AFL Women 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Avustralya Futbolu Avustralya

AFL Women
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL Women - Playofflar¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷UVEegF2S¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷11¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl-women/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0090000000001000AFL Women - 022offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷0x0A4C1N¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues K¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584849103¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues K¬JA÷CQcP8erP¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.6.8.44¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬JB÷EZqi4Fjt¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.2.3.15¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.0.0¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.0.0¬~AA÷YPUONZ1o¬AD÷1584769200¬ADE÷1584769200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers K¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584775722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers K¬JA÷OnjBai5B¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.8.80¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.1.19¬BG÷.4.2.26¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns K¬JB÷2wkFbBKH¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.1.4.10¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.1.1¬BF÷.0.1.1¬BH÷.0.1.1¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷KMtsajPp¬AD÷1584762000¬ADE÷1584762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney K¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584767986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney K¬JA÷GMn31Dza¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.3.8.26¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.1.1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons K¬JB÷UPj70Xk5¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.4.5.29¬BB÷.0.1.1¬BD÷.1.4.10¬BF÷.0.0.0¬BH÷.3.0.18¬AM÷Seyircisiz.¬~AA÷r1kF3WGT¬AD÷1584754800¬ADE÷1584754800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos K¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584760988¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬JB÷Mama2gLh¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.5.2.32¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.1.19¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos K¬JA÷r9le3Z5n¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.0.6¬AM÷Seyircisiz.¬~ZA÷AVUSTRALYA: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷lGJdeemM¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/avustralya-futbolu/avustralya/afl-women/¬ZX÷13Avustralya 010tralya0090000000001000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷WdjaPyy9¬AD÷1584252600¬ADE÷1584252600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584258750¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles K¬JA÷W4kOfu4a¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.1.2.8¬BA÷.0.0.0¬BC÷.0.1.1¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.0.6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns K¬JB÷AelSgaJ5¬WV÷gold-coast-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.3.33¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~AA÷h6ieQHL2¬AD÷1584245400¬ADE÷1584245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584251473¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney K¬JB÷2VpKeLlg¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.4.2.26¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.0.6¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows K¬JA÷OvnGd1Zn¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.3.3.21¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.2.2¬BG÷.1.0.6¬~AA÷j1DC1Yr2¬AD÷1584238200¬ADE÷1584238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584244819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬JA÷hdep2NBP¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.8.3.51¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.0.6¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers K¬JB÷UHnCcsKt¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬~AA÷xb982ETe¬AD÷1584175200¬ADE÷1584175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584181469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬JA÷028bvKJI¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.3.6.24¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.0.6¬BE÷.0.2.2¬BG÷.0.1.1¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues K¬JB÷vg72wvZO¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.4.40¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.0.12¬BH÷.2.3.15¬~AA÷ryA43fEk¬AD÷1584166200¬ADE÷1584166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584172323¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST¬AE÷St Kilda K¬JA÷EoAjttk6¬WU÷st-kilda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.6.42¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond K¬JB÷hx9fu04C¬WV÷richmond¬AH÷.0.3.3¬BB÷.0.0.0¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.1.1¬~AA÷4pB04zaq¬AD÷1584159000¬ADE÷1584159000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584165223¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions K¬JA÷6L6rr2Kg¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.2.2.14¬BA÷.0.1.1¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.1.13¬BG÷.0.0.0¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬JB÷KOAnsMZa¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.13.43¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.3.15¬~AA÷OjTX8GjS¬AD÷1584087000¬ADE÷1584087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats K¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584093643¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats K¬JA÷Y78zpOks¬WU÷geelong-cats¬AG÷.3.2.20¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.0.0¬BG÷.0.0.0¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos K¬JB÷Cb7vqr5m¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.1.13¬BF÷.4.1.25¬BH÷.4.2.26¬~AA÷p0UT9dyM¬AD÷1583647800¬ADE÷1583647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers K¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583654279¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers K¬JA÷2PH4kpSJ¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.7.8.50¬BA÷.5.2.32¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.4.10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬JB÷tGG8l4sQ¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.4.8.32¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.3.9¬BH÷.0.2.2¬~AA÷jwVPAxMF¬AD÷1583640600¬ADE÷1583640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583646896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬JA÷xnQIRtzD¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.6.66¬BA÷.2.0.12¬BC÷.1.0.6¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.3.15¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles K¬JB÷lMTMQ0kJ¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.1.1.7¬BB÷.0.0.0¬BD÷.1.1.7¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.0.0¬~AA÷v3RLBI69¬AD÷1583633400¬ADE÷1583633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies K¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies K¬JA÷4YRAT250¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.5.53¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.2.14¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs K¬JB÷rPQESMK6¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.3.3.21¬BB÷.0.1.1¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~
46
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Avustralya Futbolu bölümünde yer alan AFL Women 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr AFL Women 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AFL Women 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AFL Women 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. AFL Women 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!