NRL 2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NRL
2021
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL - All Stars¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷xEQAGRh4¬ZD÷t¬ZE÷EPgPVP6p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷17¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0000000000001000NRL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷IqZ1pqWn¬AD÷1613812200¬ADE÷1613812200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indigenous All Stars¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613819644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indigenous All Stars¬JA÷8Ww2actN¬WU÷indigenous-all-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷8¬OA÷jBLPEYU0-xAM6inyp.png¬WN÷MAO¬AF÷Maori All Stars¬JB÷nNx6bHeT¬WV÷maori-all-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬OB÷6gQslwjT-UsSbq41D.png¬AW÷1¬~
1
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷tnX1ImOi¬ZD÷t¬ZE÷EPgPVP6p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷rcPBkbdA¬AD÷1615453500¬ADE÷1615453500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷QiWs9RLk¬WU÷melbourne-storm¬GRA÷0¬OA÷UDE8FYPq-8WgtR4aa.png¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷KEVo8oyd¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬GRB÷0¬OB÷pMnsNJkC-KUsgZCVh.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MmOFlIBG¬AD÷1615532400¬ADE÷1615532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷phNXVlT2¬WV÷canterbury-bulldogs¬GRB÷0¬OB÷rgsLNWT0-Ywuu9qUh.png¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷WlZk75j2¬WU÷newcastle-knights¬GRA÷0¬OA÷E1WZNL96-2JG4GtSs.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GANJmxRM¬AD÷1615539900¬ADE÷1615539900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷hIQuUScF¬WV÷parramatta-eels¬GRB÷0¬OB÷zwueynS0-ShO0NdaG.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷OrMyV8r9¬WU÷brisbane-broncos¬GRA÷0¬OA÷j7NTBOjC-lMRKqDlH.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDRNndtT¬AD÷1615608000¬ADE÷1615608000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷QVOmS6SR¬WV÷gold-coast-titans¬GRB÷0¬OB÷db2nz6Pq-IBM6oOrA.png¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷W8PqTnDL¬WU÷new-zealand-warriors¬GRA÷0¬OA÷Oz6SYSlC-2TihftaO.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ze4jrGlp¬AD÷1615617000¬ADE÷1615617000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷dEFJMpjk¬WV÷manly-sea-eagles¬GRB÷0¬OB÷hUrbAGCN-AVSGpgZA.png¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷2iGFNQzq¬WU÷sydney-roosters¬GRA÷0¬OA÷hfB76jCN-0vtSGRe9.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Eo3fsz4j¬AD÷1615624500¬ADE÷1615624500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷rVDRKOK1¬WV÷north-queensland-cowboys¬GRB÷0¬OB÷O42kg0lC-ULpvdPL0.png¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷z5ENL45e¬WU÷penrith-panthers¬GRA÷0¬OA÷A5A4cBkC-S6uDjTlT.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thix6Jti¬AD÷1615698300¬ADE÷1615698300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷zP0DrSC8¬WV÷wests-tigers¬GRB÷0¬OB÷vkfTE2iT-EqJIrMSS.png¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷MLCVJrz8¬WU÷canberra-raiders¬GRA÷0¬OA÷xWlQe8S0-8Cqreqy7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Krjt5wdc¬AD÷1615706100¬ADE÷1615706100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷lS4HsnSE¬WU÷st-george-illawarra¬GRA÷0¬OA÷SOhzTS5k-hCL9VFCR.png¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷rk4Lt6sL¬WV÷cronulla-sharks¬GRB÷0¬OB÷lfnfUd96-pzWTInTD.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27uo4cB3¬AD÷1616058300¬ADE÷1616058300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷EXfiyp5r¬WV÷melbourne-storm¬GRB÷0¬OB÷UDE8FYPq-8WgtR4aa.png¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷Mu3PuQdR¬WU÷parramatta-eels¬GRA÷0¬OA÷zwueynS0-ShO0NdaG.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAqk3HQ9¬AD÷1616137200¬ADE÷1616137200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷nogaZNZf¬WV÷newcastle-knights¬GRB÷0¬OB÷E1WZNL96-2JG4GtSs.png¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷hOgez4Kl¬WU÷new-zealand-warriors¬GRA÷0¬OA÷Oz6SYSlC-2TihftaO.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXrg2ytG¬AD÷1616144700¬ADE÷1616144700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷vgB6X147¬WV÷brisbane-broncos¬GRB÷0¬OB÷j7NTBOjC-lMRKqDlH.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷pWB2Ysk1¬WU÷gold-coast-titans¬GRA÷0¬OA÷db2nz6Pq-IBM6oOrA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOsc1eeM¬AD÷1616212800¬ADE÷1616212800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷8SkjuEND¬WV÷penrith-panthers¬GRB÷0¬OB÷A5A4cBkC-S6uDjTlT.png¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷IqAAWLJD¬WU÷canterbury-bulldogs¬GRA÷0¬OA÷rgsLNWT0-Ywuu9qUh.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ax20FAS¬AD÷1616221800¬ADE÷1616221800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷ttlbwhhQ¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬GRB÷0¬OB÷pMnsNJkC-KUsgZCVh.png¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷nJlfvYxK¬WU÷manly-sea-eagles¬GRA÷0¬OA÷hUrbAGCN-AVSGpgZA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷88OTeZIq¬AD÷1616229300¬ADE÷1616229300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷COvUXVFm¬WV÷st-george-illawarra¬GRB÷0¬OB÷SOhzTS5k-hCL9VFCR.png¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷I1uQYB0s¬WU÷north-queensland-cowboys¬GRA÷0¬OA÷O42kg0lC-ULpvdPL0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
192
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NRL 2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup