NBL1 North 2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NBL1 North
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AVUSTRALYA: NBL1 North¬ZEE÷n7TrIMo8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷61gJ2CIn¬ZD÷p¬ZE÷hxCiafsO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_n7TrIMo8¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/avustralya/nbl1-north/¬ZX÷01Avustralya 010tralya0020000000001000NBL1 North 010 North000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷UwNlHELN¬AD÷1620901800¬ADE÷1620901800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC Rip City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Sunshine Coast Phoenix¬JB÷6TpyZFjQ¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬GRB÷0¬OB÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬WM÷USC¬AE÷USC Rip City¬JA÷xftXZeyK¬WU÷usc-rip-city¬GRA÷0¬OA÷tMTeXKoe-McpsABBC.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷rNKxKGy5¬AD÷1620988200¬ADE÷1620988200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Townsville Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Heat¬JA÷U90XVRIl¬WU÷townsville-heat¬GRA÷0¬OA÷GWLZ8sAN-SbmwvS2p.png¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteors¬JB÷bq5yVoYf¬WV÷mackay-meteors¬GRB÷0¬OB÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬AN÷n¬~AA÷MDJtJziB¬AD÷1621069200¬ADE÷1621069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northside Wizards¬JB÷Wd3qTP27¬WV÷northside-wizards¬GRB÷0¬OB÷OEKxUKlC-4xd2Zr2b.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals¬JA÷xz4uU5m1¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬AN÷n¬~AA÷naPdYRDC¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Marlins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteors¬JB÷IokgwPr5¬WV÷mackay-meteors¬GRB÷0¬OB÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Marlins¬JA÷OOkkv5Tb¬WU÷cairns-marlins¬GRA÷0¬OA÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬AN÷n¬~AA÷C2CgGYzU¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red City Roar¬JB÷2aW6TgEm¬WV÷red-city-roar¬GRB÷0¬OB÷jBsWdwUH-zTlSm6b6.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder¬JA÷8xX2UZbs¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dKrvLzjC-2304d4gh.png¬AN÷n¬~AA÷EBbLBhqo¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South West Metro Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern District¬JB÷APZERXr0¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷A1BfPaS0-jFJHUDGe.png¬WM÷SOU¬AE÷South West Metro Pirates¬JA÷G2zBSDTg¬WU÷south-west-metro-pirates¬GRA÷0¬OA÷4ITv5H96-bX8BBZAp.png¬AN÷n¬~AA÷GzJpIf6H¬AD÷1621141200¬ADE÷1621141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force¬JB÷b3sTzxMD¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers¬JA÷rX6mSqID¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷fc9VhNlC-ljTdgsmf.png¬AN÷n¬~AA÷SS12zxMo¬AD÷1621591200¬ADE÷1621591200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Marlins¬JB÷rimMPBDC¬WV÷cairns-marlins¬GRB÷0¬OB÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers¬JA÷lGYIQib6¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷fc9VhNlC-ljTdgsmf.png¬AN÷n¬~AA÷6J06Zeyh¬AD÷1621593000¬ADE÷1621593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mackay Meteors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton Rockets¬JB÷YJbXWSKu¬WV÷rockhampton-rockets¬GRB÷0¬OB÷vFfCARmC-fc7QOlG8.png¬WM÷MAC¬AE÷Mackay Meteors¬JA÷MsnQOVSI¬WU÷mackay-meteors¬GRA÷0¬OA÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬AN÷n¬~AA÷lrjBYFjb¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals¬JA÷nN2yWnzn¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern District¬JB÷tp2uV6kh¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷A1BfPaS0-jFJHUDGe.png¬AN÷n¬~AA÷02T0XoTI¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Marlins¬JB÷QBh1y3DH¬WV÷cairns-marlins¬GRB÷0¬OB÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich Force¬JA÷dxlcxqbB¬WU÷ipswich-force¬GRA÷0¬OA÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬AN÷n¬~AA÷2ofFXZ54¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northside Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Sunshine Coast Phoenix¬JB÷lA5mTpK4¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬GRB÷0¬OB÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬WM÷NOR¬AE÷Northside Wizards¬JA÷Kz1qUQ4b¬WU÷northside-wizards¬GRA÷0¬OA÷OEKxUKlC-4xd2Zr2b.png¬AN÷n¬~AA÷d8gJWgLA¬AD÷1621675800¬ADE÷1621675800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red City Roar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South West Metro Pirates¬JB÷MN3eROlH¬WV÷south-west-metro-pirates¬GRB÷0¬OB÷4ITv5H96-bX8BBZAp.png¬WM÷RED¬AE÷Red City Roar¬JA÷S04iS4ZA¬WU÷red-city-roar¬GRA÷0¬OA÷jBsWdwUH-zTlSm6b6.png¬AN÷n¬~AA÷E5HrdV5J¬AD÷1621677600¬ADE÷1621677600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Townsville Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton Rockets¬JB÷bPj9ZtrU¬WV÷rockhampton-rockets¬GRB÷0¬OB÷vFfCARmC-fc7QOlG8.png¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Heat¬JA÷42i5zNSN¬WU÷townsville-heat¬GRA÷0¬OA÷GWLZ8sAN-SbmwvS2p.png¬AN÷n¬~AA÷zahNVDzH¬AD÷1621746000¬ADE÷1621746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force¬JB÷SK63P2JT¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder¬JA÷Yc7aQr4N¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dKrvLzjC-2304d4gh.png¬AN÷n¬~AA÷hzmSUXkN¬AD÷1622196000¬ADE÷1622196000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Capitals¬JB÷IqnDq64o¬WV÷brisbane-capitals¬GRB÷0¬OB÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬WM÷PHO¬AE÷Sunshine Coast Phoenix¬JA÷UThVKMRp¬WU÷sunshine-coast-phoenix¬GRA÷0¬OA÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬AN÷n¬~
119
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
Reklam
YARDIM: Şu anda Basketbol/Avustralya bölümünde yer alan NBL1 North 2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBL1 North 2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBL1 North 2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBL1 North 2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBL1 North 2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup