Super League 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol İsrail

Super League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷İSRAİL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷82gxasee¬ZD÷p¬ZE÷0CCairCm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/israil/super-league/¬ZX÷01İsrail 006İsrail0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷2cWlklhf¬AD÷1583861400¬ADE÷1583861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583868472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷bunWHtCT¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷27¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷25¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷GKYcD0Kp¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷76¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷20¬~AA÷pMLgl870¬AD÷1583776800¬ADE÷1583776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583784720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UNx2CKZj¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷105¬AT÷82¬BI÷23¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷Ye3rLCwi¬WV÷maccabi-rishon¬AZ÷0¬AH÷104¬AU÷82¬BJ÷22¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷17¬AM÷2 uzatma oynandı.¬~AA÷hnP1nnxD¬AD÷1583774400¬ADE÷1583774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583782683¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷KC5fIAN9¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷2yeaHUxG¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷83¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷9¬~AA÷4nUfH6ym¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583701463¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷MJIhdQ5E¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷39¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nFDEvbzs¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷14¬BF÷19¬BH÷27¬~AA÷OCKcmSM6¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷Cn2nKWhc¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷33¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tM6jJj83¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷88¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷25¬~AA÷4CDojUxl¬AD÷1583598600¬ADE÷1583598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583605454¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷vwWUJ2sH¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷KlmSIMdN¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷CEY6cCpE¬AD÷1583089200¬ADE÷1583089200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583096315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷O2ZgIk6C¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷15¬BG÷31¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷6RObH9LI¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷29¬~AA÷8tSFejFQ¬AD÷1583082900¬ADE÷1583082900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583089511¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷hMTIM4cb¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷18¬BH÷16¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷AcvENprh¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷19¬~AA÷j5XAdWaK¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088768¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷rinSasjo¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷84¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷W6uAOQSo¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷26¬~AA÷AkEsiANs¬AD÷1582999200¬ADE÷1582999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583005656¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷6PXMLOC4¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷30¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷0nXQKrSA¬WV÷gilboa-galil¬AH÷76¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷21¬~AA÷p8tLZ8h7¬AD÷1582993800¬ADE÷1582993800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583000142¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷vFXsLiMg¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷20¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷MwwwMX6m¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷17¬~AA÷nkfy0jlM¬AD÷1582891200¬ADE÷1582891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582898231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷niseGgHr¬WU÷hapoel-holon¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷33¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷UFWaFDWl¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷20¬BD÷44¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷2qiGzkw1¬AD÷1581879900¬ADE÷1581879900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷19. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581886256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Q7i7RgqQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷rmvZMDis¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷9¬~AA÷OhhCyVNf¬AD÷1581873600¬ADE÷1581873600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷19. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Aa9K3jiJ¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷C4m3SZTJ¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷15¬~AA÷IiDXrDVK¬AD÷1581873000¬ADE÷1581873000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷19. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷l8NPEGaK¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AG÷81¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷6qIUDzFQ¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷19¬~AA÷GSh8xB8l¬AD÷1581872400¬ADE÷1581872400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷19. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880359¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷xYeD5CM6¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷84¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷W8AG4WyD¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷34¬~
126
fixtures
0
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Basketbol/İsrail bölümünde yer alan Super League 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Super League 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super League 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Super League 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Super League 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!