AFL 2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AFL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷jyelHzCm¬ZD÷t¬ZE÷UqKIXFbB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷EwgDbkH5¬AD÷1616055900¬ADE÷1616055900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8rAZT9hH¬WU÷richmond-tigers¬GRA÷0¬OA÷MHs8wgDN-82dPRsGL.png¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KIDwTT7N¬WV÷carlton-blues¬GRB÷0¬OB÷dtiwdsAN-bekqU9Xq.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80hHc9WB¬AD÷1616143800¬ADE÷1616143800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷Gla9N7Vp¬WV÷western-bulldogs¬GRB÷0¬OB÷xQiv8zjC-dEwkGf5b.png¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷EuDsSmNT¬WU÷collingwood-magpies¬GRA÷0¬OA÷YDHN2L5k-KID5PSO9.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3dLdToI¬AD÷1616208300¬ADE÷1616208300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷reieoBNi¬WV÷fremantle-dockers¬GRB÷0¬OB÷n5v4ByS0-vi6XcDkU.png¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷44hini8o¬WU÷melbourne-demons¬GRA÷0¬OA÷Gz3DNU7k-YyxgFEK4.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4SoQem1O¬AD÷1616218500¬ADE÷1616218500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷jLf3qkh4¬WV÷geelong-cats¬GRB÷0¬OB÷ld0YlXS0-OnWYL24K.png¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷xIjapVxb¬WU÷adelaide-crows¬GRA÷0¬OA÷29Mfr9A6-Ie4DZV9M.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rJpUf7GU¬AD÷1616228700¬ADE÷1616228700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷OYhBsTMG¬WV÷hawthorn-hawks¬GRB÷0¬OB÷Q7naFG7k-dOE4APzI.png¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷prf7r97A¬WU÷essendon-bombers¬GRA÷0¬OA÷xldMSEhT-v559zCfG.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsMZFjnt¬AD÷1616229900¬ADE÷1616229900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷d06Iu7iT¬WV÷sydney-swans¬GRB÷0¬OB÷CtwmlIQq-hEtQOEe4.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷I97EtmxN¬WU÷brisbane-lions¬GRA÷0¬OA÷G07b1pSq-ILDsOYWu.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYKwFA1n¬AD÷1616292600¬ADE÷1616292600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷SrclzoFj¬WV÷port-adelaide-power¬GRB÷0¬OB÷fDczFeA6-OC38hgd7.png¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷EugpyRap¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬GRA÷0¬OA÷Sd4ysiAN-E1Mgg8B7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fcArEUGh¬AD÷1616300400¬ADE÷1616300400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷Kxpzbl7c¬WV÷st-kilda-saints¬GRB÷0¬OB÷21jNpHle-dn3HYkPS.png¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷tnoWbUii¬WU÷greater-western-sydney¬GRA÷0¬OA÷Ig8GtPWH-xE40vLIF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80EnDlWb¬AD÷1616310600¬ADE÷1616310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷S2mrdSyA¬WV÷gold-coast-suns¬GRB÷0¬OB÷2FyqqXA6-jJZ0DhkH.png¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷lClvc8M3¬WU÷west-coast-eagles¬GRA÷0¬OA÷0lLwYY86-63Zv9rzJ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bk7aAnGH¬AD÷1616660400¬ADE÷1616660400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷xduUnObd¬WV÷collingwood-magpies¬GRB÷0¬OB÷YDHN2L5k-KID5PSO9.png¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷b5tQm4qj¬WU÷carlton-blues¬GRA÷0¬OA÷dtiwdsAN-bekqU9Xq.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xt6396VN¬AD÷1616746800¬ADE÷1616746800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷42XFARj3¬WV÷brisbane-lions¬GRB÷0¬OB÷G07b1pSq-ILDsOYWu.png¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷jaTBB7yc¬WU÷geelong-cats¬GRA÷0¬OA÷ld0YlXS0-OnWYL24K.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W2578QpU¬AD÷1616813100¬ADE÷1616813100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷xGVN85LF¬WV÷adelaide-crows¬GRB÷0¬OB÷29Mfr9A6-Ie4DZV9M.png¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷bPWJ9o69¬WU÷sydney-swans¬GRA÷0¬OA÷CtwmlIQq-hEtQOEe4.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h6BY3pgo¬AD÷1616823300¬ADE÷1616823300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷M5hejc5l¬WV÷essendon-bombers¬GRB÷0¬OB÷xldMSEhT-v559zCfG.png¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷rFgiiwjr¬WU÷port-adelaide-power¬GRA÷0¬OA÷fDczFeA6-OC38hgd7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dvxFCxco¬AD÷1616833500¬ADE÷1616833500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷UVe3lyz1¬WV÷melbourne-demons¬GRB÷0¬OB÷Gz3DNU7k-YyxgFEK4.png¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷GSiakHKf¬WU÷st-kilda-saints¬GRA÷0¬OA÷21jNpHle-dn3HYkPS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVzJBdCi¬AD÷1616836200¬ADE÷1616836200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷2qfBnF4D¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬GRB÷0¬OB÷Sd4ysiAN-E1Mgg8B7.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Ohe7mek7¬WU÷gold-coast-suns¬GRA÷0¬OA÷2FyqqXA6-jJZ0DhkH.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
198
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AFL 2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup