CFL skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Kanada CFL2019

results
5
1553142928
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷GjZIi8WB¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000152000CFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷IoUAvajq¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷dl72fKxq¬WV÷bc-lions¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷vDd7gvhk¬WU÷edmonton-eskimos¬~AA÷dxTEwJ5k¬AD÷1559228400¬ADE÷1559228400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montréal Alouettes¬JB÷I3eBhb7e¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷nw0FiIM1¬WU÷toronto-argonauts¬~AA÷QBXIxwLe¬AD÷1559349000¬ADE÷1559349000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬JB÷QTbJjxx8¬WV÷edmonton-eskimos¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷U1PaaUu8¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬~AA÷42WMycz2¬AD÷1559350800¬ADE÷1559350800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷Snr3bleE¬WV÷saskatchewan-roughriders¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷M9s7c8AK¬WU÷calgary-stampeders¬~AA÷67A50tD2¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷00tBdSPQ¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷tfOwhnYs¬WU÷ottawa-redblacks¬~AA÷IsE9a0S8¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7MojQ2f¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷KpNsi6ml¬WV÷toronto-argonauts¬~AA÷C4DDbKsF¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montréal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷SAQkkpI0¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷MON¬AE÷Montréal Alouettes¬JA÷AZFfl4X6¬WU÷montreal-alouettes¬~AA÷lUzsshCs¬AD÷1559869200¬ADE÷1559869200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lQEbmOnD¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷GW2tC7PD¬WU÷saskatchewan-roughriders¬~AA÷65VotCRm¬AD÷1559959200¬ADE÷1559959200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷xnikAofQ¬WU÷bc-lions¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷fN1pBRvK¬WV÷calgary-stampeders¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QDCthU1a¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000186000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷pdUkuWtf¬AD÷1560468600¬ADE÷1560468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7rH552s¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷8UsL4PHm¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AW÷1¬~AA÷vJTgvjd0¬AD÷1560560400¬ADE÷1560560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷nLtP3qXg¬WU÷edmonton-eskimos¬WN÷MON¬AF÷Montréal Alouettes¬JB÷4dyU23n0¬WV÷montreal-alouettes¬AW÷1¬~AA÷hMXcwAB6¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷rmzY1N16¬WU÷calgary-stampeders¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷xAZy1sHC¬WV÷ottawa-redblacks¬AW÷1¬~AA÷zoN2xUQC¬AD÷1560650400¬ADE÷1560650400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷lpwt01WI¬WU÷bc-lions¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lOul8bOu¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AW÷1¬~
5
1553142928
90
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Kanada bölümünde yer alan CFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr CFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CFL maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. CFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!