GFL 2 2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
GFL 2
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷tz38z3Yi¬ZD÷p¬ZE÷42KPAsr0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl-2/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷AF1iroWC¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷2sR9QV4o¬WU÷essen-cardinals¬GRA÷0¬OA÷YXAz6Foe-G4H3fmI7.png¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷tYPDPkKi¬WV÷solingen-paladins¬GRB÷0¬OB÷ITR602kC-A3zyucZa.png¬AN÷n¬~AA÷jBvv6lOJ¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷MBRTL7JG¬WV÷berlin-adler¬GRB÷0¬OB÷0SEYLLUH-CG67k6XP.png¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷rLSPMm4A¬WU÷hamburg-huskies¬GRA÷0¬OA÷2ghDRIhT-v3GaOV76.png¬AN÷n¬~AA÷l60es5oJ¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷zePHO9Zc¬WU÷langenfeld-longhorns¬GRA÷0¬OA÷IDvVcN76-I5FYYHrH.png¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷lbTLNTl4¬WV÷dusseldorf-panther¬GRB÷0¬OB÷KSlxxzBN-YPe16CCT.png¬AN÷n¬~AA÷2orr58wQ¬AD÷1622898000¬ADE÷1622898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷joWXKRYM¬WU÷rostock-griffins¬GRA÷0¬OA÷Gx8c0Voe-WWwAEF1o.png¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷UyVyKolT¬WV÷lubeck-cougars¬GRB÷0¬OB÷WUeBWYme-4p2X6ba5.png¬AN÷n¬~AA÷2kbqp710¬AD÷1622905200¬ADE÷1622905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bad Homburg Sentinels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUR¬AF÷Fursty Razorbacks¬JB÷hfxc784N¬WV÷fursty-razorbacks¬GRB÷0¬OB÷Y9jlX2U0-vFGUZcTA.png¬WM÷BAD¬AE÷Bad Homburg Sentinels¬JA÷viYh8lkH¬WU÷bad-homburg-sentinels¬GRA÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷KQU90Sos¬AD÷1622905200¬ADE÷1622905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷nHH3F5dp¬WU÷biberach-beavers¬GRA÷0¬OA÷4r3cvdCN-S0tljzuc.png¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷biL7EPBj¬WV÷kirchdorf-wildcats¬GRB÷0¬OB÷4Q8gcRhT-UeeAUyrb.png¬AN÷n¬~AA÷ttcmqRG6¬AD÷1622984400¬ADE÷1622984400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷nHy16SJT¬WU÷straubing-spiders¬GRA÷0¬OA÷2ZQuMOU0-ldWReN1n.png¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷lQNS1nSp¬WV÷wiesbaden-phantoms¬GRB÷0¬OB÷nBFvZBPq-Q7bzvS4s.png¬AN÷n¬~AA÷l6MQdpo6¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷bXxwHIXl¬WU÷berlin-adler¬GRA÷0¬OA÷0SEYLLUH-CG67k6XP.png¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷xOysGxme¬WV÷rostock-griffins¬GRB÷0¬OB÷Gx8c0Voe-WWwAEF1o.png¬AN÷n¬~AA÷bHTDan1m¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷Cf9kw9li¬WU÷dusseldorf-panther¬GRA÷0¬OA÷KSlxxzBN-YPe16CCT.png¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷jo8gxT3c¬WV÷hamburg-huskies¬GRB÷0¬OB÷2ghDRIhT-v3GaOV76.png¬AN÷n¬~AA÷fqNMcQVa¬AD÷1623502800¬ADE÷1623502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷hYA5ZQmG¬WU÷solingen-paladins¬GRA÷0¬OA÷ITR602kC-A3zyucZa.png¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷4AwZHbIr¬WV÷langenfeld-longhorns¬GRB÷0¬OB÷IDvVcN76-I5FYYHrH.png¬AN÷n¬~AA÷GhOIb6Gg¬AD÷1623506400¬ADE÷1623506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷bBB1z7Y9¬WV÷frankfurt-pirates¬GRB÷0¬OB÷QVK1aSjT-8I8iM7oJ.png¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷KKCcymJ3¬WU÷kirchdorf-wildcats¬GRA÷0¬OA÷4Q8gcRhT-UeeAUyrb.png¬AN÷n¬~AA÷pYFZfOFI¬AD÷1623510000¬ADE÷1623510000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷xrOWx0f8¬WU÷wiesbaden-phantoms¬GRA÷0¬OA÷nBFvZBPq-Q7bzvS4s.png¬WN÷BAD¬AF÷Bad Homburg Sentinels¬JB÷joSzxK9E¬WV÷bad-homburg-sentinels¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷29QUe40C¬AD÷1623592800¬ADE÷1623592800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fursty Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Fursty Razorbacks¬JA÷plyoFd21¬WU÷fursty-razorbacks¬GRA÷0¬OA÷Y9jlX2U0-vFGUZcTA.png¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷OvzkEGH7¬WV÷straubing-spiders¬GRB÷0¬OB÷2ZQuMOU0-ldWReN1n.png¬AN÷n¬~AA÷zFtp2uNo¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bad Homburg Sentinels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Bad Homburg Sentinels¬JA÷GjIAVHnr¬WU÷bad-homburg-sentinels¬GRA÷0¬OA÷team¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷fsHEUy2l¬WV÷kirchdorf-wildcats¬GRB÷0¬OB÷4Q8gcRhT-UeeAUyrb.png¬AN÷n¬~AA÷Mcw3wdpo¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷p8RvyvPK¬WU÷essen-cardinals¬GRA÷0¬OA÷YXAz6Foe-G4H3fmI7.png¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷ObQrzbvR¬WV÷berlin-adler¬GRB÷0¬OB÷0SEYLLUH-CG67k6XP.png¬AN÷n¬~AA÷dUUh0Jib¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷tCYPRZo7¬WU÷hamburg-huskies¬GRA÷0¬OA÷2ghDRIhT-v3GaOV76.png¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷K2XTQg1D¬WV÷rostock-griffins¬GRB÷0¬OB÷Gx8c0Voe-WWwAEF1o.png¬AN÷n¬~AA÷E5ul1axh¬AD÷1624107600¬ADE÷1624107600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷l4GITeHf¬WU÷solingen-paladins¬GRA÷0¬OA÷ITR602kC-A3zyucZa.png¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷nkZLSFW0¬WV÷lubeck-cougars¬GRB÷0¬OB÷WUeBWYme-4p2X6ba5.png¬AN÷n¬~
75
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2 2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr GFL 2 2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2 2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2 2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2 2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup