AFL 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Avustralya Futbolu Avustralya

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584862800¬ADE÷1584862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584870813¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.6.78¬BA÷.5.1.31¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.0.6¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584852000¬ADE÷1584852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860323¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.8.62¬BB÷.3.3.21¬BD÷.1.2.8¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.1.13¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.6.90¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.0.24¬BG÷.4.4.28¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584842700¬ADE÷1584842700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584851123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.12.54¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.4.22¬BF÷.0.4.4¬BH÷.1.1.7¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.8.56¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.5.29¬BG÷.2.1.13¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.16.76¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.7.13¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.5.29¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788433¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AH÷.11.7.73¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.0.18¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.3.105¬BA÷.5.0.30¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.0.24¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584770700¬ADE÷1584770700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779024¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.3.0.18¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.4.4¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.5.71¬BA÷.6.0.36¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.3.15¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584760200¬ADE÷1584760200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584768242¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.3.27¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.2.32¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.1.7¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584702304¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.8.86¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.0.18¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.2.2¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584607200¬ADE÷1584607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584615682¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.9.105¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.1.25¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.4.16¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.9.81¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.4.10¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.2.26¬AM÷Seyircisiz.¬AW÷1¬~
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷QHSvCbUl¬AD÷1591350600¬ADE÷1591350600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷f97m2RbI¬WU÷adelaide-crows¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷6qBi1oEO¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷xhWrBIqe¬AD÷1591415100¬ADE÷1591415100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sydney Swans¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷Meo1Llat¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷KnaZPUjP¬WU÷sydney-swans¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1591425300¬ADE÷1591425300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷ULl9JSTh¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷jVk5K8En¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷b7Ki9dE7¬AD÷1591435500¬ADE÷1591435500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷xnhHH6b5¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷OrlDInqa¬WU÷carlton-blues¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷nNDZXui8¬AD÷1591503000¬ADE÷1591503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷AajPFpTH¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷W8iLGQDB¬WU÷richmond-tigers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷QDCwXa6E¬AD÷1591593600¬ADE÷1591593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷12. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷rR3WDOcU¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷4z5SE4rO¬WU÷melbourne-demons¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷MPVm9sdH¬AD÷1591868400¬ADE÷1591868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷joUzggoO¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷lWnvhD0U¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6BQ7FXzs¬AD÷1591870200¬ADE÷1591870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷YkqtYRrn¬WV÷essendon-bombers¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷KnuxZ7Tu¬WU÷west-coast-eagles¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷xYVvxXVK¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷QZrB0vlQ¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷nqp71KYJ¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEUBEijm¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷63slW5Db¬WV÷geelong-cats¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷SCrpXobh¬WU÷hawthorn-hawks¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷YJm0JtxF¬AD÷1592019900¬ADE÷1592019900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷lQFcCBMP¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷AZGgDi7J¬WU÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EyUFDB5g¬AD÷1592019900¬ADE÷1592019900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷ETpdUqrB¬WV÷brisbane-lions¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷zwnhVPS4¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷xAXV2zAO¬AD÷1592030100¬ADE÷1592030100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷IZ2BHFHl¬WU÷carlton-blues¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷vq47Ie2r¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hSSJCVKa¬AD÷1592030100¬ADE÷1592030100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷KQm4SNCN¬WV÷st-kilda-saints¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷8jp0T3cH¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷GtdXf6gc¬AD÷1592041200¬ADE÷1592041200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷bslXSEpo¬WV÷west-coast-eagles¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷dY15XfxU¬WU÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pv3AQrRi¬AD÷1592041200¬ADE÷1592041200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷2LDs1jwo¬WV÷adelaide-crows¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷0CRF5WUT¬WU÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Y5bgmJo¬AD÷1592103900¬ADE÷1592103900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷GY6lDo8C¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷xr8pERh6¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaZi81BN¬AD÷1592112900¬ADE÷1592112900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4rNmCGon¬WV÷essendon-bombers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QiOqDdWu¬WU÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bubKA9kC¬AD÷1592113800¬ADE÷1592113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷13. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷r3RLp5Si¬WV÷port-adelaide-power¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷4CSHooDo¬WU÷adelaide-crows¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷phQHpGWr¬AD÷1592121900¬ADE÷1592121900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷netCI11k¬WV÷western-bulldogs¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷84s8Jsnq¬WU÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~
119
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AFL 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!