BFA 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Brezilya BFA2018

results
SA÷5¬~ZA÷BREZİLYA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000186000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷MR8vi2mQ¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷KO37bLnG¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷dlRzsgHr¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷17¬~AA÷6guQLY9E¬AD÷1540058400¬ADE÷1540058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷4pXZ0TQ4¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷6¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷ryWw0mtB¬WV÷minas-locomotiva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬~AA÷CfbZbB21¬AD÷1540058400¬ADE÷1540058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷n909p8tO¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷59¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷QaaDqSeU¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AH÷0¬~AA÷jocwbVH7¬AD÷1540056600¬ADE÷1540056600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬JA÷xYuJ4BRu¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷GOvN3Vtn¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬~AA÷hjyMMEf8¬AD÷1540040400¬ADE÷1540040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷bmUR2kdh¬WU÷flamengo-imperadores¬AG÷4¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷ANXV19Bb¬WV÷tritoes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~ZA÷BREZİLYA: BFA - Playofflar¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷rediITZn¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000243000BFA - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷KM2RYTrF¬AD÷1544979600¬ADE÷1544979600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷xvs3m5TP¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AG÷13¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷rLJVrPys¬WV÷galo-futebol-americano¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷17¬~AA÷AwjbqoZJ¬AD÷1543752000¬ADE÷1543752000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷OnBDCwjG¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AG÷0¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷2wAHBc5M¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷19¬~AA÷lUl2r5lQ¬AD÷1543694400¬ADE÷1543694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷WCELAHKS¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷YL0m6yTq¬WV÷timbo-rex¬AH÷10¬~AA÷vDvYsoit¬AD÷1542542400¬ADE÷1542542400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷pW0X3vKk¬WV÷sorriso-hornets¬AH÷7¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷6u2T4K4q¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬~AA÷YZwxs56n¬AD÷1542484800¬ADE÷1542484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷hd0y3bZe¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷Wnau2Il2¬WV÷tritoes¬AH÷14¬~AA÷nwrttPLh¬AD÷1542472200¬ADE÷1542472200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷YiwOQ1R2¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷nesSPLt9¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷20¬~AA÷8W2ACXsh¬AD÷1541354400¬ADE÷1541354400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷K6rP8nZ1¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷Y9W6XVB2¬WV÷parana-hp¬AH÷24¬~AA÷QDWT0A2s¬AD÷1541354400¬ADE÷1541354400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷2ek6oODO¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷40TlA7jP¬WV÷leoes-de-juda¬AH÷11¬~AA÷YwWXaUHm¬AD÷1541278800¬ADE÷1541278800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷69FG5Rbt¬WU÷sorriso-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷zqKK4oEn¬WV÷cuiaba-arsenal¬AH÷15¬~AA÷Sxig7CPD¬AD÷1541271600¬ADE÷1541271600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷2FXliSqm¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷dxXhjnag¬WV÷recife-mariners¬AH÷3¬~AA÷vHOdgAsU¬AD÷1541268000¬ADE÷1541268000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷Y9AyIjCF¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷GYatHARL¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷0¬~AA÷Uu46DDSo¬AD÷1541266200¬ADE÷1541266200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷OvkGA84k¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷tGqL9SJe¬WV÷santa-maria-soldiers¬AH÷0¬~AA÷tQAOlUko¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷pljCBlkq¬WV÷minas-locomotiva¬AH÷19¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷S83pGUtS¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬~
5
1553142954
99
fixtures
5
1553142954
0
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Brezilya bölümünde yer alan BFA 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr BFA 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, BFA 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. BFA 2018 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. BFA 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!