CIT 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD CIT2018

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EyYR28EG¬ZD÷p¬ZE÷GfiBwwth¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/cit/¬ZX÷01ABD 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xIVrBWmQ¬AD÷1522450800¬ADE÷1522450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷6Jd6wAdr¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷KM0AxUBl¬WV÷illinois-chi¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷QgGebZdF¬AD÷1522285200¬ADE÷1522285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷SzQj31Kn¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷57¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷tvUf2LZh¬WV÷sam-houston-st¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷WWGiaFs9¬AD÷1522278000¬ADE÷1522278000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷W4vL8NdP¬WU÷liberty¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷27¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷YDQn4s5t¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷S0JjhPdi¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷0WtbPBn8¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷vNu2OV1E¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷4pFacgCL¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷O2Ja1uka¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷2gI30a45¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷EcV8TuKj¬AD÷1521763200¬ADE÷1521763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTSA Roadrunners¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷bR2F0S97¬WV÷sam-houston-st¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷48¬WM÷ANT¬AE÷UTSA Roadrunners¬JA÷niaB18f1¬WU÷utsa-roadrunners¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬~AA÷lvQQQel3¬AD÷1521684000¬ADE÷1521684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷lCkrCu3T¬WU÷san-diego¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷NOR¬AF÷Northern Colorado¬JB÷fgSA7aBp¬WV÷northern-colorado¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷jg7NRyZd¬AD÷1521676800¬ADE÷1521676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷tnnzE1YG¬WU÷austin-peay¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷z9ovDLmN¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷52¬~AA÷IaqeQM5K¬AD÷1521502200¬ADE÷1521502200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sam Houston St.¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬JB÷0Oz8RNd6¬WV÷eastern-michigan¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷39¬WM÷HOU¬AE÷Sam Houston St.¬JA÷KCJAS3s0¬WU÷sam-houston-st¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷34¬~AA÷t0uwrG73¬AD÷1521399600¬ADE÷1521399600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷W656dVA1¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷Ac4AekQ7¬WV÷drake¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷nwtZrdhc¬AD÷1521327600¬ADE÷1521327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷Ot2bbitk¬WU÷san-diego¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬JB÷xp62cBee¬WV÷portland-state¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷YZyVqxwi¬AD÷1521241200¬ADE÷1521241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wofford¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬JA÷v9QR3DIR¬WU÷wofford¬AG÷94¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷52¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tICgaXQr¬WV÷central-michigan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷98¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷57¬~AA÷zo1fWm6i¬AD÷1521158400¬ADE÷1521158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷UcmMC0Qb¬WU÷austin-peay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Monroe¬JB÷OKnQBKu5¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷37¬~
3
1548230604
20
fixtures
3
1548230604
0
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan CIT 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr CIT 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CIT 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CIT 2018 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). CIT 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!