LNFA Serie A 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Amerikan Futbolu İspanya

LNFA Serie A
2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷İSPANYA: LNFA Serie A¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷İspanya¬ZC÷t6WC7Go6¬ZD÷p¬ZE÷hlQRT1jq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/ispanya/lnfa-serie-a/¬ZX÷07İspanya 007spanya0010000000001000LNFA Serie A012erie A000¬ZCC÷0¬ZAF÷İspanya¬~AA÷fglQyaT3¬AD÷1583064000¬ADE÷1583064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷L'Hospitalet Pioners¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷jBLNoseH¬WV÷gijon-mariners¬AH÷19¬WM÷L'H¬AE÷L'Hospitalet Pioners¬JA÷dlMJnNuB¬WU÷l-hospitalet-pioners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬~AA÷G8xZZxbG¬AD÷1583060400¬ADE÷1583060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COS¬AF÷Coslada Camioneros¬JB÷l04u4OAo¬WV÷coslada-camioneros¬AH÷6¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷0pBcuuYp¬WU÷fuengirola-potros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬~AA÷YqmUzJrA¬AD÷1582995600¬ADE÷1582995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Demons¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷byPVqLPT¬WV÷murcia-cobras¬AH÷0¬WM÷BLA¬AE÷Black Demons¬JA÷4EPRp1AN¬WU÷black-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬~AA÷nTlMxuEc¬AD÷1582988400¬ADE÷1582988400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivas Osos¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷IcNFm3Q4¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷AXNBlqBb¬WU÷rivas-osos¬AG÷38¬~AA÷zkL3KcbT¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaragoza Hurricanes¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷L'H¬AF÷L'Hospitalet Pioners¬JB÷QN6tnjk0¬WV÷l-hospitalet-pioners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷53¬WM÷KOR¬AE÷Zaragoza Hurricanes¬JA÷W07xmWZg¬WU÷zaragoza-hurricanes¬AG÷0¬~AA÷8xjIwLbi¬AD÷1582457400¬ADE÷1582457400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷WtP7kPeh¬WV÷gijon-mariners¬AH÷21¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷xKP3j5tn¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬~AA÷6XBZEyMj¬AD÷1582455600¬ADE÷1582455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷OGLaioRu¬WV÷mallorca-voltors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷Cv9hqlZI¬WU÷coslada-camioneros¬AG÷20¬~AA÷hU7VFH6p¬AD÷1582455600¬ADE÷1582455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷YmAlpUJC¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷4E5poA46¬WU÷fuengirola-potros¬AG÷19¬~AA÷vNRfMJTG¬AD÷1581246000¬ADE÷1581246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷OfI2gYdQ¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷fLDbfEsK¬WU÷mallorca-voltors¬AG÷38¬~AA÷dbMaLwqN¬AD÷1581244200¬ADE÷1581244200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷KQ3YmCKm¬WV÷zaragoza-hurricanes¬AH÷14¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷Q34Ulh5s¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬~AA÷0WSjNaEA¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Murcia Cobras¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIG¬AF÷Fuengirola Potros¬JB÷GUEfefSD¬WV÷fuengirola-potros¬AH÷14¬WM÷MUR¬AE÷Murcia Cobras¬JA÷2RQCWAkD¬WU÷murcia-cobras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬~AA÷69TnOua4¬AD÷1581170400¬ADE÷1581170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gijon Mariners¬ER÷4. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOL¬AF÷Rivas Osos¬JB÷lOM8Xjz7¬WV÷rivas-osos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬WM÷GIJ¬AE÷Gijon Mariners¬JA÷f1N4YWK0¬WU÷gijon-mariners¬AG÷20¬~AA÷bgTh2bxo¬AD÷1580648400¬ADE÷1580648400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷L'Hospitalet Pioners¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷L'H¬AE÷L'Hospitalet Pioners¬JA÷jXSXJX57¬WU÷l-hospitalet-pioners¬AG÷21¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷vmMFrHr8¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬~AA÷QaLvQ1Ui¬AD÷1580641200¬ADE÷1580641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷rqBgyZzr¬WU÷coslada-camioneros¬AG÷6¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷Q3ORuFSQ¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷8OAqPLqb¬AD÷1580641200¬ADE÷1580641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷GAO0ZC5f¬WV÷murcia-cobras¬AH÷16¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷MZ9czgjl¬WU÷mallorca-voltors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬~
24
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/İspanya bölümünde yer alan LNFA Serie A 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr LNFA Serie A 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, LNFA Serie A 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. LNFA Serie A 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. LNFA Serie A 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!