NBL 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol Avustralya

NBL
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AVUSTRALYA: NBL¬ZEE÷Of7riKL9¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷jcBKpU4A¬ZD÷p¬ZE÷Gr9bgxGN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_Of7riKL9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/avustralya/nbl/¬ZX÷01Avustralya 010tralya0000000000001000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷CCqaEs5O¬AD÷1570095000¬ADE÷1570095000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South East Melbourne¬JB÷AioQBZlK¬WV÷south-east-melbourne¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne United¬JA÷W0nMCFZD¬WU÷melbourne-united¬AW÷1¬~AA÷Ac22D1KU¬AD÷1570181400¬ADE÷1570181400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬JA÷vRkUAg4Q¬WU÷cairns-taipans¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬JB÷tzxd6DCs¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬~AA÷xlG6IgHu¬AD÷1570260600¬ADE÷1570260600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷ObR05XRm¬WU÷perth-wildcats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬JB÷zZU44isf¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬~AA÷GvFAHDWo¬AD÷1570334400¬ADE÷1570334400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷8nTC2VB6¬WV÷brisbane-bullets¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Hawks¬JA÷UeU83Bd0¬WU÷illawarra-hawks¬AW÷1¬~AA÷pEJEGXoh¬AD÷1570782600¬ADE÷1570782600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬JA÷QNNH1kRC¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷4EML09tJ¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬~AA÷O4IIFi1b¬AD÷1570789800¬ADE÷1570789800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷IHA3PhJJ¬WU÷perth-wildcats¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬JB÷WKE7OCYP¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬~AA÷6T7NEBG4¬AD÷1570861800¬ADE÷1570861800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬JA÷x2izKWts¬WU÷sydney-kings¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬JB÷GhjvJjdm¬WV÷adelaide-36ers¬AW÷1¬~AA÷KWBRDVVA¬AD÷1570939200¬ADE÷1570939200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South East Melbourne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South East Melbourne¬JA÷OIkrIABg¬WU÷south-east-melbourne¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷29lnHUQa¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬~AA÷EgBVCkoH¬AD÷1571041800¬ADE÷1571041800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Hawks¬JA÷pYwiGlt6¬WU÷illawarra-hawks¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷byreF8eC¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬~AA÷zLyQTyN1¬AD÷1571387400¬ADE÷1571387400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬JA÷A3RNUHVu¬WU÷sydney-kings¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers¬JB÷lfQRTyon¬WV÷nz-breakers¬AW÷1¬~AA÷hpAZB90N¬AD÷1571394600¬ADE÷1571394600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷hbsaESAI¬WU÷perth-wildcats¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷Wlt3DnQO¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬~AA÷YeRWATFT¬AD÷1571466600¬ADE÷1571466600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬JA÷86PoxW2P¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷AFBDXkBt¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬~AA÷z5Db6mOp¬AD÷1571475600¬ADE÷1571475600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South East Melbourne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South East Melbourne¬JA÷4xBHW9Qn¬WU÷south-east-melbourne¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬JB÷2NTKVTug¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬~
126
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Basketbol/Avustralya bölümünde yer alan NBL 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBL 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBL 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBL 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBL 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!