Super Ligi 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Çin

Super Ligi
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Super Ligi¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/super-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0000000000001000Super Ligi 010r Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷fs6qhp0b¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷Q7dJyVJl¬WU÷beijing-guoan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷fs1NzkZf¬WV÷guangzhou-r-f¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷pWbdkrpH¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YixJuaxK¬WU÷guangzhou¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷2RtNvJiQ¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷x6eli4F4¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷YXaRZ8l1¬WU÷shandong-luneng¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷SfaVYS37¬WV÷shanghai-shenhua¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷GdfhjOUA¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷vV2ZXnJD¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷f1wFtuND¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷OMc0l2aN¬AD÷1585981800¬ADE÷1585981800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷4zTlzw0s¬WU÷wuhan-zall¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷bcShZdFm¬WV÷dalian-professional¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷6om5mMET¬AD÷1585996500¬ADE÷1585996500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷C0WdYGUg¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷6NV0Xzp0¬WV÷tianjin-teda¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷tvvXrtNp¬AD÷1586071800¬ADE÷1586071800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷pEU4Wfa6¬WU÷hebei-china-fortune¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷hvU8VEEC¬WV÷henan-jianye¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷fsSE7Pao¬AD÷1586086500¬ADE÷1586086500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷WUSCUYTI¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷pYGfgI6J¬WV÷qingdao-huanghai¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷YXQI6qFi¬AD÷1586518500¬ADE÷1586518500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷byLbhxMP¬WU÷tianjin-teda¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷GG7QmdUt¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷j9LN53Uc¬AD÷1586590200¬ADE÷1586590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷f76UnGqm¬WU÷henan-jianye¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷OtBYozag¬WV÷wuhan-zall¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷UaKR4Nq4¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷2X9xofEa¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷df9tpET5¬WV÷shandong-luneng¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷OMJV3saA¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷fuSqqYrC¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷l2RmrhbI¬WV÷hebei-china-fortune¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷xQNZ21EG¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷G8JZ5ejP¬WV÷shanghai-sipg¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷ShQisCDO¬WU÷dalian-professional¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷KlDv2LTM¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷IH511Fbt¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷Cv550ZDn¬WV÷guangzhou¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷buCr1uqT¬AD÷1586683800¬ADE÷1586683800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷Qs99agTh¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷K48DbDra¬WV÷beijing-guoan¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷UNbAdaip¬AD÷1586691300¬ADE÷1586691300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷6L6LdiDB¬WV÷shanghai-shenhua¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷be7HcXc5¬WU÷guangzhou-r-f¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~~
208
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Super Ligi 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Super Ligi 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super Ligi 2020 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Super Ligi 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Super Ligi 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!