NFL skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Amerikan Futbolu ABD

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷WIgFZbYc¬AD÷1606180500¬ADE÷1606180500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606191682¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷OvxCmQhc¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷plw8l6wi¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬AW÷1¬~AA÷2qkBzuJi¬AD÷1606094400¬ADE÷1606094400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606105685¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷UH2SuEZj¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬OB÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷GEbOtfKp¬WU÷las-vegas-raiders¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷14¬OA÷h0D5bwkC-8YhVVWZj.png¬AW÷1¬~AA÷byltNLlh¬AD÷1606080300¬ADE÷1606080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606092784¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷zHEgv1bn¬WV÷green-bay-packers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷31¬AU÷31¬BJ÷0¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷3¬OB÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷MDAkusqt¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷34¬AT÷31¬BI÷3¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷11¬BG÷6¬OA÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬AW÷1¬~AA÷Ohj7yL3o¬AD÷1606080300¬ADE÷1606080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606091401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bZBdozCT¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷6¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷15¬OB÷CMNV2EjT-juNzxQIo.png¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷KrDhnGdN¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷14¬OA÷thiChCme-8AS42qSo.png¬AW÷1¬~AA÷84tubKbP¬AD÷1606079100¬ADE÷1606079100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606090239¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷xEnqeyMB¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷KjF6FiA6-EykNI2IN.png¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷G4omfeyI¬WV÷miami-dolphins¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷3¬OB÷vyq9Xw96-xSNKmbvi.png¬AW÷1¬~AA÷ADS6gv7t¬AD÷1606079100¬ADE÷1606079100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606090609¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷OUlehZ5U¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷13¬BH÷9¬OB÷GAUjqYUH-hdcTKOBC.png¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷pvjigFjO¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷3¬OA÷O4NCYgA6-GpZzOWv7.png¬AW÷1¬~AA÷j5LhIc3N¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079777¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷pUdZjvrh¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷30¬AU÷24¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷11¬OB÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷6wbViKSo¬WU÷baltimore-ravens¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷24¬AT÷24¬BI÷0¬BA÷3¬BC÷11¬BE÷7¬BG÷3¬OA÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬AW÷1¬~AA÷phjhKJYA¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606078610¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷MiJHYdSN¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷dEPJYlRq-CfszpuHM.png¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷AHFDZxDH¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷3¬OA÷Qm4lrzlC-roGbWLnN.png¬AW÷1¬~AA÷GCbyO1Zo¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079944¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷AybrXqiJ¬WV÷philadelphia-eagles¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬OB÷rBmqE7WH-Q3IjYsIA.png¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷WpavYPyD¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷5¬BG÷10¬OA÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬AW÷1¬~AA÷pSKdHHIT¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079229¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷hf0skIC4¬WV÷new-england-patriots¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷jyHwhqjC-lIuvqaWS.png¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷vidwjbcb¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷3¬OA÷SfZEbpPq-UHQ9wwfj.png¬AW÷1¬~AA÷CEMlJwlH¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079224¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷IN4mTzjo¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬OB÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷GEILXGsU¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷zLSHjLkC-08aYPJPj.png¬AW÷1¬~AA÷CvhpMu4b¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079667¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷8UC1xuTb¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷WMlfVPle-GMpOnsX3.png¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷UwEcwLDh¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬AW÷1¬~AA÷61ilLaJ4¬AD÷1606068000¬ADE÷1606068000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Football Team¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606079148¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷GfG9zJcB¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷tURqKGne-UVLvypYi.png¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷x4H5yar5¬WU÷washington-football-team¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷3¬OA÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬AW÷1¬~AA÷xMaXOsKu¬AD÷1605835200¬ADE÷1605835200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷11. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605846893¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷OKazZ5M6¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷z7VsxmBN-I3hBL4Y4.png¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷pU0WZo70¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷9¬BE÷7¬BG÷5¬OA÷boQ8fk7k-dfiFKOmB.png¬AW÷1¬~AA÷jXsQGpSI¬AD÷1605575700¬ADE÷1605575700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷10. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605586387¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷j71SzSif¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷6¬OB÷thiChCme-8AS42qSo.png¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷x4cOy8xl¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬AW÷1¬~
161
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷A9hJYIm4¬AD÷1606411800¬ADE÷1606411800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷hEtGnp83¬WU÷detroit-lions¬GRA÷0¬OA÷dEPJYlRq-CfszpuHM.png¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷W4uKo4N9¬WV÷houston-texans¬GRB÷0¬OB÷SfZEbpPq-UHQ9wwfj.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hYsOXx3A¬AD÷1606426200¬ADE÷1606426200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷x2rSqrhM¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬OB÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷QRvOpOxG¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬OA÷CMNV2EjT-juNzxQIo.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bVpWVGXM¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷tbX5x0pd¬WV÷las-vegas-raiders¬GRB÷0¬OB÷h0D5bwkC-8YhVVWZj.png¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷27Y1wtVk¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬OA÷WMlfVPle-GMpOnsX3.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xMqzVzmT¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷84Pi03x3¬WV÷los-angeles-chargers¬GRB÷0¬OB÷O4NCYgA6-GpZzOWv7.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷f1Lm1qNd¬WU÷buffalo-bills¬GRA÷0¬OA÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IFR2Qfep¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷tINabs7F¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬OB÷lz7aznT0-OUWrWupQ.png¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷2ROeaNi9¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬OA÷tURqKGne-UVLvypYi.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷d6Q6PEAj¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷SYL7dLyS¬WV÷tennessee-titans¬GRB÷0¬OB÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷lrN3c1ML¬WU÷indianapolis-colts¬GRA÷0¬OA÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pS61odX9¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷lIq4fY5s¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬OB÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷hb2yC0yF¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬OA÷zLSHjLkC-08aYPJPj.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A9Ellbmi¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷bHCwiaak¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬OB÷Qm4lrzlC-roGbWLnN.png¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷pE8Ziupq¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬OA÷thiChCme-8AS42qSo.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OCIhmI2c¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷WUAokwU1¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬OB÷z7VsxmBN-I3hBL4Y4.png¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷hvCsjJEe¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬OA÷jyHwhqjC-lIuvqaWS.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6y8cnxI3¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷by3XCtM8¬WV÷miami-dolphins¬GRB÷0¬OB÷vyq9Xw96-xSNKmbvi.png¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Kp4TDM62¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬OA÷GAUjqYUH-hdcTKOBC.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷48oSWdIG¬AD÷1606673700¬ADE÷1606673700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷YXTcvMFq¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬OB÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷WOsWr27S¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬OA÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hh65pGnG¬AD÷1606683900¬ADE÷1606683900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷MVsChCzf¬WV÷new-orleans-saints¬GRB÷0¬OB÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷ruq8ghLm¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬OA÷KjF6FiA6-EykNI2IN.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Wr59qz2M¬AD÷1606683900¬ADE÷1606683900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷UeoKjj56¬WV÷san-francisco-49ers¬GRB÷0¬OB÷MVskEogT-jRR5vJvp.png¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷j5nGiWk0¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬OA÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E7fErfHS¬AD÷1606685100¬ADE÷1606685100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷xMlSlUZI¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬OB÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷OIpOkAKC¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬GRA÷0¬OA÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jTotvEPq¬AD÷1606699200¬ADE÷1606699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷UFyECXRP¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬OB÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷jPxADDCJ¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬OA÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/141\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-141.png","BN":"BetClic.fr","BI":141}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~~
95
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup