Heartland Championships 2020 skorları, maç sonuçları

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Rugby Yeni Zelanda

Heartland Championships
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷4zEXR3M0¬ZD÷p¬ZE÷CbKTMWW8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000001000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷bR4QqQw3¬AD÷1598061600¬ADE÷1598061600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷d4Ulxxq5¬WU÷thames-valley¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷A7YhydbB¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷fcEzN2Wk¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷nBhPLGbO¬WU÷east-coast¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷0EdTKzEU¬WV÷buller¬AN÷n¬~AA÷6XHvMMod¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷xzYYuKqt¬WU÷north-otago¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷GQWxuvan¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷Kz6Mp6Od¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷OjWtvbEh¬WU÷poverty-bay¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2sVpwITb¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷G2aVrpg9¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷4UXdzGDH¬WU÷wairarapa¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷tfeQImrp¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷fgbZs48F¬AD÷1598063400¬ADE÷1598063400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ATaUH7cj¬WU÷wanganui¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷lKbYGRCd¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷lGcwsONL¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷2NnGuBkc¬WU÷buller¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷EcjKvV43¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷2J1strwS¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷8KkOwkK9¬WU÷horowhenua¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷nBlSx9ZF¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷80vAy2oq¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷fyhzym4S¬WV÷wairarapa¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷GpgWyTlM¬WU÷king-country¬AN÷n¬~AA÷niwEzM0k¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷CGv2W6Cq¬WU÷mid-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷QJr6VQRk¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷fHxIZuGe¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷KtrAUpsd¬WU÷south-cant¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷bXtET4d2¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷Y7yMYaV1¬AD÷1598668200¬ADE÷1598668200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷h8VdyHF8¬WV÷east-coast¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷EHWhxc02¬WU÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷v5CLg17R¬AD÷1599271200¬ADE÷1599271200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷OUEYlzp8¬WU÷thames-valley¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷2LDxlfaE¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷zDF4cq82¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷nVU0zyVE¬WU÷buller¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷0YY4ZfpL¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷lGJ8d3N8¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷feY8YEaR¬WU÷east-coast¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷d4KzUY7r¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷rwJCeNxF¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷QwPvThNl¬WU÷horowhenua¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷4UNrSCxe¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷MTHGfshL¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷biNnRWi1¬WU÷south-cant¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷ARQjQj77¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷tEbmkLFr¬AD÷1599273000¬ADE÷1599273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷WfItmEEK¬WU÷wanganui¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷AoHpnYTQ¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~
48
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Rugby/Yeni Zelanda bölümünde yer alan Heartland Championships 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Heartland Championships 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Heartland Championships 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Heartland Championships 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!