Yunanistan kupası  skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Futbol Yunanistan

FA Kupası
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷YUNANİSTAN: FA Kupası¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Yunanistan¬ZC÷rNv95Yq2¬ZD÷p¬ZE÷rLNWiJeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/yunanistan/fa-kupas/¬ZX÷00Yunanistan 010nistan0140000000001000FA Kupası 009Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yunanistan¬~AA÷tjja4Tde¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Agios Nikolaos¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Minotavros¬JB÷QuI78ukD¬WV÷minotavros¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷Op1ZJz7k-YD3RStfU.png¬WM÷PAR¬AE÷Agios Nikolaos¬JA÷nkJ39LZ6¬WU÷agios-nikolaos¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷tQ0l0UkC-0CZGm9Y3.png¬~AA÷t6Wy1fj3¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anagennisi Arta¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potamia¬JB÷p2xlripp¬WV÷potamia¬GRB÷0¬AH÷1¬OB÷27vVupVH-U5x2U6eU.png¬WM÷ANA¬AE÷Anagennisi Arta¬JA÷rgjMnXyT¬WU÷anagennisi-arta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬OA÷xYrxquB6-YuCE6lOT.png¬~AA÷lhBKBB4L¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ellispontos¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEP¬AF÷Hephaestus Vrontamas¬JB÷thCEJ5cE¬WV÷hephaestus-vrontamas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬OB÷team¬WM÷ELL¬AE÷Ellispontos¬JA÷21DAKor8¬WU÷ellispontos¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷S2aOY5gT-jB51cl5b.png¬~AA÷2q3XkUs2¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Iraklis Xylokastrou¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603905248¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Iraklis Xylokastrou¬JA÷Q1Tx6nTE¬WU÷iraklis-xylokastrou¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷0tJx2YAN-YuYgOope.png¬WN÷KOR¬AF÷Koronida Koiladas¬JB÷xxXt56rL¬WV÷koronida-koiladas¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷KhtYgESq-E9fOXnJR.png¬~AA÷UV4PijDk¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalivion¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Palamas¬JB÷raJyg8b2¬WV÷atromitos-palamas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬OB÷xlVZ7rjC-KzXcpfD4.png¬WM÷KAL¬AE÷Kalivion¬JA÷48KXglqd¬WU÷kalivion¬GRA÷0¬AG÷1¬OA÷team¬~AA÷WG0PAVJR¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karitsa¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIR¬AF÷Ethnikos Giannitsa¬JB÷EJPLHqSQ¬WV÷ethnikos-giannitsa¬GRB÷0¬AH÷0¬OB÷byL5q0BN-KI7HCtfS.png¬WM÷AE¬AE÷Karitsa¬JA÷zTQHIPCK¬WU÷karitsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬OA÷UoIgkmAN-GdVnlw3Q.png¬~AA÷Oh4TjASe¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Keratsini¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603905227¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Aris Archangelou¬JB÷WvUY6SD8¬WV÷aris-archangelou¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬OB÷OhJJFBU0-2RGjsHc3.png¬WM÷KER¬AE÷Keratsini¬JA÷hlVU78b2¬WU÷keratsini¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷1¬OA÷jFBhm4me-MiXUSHoN.png¬~AA÷OULt0E59¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mesolongi AE¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Patras¬JB÷hSudtVEd¬WV÷atromitos-patras¬GRB÷0¬AH÷0¬OB÷b7cs3WBN-z1Ax3scA.png¬WM÷MES¬AE÷Mesolongi AE¬JA÷EyshsBaj¬WU÷mesolongi-ae¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬OA÷WC5JTHjT-ETzChmRq.png¬~AA÷2y98EDK2¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Panthiraikos¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOK¬AF÷Kokkinou¬JB÷Y7ICap6r¬WV÷kokkinou¬GRB÷0¬AH÷0¬OB÷0QWvwVVH-CpzkEytU.png¬WM÷PAN¬AE÷Panthiraikos¬JA÷WbWp4QcR¬WU÷panthiraikos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬OA÷jk1Fl3S0-rasDAhkl.png¬~AA÷GS0LhWcq¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthrakikos¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anatoli Serron¬JB÷AoLTfUTk¬WV÷anatoli-serron¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷PAN¬AE÷Panthrakikos¬JA÷drHPeAEq¬WU÷panthrakikos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷jqGqO9kC-vHZ1C4Qn.png¬~AA÷OEu43mC1¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talos Melidoniou¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KYA¬AF÷Kyanos A. V.¬JB÷lhYIFddt¬WV÷kyanos-astir-varis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬OB÷vNVJE4UH-fVWu4a0b.png¬WM÷TAL¬AE÷Talos Melidoniou¬JA÷vq6kXORD¬WU÷talos-melidoniou¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷29y9uwA6-tttywtzS.png¬~AA÷rLDY1zyc¬AD÷1603886400¬ADE÷1603886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agios Leontas¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Agios Leontas¬JA÷joYElg7G¬WU÷agios-leontas¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷jDf0cvA6-8O1fTaaT.png¬WN÷PAL¬AF÷Pallixouriakos¬JB÷lWjImDMM¬WV÷pallixouriakos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬OB÷ptHr8D6k-4dtbefAg.png¬~AA÷2LKpaYKF¬AD÷1603886400¬ADE÷1603886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mesotopos¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Agios Ierotheos¬JB÷KYXs4Y63¬WV÷agios-ierotheos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬OB÷jyGgjm6k-ngm2leY4.png¬WM÷MES¬AE÷Mesotopos¬JA÷6VTw5Eic¬WU÷mesotopos¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷xMSSCYRq-UPhlnTNb.png¬~AA÷YPni6kSr¬AD÷1603885500¬ADE÷1603885500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paxon¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACH¬AF÷Acheron Kanalaki¬JB÷p2GiCNkl¬WV÷acheron-kanalaki¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬OB÷KjJxvwB6-80FLyd96.png¬WM÷PAX¬AE÷Paxon¬JA÷WbCmD3zr¬WU÷paxon¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷lrej0HCN-QPZyaX5M.png¬~
14
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Futbol/Yunanistan bölümünde yer alan Yunanistan kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Yunanistan kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yunanistan kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yunanistan kupası maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yunanistan kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup