Israel Cup 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol İsrail Israel Cup2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷İSRAİL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷rJxaSAI4¬ZD÷p¬ZE÷MBMRH8S0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/israil/israel-cup/¬ZX÷01İsrail 006İsrail0010000000186000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷2DxnSYSA¬AD÷1550170800¬ADE÷1550170800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷GUF70PJK¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷67¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷8¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷S4JBaqZQ¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷11¬~AA÷b3UVWhtP¬AD÷1549911600¬ADE÷1549911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷QZZcph7A¬WU÷hapoel-holon¬AG÷77¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷xAw2qCMG¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷16¬~AA÷nTQRXYQI¬AD÷1549902600¬ADE÷1549902600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷hMyjnExb¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷13¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷25¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷WCzfoYi4¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷70¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷12¬~AA÷lrCIzQuJ¬AD÷1546197300¬ADE÷1546197300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷6aG26JBh¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷14¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷K2K65wRb¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷77¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷26¬~AA÷zu8Ey6QC¬AD÷1546189200¬ADE÷1546189200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷ppSg8ust¬WU÷gilboa-galil¬AG÷83¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷OzRc7adn¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷25¬~AA÷EPJ5wSe0¬AD÷1546108200¬ADE÷1546108200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷K2byjbRB¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AZ÷0¬AG÷94¬AT÷81¬BI÷13¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷Y52ukItI¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷95¬AU÷81¬BJ÷14¬BB÷27¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷17¬~AA÷hGI9xnB6¬AD÷1546106400¬ADE÷1546106400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷GUiplxdO¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷71¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷fLjlmdBU¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷24¬~AA÷tG9hkXw2¬AD÷1545762600¬ADE÷1545762600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷jZUJ0rZk¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷73¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷18¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷UPTNa2ld¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷101¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷19¬~AA÷2PAljDOe¬AD÷1545676200¬ADE÷1545676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷pz3nJjkH¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷MaQF1OJq¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷17¬~AA÷plGqig9k¬AD÷1545589800¬ADE÷1545589800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷4QfvLCK4¬WU÷maccabi-haifa¬AG÷58¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷12¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷2BDsKWZA¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬BB÷14¬BD÷31¬BF÷23¬BH÷19¬~AA÷6cHuhZgq¬AD÷1545589200¬ADE÷1545589200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷A3ezMh5b¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷83¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷WCdWMYkh¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷17¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷16¬~AA÷lIUDdFoS¬AD÷1545588600¬ADE÷1545588600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷zo3NOfLu¬WU÷bnei-herzliya¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷26¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷Ey2RNEzn¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷19¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷19¬~
3
1552969454
12
fixtures
3
1552969454
0
YARDIM: Şu anda Basketbol/İsrail bölümünde yer alan Israel Cup 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Israel Cup 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Israel Cup 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Israel Cup 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Israel Cup 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!