GFL 2 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Amerikan Futbolu Almanya

GFL 2
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷ER4x9lJF¬ZD÷p¬ZE÷W0KUHODS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl-2/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷d2jk3Nuh¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6kzvnDoO¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷ptZsoX0U¬WV÷berlin-adler¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷jPkg2seb¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷dEFm6GWu¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷z5Ei5znn¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷2oUn5HJd¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷I5kjh6Q7¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷6LrYGk38¬WV÷saarland-hurricanes¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷UFlc11A4¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷URDe4f1h¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷rVHa3EGb¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷0Wnj4yZ2¬AD÷1590933600¬ADE÷1590933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fursty Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Fursty Razorbacks¬JA÷pCsxG9IE¬WU÷fursty-razorbacks¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷x855bsms¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Yqob2F3F¬AD÷1591448400¬ADE÷1591448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷OO7HeuXa¬WU÷straubing-spiders¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷IaMKfan6¬WV÷frankfurt-pirates¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷niq20LPA¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷xhH32YV4¬WU÷berlin-adler¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷GrG71hoB¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Qsr6auuH¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷lATEaWFN¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷AJUA0C0H¬WU÷hamburg-huskies¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷K4sAbafN¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷rXSIbjVT¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷KhKpfAwo¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷UBv70gYR¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷4GOWicWO¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷IJCEGt9P¬WV÷darmstadt-diamonds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Y7oEcJ9T¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷Ye8SIgGo¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷Cn7WHDVi¬WV÷langenfeld-longhorns¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷0fVxeXek¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷Sh2lAvng¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷MF1h9b1a¬WV÷darmstadt-diamonds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷vkOtgwIp¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷KCAvGi04¬WV÷essen-cardinals¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷tMBzHXpb¬WU÷lubeck-cougars¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷IuNphcXj¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷EZ9rFBFA¬WU÷rostock-griffins¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷Q9DnEVUG¬WV÷berlin-adler¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷M9JogBQ1¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷63346doI¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷zw885G0O¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷lG7THf32¬AD÷1592139600¬ADE÷1592139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Pirates¬JA÷ET6C4zGU¬WU÷frankfurt-pirates¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬JB÷jkrIPJot¬WV÷saarland-hurricanes¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷AVexGYXE¬AD÷1592654400¬ADE÷1592654400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt Diamonds¬JB÷pWqYLyo5¬WV÷darmstadt-diamonds¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷x6pUMHVb¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷IeapEC2R¬AD÷1592658000¬ADE÷1592658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷WnnpJZUN¬WU÷biberach-beavers¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷Q9olIgpU¬WV÷frankfurt-pirates¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷WdQRGtAi¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷KWCjDkpN¬WU÷berlin-adler¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷bNBfC9aT¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷AmPVF0Pc¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷jF3M7T7p¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷U52Q6mNj¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷hCEzFKv4¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷r9j8VWai¬WU÷essen-cardinals¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷dCfCUjFc¬WV÷lubeck-cougars¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6FIvEvfA¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷jZgGTAU3¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷UPhKSUqA¬WV÷hamburg-huskies¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷xttH8jQl¬AD÷1592672400¬ADE÷1592672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷fPP1yHph¬WU÷straubing-spiders¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷lnP5zy0b¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~
82
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr GFL 2 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!