NZIHL 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Hokey Yeni Zelanda

NZIHL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷YENİ ZELANDA: NZIHL¬ZEE÷WISIbYt1¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷SpLYHaXb¬ZD÷p¬ZE÷lKkY6nIp¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_WISIbYt1¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/yeni-zelanda/nzihl/¬ZX÷05Yeni Zelanda012elanda0020000000001000NZIHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷GSzMD5zF¬AD÷1594968600¬ADE÷1594968600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dunedin Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunedin Thunder¬JA÷8CBhVkdL¬WU÷dunedin-thunder¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Red Devils¬JB÷xnGdU9BR¬WV÷canterbury-red-devils¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷fJZPCPkL¬AD÷1595046600¬ADE÷1595046600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Auckland Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAA¬AE÷West Auckland Admirals¬JA÷ve2OPTJr¬WU÷west-auckland-admirals¬WN÷SOU¬AF÷Southern Stampede¬JB÷YH1SOmZl¬WV÷southern-stampede¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷CfUUBq5R¬AD÷1595051400¬ADE÷1595051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dunedin Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunedin Thunder¬JA÷nL5WN7le¬WU÷dunedin-thunder¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Red Devils¬JB÷tr5zNR31¬WV÷canterbury-red-devils¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷E3Gd73Dr¬AD÷1595133000¬ADE÷1595133000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Auckland Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAA¬AE÷West Auckland Admirals¬JA÷KY3vMoJ7¬WU÷west-auckland-admirals¬WN÷SOU¬AF÷Southern Stampede¬JB÷Yk7LpVe8¬WV÷southern-stampede¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷8QF06NSl¬AD÷1595574000¬ADE÷1595574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Southern Stampede¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Stampede¬JA÷Ct6PqkBE¬WU÷southern-stampede¬WN÷DUN¬AF÷Dunedin Thunder¬JB÷635Tr9QK¬WV÷dunedin-thunder¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷MTJ45sre¬AD÷1595652300¬ADE÷1595652300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Botany Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BSW¬AE÷Botany Swarm¬JA÷K69XsTuR¬WU÷botany-swarm¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Red Devils¬JB÷xndawmlr¬WV÷canterbury-red-devils¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷4h9941c1¬AD÷1595660400¬ADE÷1595660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Southern Stampede¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Stampede¬JA÷Gxe3x73l¬WU÷southern-stampede¬WN÷DUN¬AF÷Dunedin Thunder¬JB÷pCa7yRIf¬WV÷dunedin-thunder¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷rq8D3LC7¬AD÷1595738700¬ADE÷1595738700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Botany Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BSW¬AE÷Botany Swarm¬JA÷O2bBzoY0¬WU÷botany-swarm¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Red Devils¬JB÷IPcFZ4m7¬WV÷canterbury-red-devils¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~
8
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Hokey/Yeni Zelanda bölümünde yer alan NZIHL 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NZIHL 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NZIHL 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NZIHL 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NZIHL 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!