NCAA 2021/2022 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
bookmaker
Bonus de 100€* à l'inscription
Jouer comporte des risques : endettement, dépendance…Appelez le 09 74 75 13 13 (appel non surtaxé)
bookmaker
100% al bonus 200 AZN-dək
Sorumlu bahis oynayın. Şartlar geçerlidir. 18+
bookmaker
Bis zu €100 in Wett-Credits für neue Kunden
Mindesteinzahlung €5 und 1x abgerechnete Wette. Mindestquoten, Wett- und Zahlungsmethoden-Ausnahmen gelten. Gewinne schließen den Einsatz von Wett-Credits aus. Es gelten die AGB und Zeitlimits. 18+
NCAA
2021/2022
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷A76jftvI¬ZD÷p¬ZE÷fP2MFV8C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬OAJ÷zyBsgLV1-S4zapJHL.png¬ZX÷07ABD 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷jqlbSUts¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷jH612SgO¬WU÷fresno-state¬GRA÷0¬OA÷YLsr1RkC-SQHY1G9B.png¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬JB÷4KA51n9U¬WV÷connecticut¬GRB÷0¬OB÷llTKtu7k-MHYdj7IC.png¬AN÷n¬~AA÷AozUqcCE¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷I38g4lPB¬WU÷illinois¬GRA÷0¬OA÷zyYNaZVH-08X0kRXI.png¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷df7c38vI¬WV÷nebraska¬GRB÷0¬OB÷M1Iz08Pq-G0VvtWFl.png¬AN÷n¬~AA÷WfyQpwc8¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷lU3k5U95¬WV÷utep¬GRB÷0¬OB÷nJGNyOA6-MVDpaEgU.png¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷Aw5o6Afa¬WU÷new-mexico-state¬GRA÷0¬OA÷0zdv31Rq-OSVFm5X3.png¬AN÷n¬~AA÷ri65Q8Bg¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷SdpJK99h¬WU÷san-jose-state¬GRA÷0¬OA÷hjYKYFiT-OIO46N5f.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷6mqNJTOb¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-zgSKh42a.png¬AN÷n¬~AA÷lU61Rldm¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCLA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬JA÷ttnBMVvt¬WU÷ucla¬GRA÷0¬OA÷xQ8LO5Sq-CALokade.png¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷KWpFLkfn¬WV÷hawaii¬GRB÷0¬OB÷pfYrRKS0-bXCcusup.png¬AN÷n¬~AA÷Ms59PSQa¬AD÷1630526400¬ADE÷1630526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷EDnVH7gB¬WV÷uab¬GRB÷0¬OB÷WGuQRE86-C2ymBKnP.png¬WM÷JCK¬AE÷Jacksonville State¬JA÷0ArRImv5¬WU÷jacksonville-state¬GRA÷0¬OA÷YRVg0biT-0dTrufeM.png¬AN÷n¬~AA÷Svt9pU2P¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷Kj78IvpM¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬GRA÷0¬OA÷dW3j4US0-phHwQv8h.png¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬JB÷bs6CHbaS¬WV÷east-carolina¬GRB÷0¬OB÷ANkgRpkC-rRZhim36.png¬AN÷n¬~AA÷CWJix6A5¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷dYamVHTR¬WU÷arizona-state¬GRA÷0¬OA÷YZpO7NBN-21aQoD01.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷bsnFQyxq¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-zgSKh42a.png¬AN÷n¬~AA÷xERvu8Qn¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷OndnBdxd¬WU÷ball-state¬GRA÷0¬OA÷C46HqlPq-MVDpaEgU.png¬WN÷WES¬AF÷Western Illinois¬JB÷2wejAGi2¬WV÷western-illinois¬GRB÷0¬OB÷nDzocC8k-4pzxAOi8.png¬AN÷n¬~AA÷G4QrvSug¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷GfbXYaU2¬WU÷buffalo¬GRA÷0¬OA÷v11YFX76-QehquZPo.png¬WN÷WAG¬AF÷Wagner¬JB÷focyYJq9¬WV÷wagner-seahawks¬GRB÷0¬OB÷rZt2BESq-UPdj5JlG.png¬AN÷n¬~AA÷vJaEOnt6¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Internation.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Internation.¬JA÷8znZGR8H¬WU÷florida-internation¬GRA÷0¬OA÷Yi1cHW6k-C8xeKb9Q.png¬WN÷LIU¬AF÷LIU Sharks¬JB÷p092aawp¬WV÷liu-sharks¬GRB÷0¬OB÷2oBqpP96-ChUXzMuL.png¬AN÷n¬~AA÷QZ1QLpQO¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷CQ30K0F9¬WU÷minnesota¬GRA÷0¬OA÷vetHDzme-SOIgmwR7.png¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷jH24JKUF¬WV÷ohio-state¬GRB÷0¬OB÷MNVxYzT0-6PjeAdnP.png¬AN÷n¬~AA÷ppIazpuI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬JA÷0UlRNZL1¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬OA÷80mbMejC-OSVFm5X3.png¬WN÷SEN¬AF÷Houston Baptist¬JB÷C4hVMgy8¬WV÷houston-baptist¬GRB÷0¬OB÷0I4sksle-6Pna50Gm.png¬AN÷n¬~AA÷CWcMMQAI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷6T0hMMpc¬WU÷north-carolina-state¬GRA÷0¬OA÷2VvhOClC-dOQVqNWS.png¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷I34dLt03¬WV÷south-florida¬GRB÷0¬OB÷Ct4hv5iT-YsTnvAp1.png¬AN÷n¬~AA÷UmSztlBt¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Davis¬JB÷UPdrCxNk¬WV÷uc-davis¬GRB÷0¬OB÷61eJQPTH-SvTa3X9P.png¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa¬JA÷GMhvDI7q¬WU÷tulsa¬GRA÷0¬OA÷SlhY4IPq-dOQVqNWS.png¬AN÷n¬~AA÷6gJeyQPB¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNLV¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Eagles¬JB÷67kNOF6e¬WV÷washington-eagles¬GRB÷0¬OB÷CAzO1MlC-8vEVcBXn.png¬WM÷UNL¬AE÷UNLV¬JA÷SGjJPeik¬WU÷unlv¬GRA÷0¬OA÷ELGa8oBN-tfBcJ6il.png¬AN÷n¬~AA÷bTFmwnea¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷l8duXwaF¬WU÷utah¬GRA÷0¬OA÷za3IQhVH-MBmfJHvn.png¬WN÷WEB¬AF÷Weber State¬JB÷2B0qWcEL¬WV÷weber-state¬GRB÷0¬OB÷CxFlMFme-z3FRN0pp.png¬AN÷n¬~AA÷I9bIN6eC¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷EZD6bJhj¬WU÷western-kentucky¬GRA÷0¬OA÷GUzDQmS0-n3EeRXFm.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee-Martin¬JB÷hQCAcw8d¬WV÷tennessee-martin¬GRB÷0¬OB÷W8KYJHoe-fsa4deQd.png¬AN÷n¬~AA÷IXnEg7ut¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷WWHlO3Xs¬WU÷colorado¬GRA÷0¬OA÷6NRNdUA6-lO0jXqmN.png¬WN÷NOC¬AF÷Northern Colorado¬JB÷pzMhNNnl¬WV÷northern-colorado¬GRB÷0¬OB÷6LVjs4S0-ELGwxsrt.png¬AN÷n¬~AA÷tCB8YN9U¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷z1WITP9K¬WU÷eastern-michigan¬GRA÷0¬OA÷rkIU7HVH-YmCra17m.png¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (PA)¬JB÷EiVMSqPQ¬WV÷st-francis-pa¬GRB÷0¬OB÷bFF2WojT-GMhVf9If.png¬AN÷n¬~AA÷U7jIhRfn¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷vcLdMs2f¬WU÷virginia-tech¬GRA÷0¬OA÷p6tA8Xme-pdyR4zAn.png¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷ImK0L1H0¬WV÷north-carolina¬GRB÷0¬OB÷ABWdkzXH-vwXzsC0r.png¬AN÷n¬~AA÷2LC4Z3fO¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷SzTAVou8¬WU÷wake-forest¬GRA÷0¬OA÷0rCR3g6k-CbcYQ347.png¬WN÷OLD¬AF÷Old Dominion¬JB÷6RREU5fE¬WV÷old-dominion-monarchs¬GRB÷0¬OB÷4CmwPrRq-bTjo0WRD.png¬AN÷n¬~
839
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2021/2022 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NCAA 2021/2022 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2021/2022 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2021/2022 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2021/2022 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup