¬AD÷1592065800¬ADE÷1592065800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷v1izcrJo¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Iijvd2Yi¬WV÷munich-cowboys¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~
84
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr GFL 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!