I Liga 2019/2020 puan durumu, maç sonuçları, skorlar

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Hentbol Polonya

I Liga
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷POLONYA: I Liga - Terfi Playofflar¬ZEE÷UHa73g51¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷8xvU6scP¬ZD÷p¬ZE÷CrARgwBF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UHa73g51¬ZJ÷86¬ZL÷/hentbol/polonya/i-liga/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000001000I Liga - Ter025offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷fLrJJeHP¬AD÷1593270000¬ADE÷1593270000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OS¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷EHYj7FeE¬WU÷ostrow-wielkopolski¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷riwe6ZAK¬WV÷legionowo¬AH÷26¬BB÷11¬BD÷15¬AM÷Tarafsız saha.¬~ZA÷POLONYA: I Liga¬ZEE÷UHa73g51¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷GtG5zwqG¬ZD÷p¬ZE÷CrARgwBF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_UHa73g51¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/polonya/i-liga/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000001000I Liga 006I Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷Qqcyx7Tf¬AD÷1583670600¬ADE÷1583670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KS Forza Wroclaw¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS¬AE÷KS Forza Wroclaw¬JA÷KUCGwlrr¬WU÷ks-forza-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬WN÷OL.¬AF÷Ol.Grodkow¬JB÷bLBKx8cl¬WV÷ol-grodkow¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷jJYt4ymT¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZPR¬AF÷ZPRP Kielce¬JB÷KxkYBrme¬WV÷zprp-kielce¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷6ZpUCOXl¬WU÷biala-podlaska¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷15¬BC÷17¬~AA÷IqVcsgni¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ciechanow¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷r3re1YCF¬WV÷warmia-olsztyn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷17¬BD÷18¬WM÷CIE¬AE÷Ciechanow¬JA÷4Cqi2Ec9¬WU÷ciechanow¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬~AA÷Y90qzob7¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lodz¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷Lodz¬JA÷lA4XZ5s7¬WU÷lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷GRU¬AF÷Grunwald Poznan¬JB÷S03yZPdD¬WV÷grunwald-poznan¬AH÷25¬BB÷15¬BD÷10¬~AA÷6JtEwBoG¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nielba Wagrowiec¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEB¬AF÷Meble Wojcik Elblag¬JB÷8KpMFXR8¬WV÷meble-wojcik¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬WM÷NIE¬AE÷Nielba Wagrowiec¬JA÷fHtIGDC2¬WU÷nielba-wagrowiec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷17¬BC÷21¬~AA÷lIrWcljE¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Piekary¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OBO¬AF÷Oborniki Slaskie¬JB÷COyfi7Cs¬WV÷oborniki-slaskie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Piekary¬JA÷xWpSem4Q¬WU÷olimpia-piekary¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷16¬~AA÷O63eNbmi¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬JA÷QeiPWqPK¬WU÷przemysl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy II¬JB÷vaeTV3vR¬WV÷azoty-pulawy¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬~AA÷2c2aMI2c¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zamosc¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMI¬AE÷Zamosc¬JA÷ptYeRNnr¬WU÷zamosc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬WN÷WAR¬AF÷Warszawa AZS¬JB÷OWWaQs2l¬WV÷warszawa¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷Aim5uXG3¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Zukowo¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Zukowo¬JA÷dAOVfWkq¬WU÷gks-zukowo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷18¬BC÷22¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷z1NZgj5k¬WV÷gwardia-koszalin¬AH÷31¬BB÷13¬BD÷18¬~AA÷GUm1tD1c¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazur Sierpc¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazur Sierpc¬JA÷QRXa0hSL¬WU÷mazur-sierpc¬AG÷23¬BA÷11¬BC÷12¬WN÷USA¬AF÷USAR Kwidzyn¬JB÷vVy4aCsS¬WV÷usar-kwidzyn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷8¬BD÷16¬~AA÷C0amZ4DD¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OS¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷4InKc9ZD¬WU÷ostrow-wielkopolski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷WIE¬AF÷Wielun¬JB÷r9oOdTlK¬WV÷wielun¬AH÷19¬BB÷9¬BD÷10¬~AA÷S8szc85K¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Astromal Leszno¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAL¬AE÷Real Astromal Leszno¬JA÷fmRbjRRm¬WU÷real-astromal-leszno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷ZIE¬AF÷Zielona Gora¬JB÷YwQ2kosf¬WV÷univ-zielona-gora¬AH÷23¬BB÷9¬BD÷14¬~AA÷vm1uyRr1¬AD÷1583593200¬ADE÷1583593200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorzów Wlkp.¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzów Wlkp.¬JA÷tp1PySCf¬WU÷gorzow-wlkp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷18¬BC÷12¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷fm5TznS0¬WV÷legnica¬AH÷27¬BB÷13¬BD÷14¬~AA÷lrn9viW9¬AD÷1583591400¬ADE÷1583591400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMS ZPRP Gdansk¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIG¬AE÷SMS ZPRP Gdansk¬JA÷2NgWhAKe¬WU÷sms-zprp-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷20¬WN÷WEJ¬AF÷Wejherowo¬JB÷tEhzhUZ1¬WV÷wejherowo¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷12¬~AA÷ziADbFAj¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Plock 2¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Plock 2¬JA÷hrgHY5f8¬WU÷wisla-plock¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷21¬BC÷10¬WN÷KSZ¬AF÷Ostrowiec¬JB÷WYiLXP9E¬WV÷ostrowiec-swietokrzyski¬AH÷28¬BB÷11¬BD÷17¬~AA÷GtvI9uJi¬AD÷1583343000¬ADE÷1583343000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷QH4EIg4A¬WU÷azoty-pulawy¬AG÷26¬BA÷11¬BC÷15¬WN÷AMI¬AF÷Zamosc¬JB÷vL8IHDJG¬WV÷zamosc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷18¬BD÷15¬~AA÷A3wM8aYc¬AD÷1583078400¬ADE÷1583078400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSZ¬AE÷Ostrowiec¬JA÷Ys8MGXYM¬WU÷ostrowiec-swietokrzyski¬AG÷26¬BA÷14¬BC÷12¬WN÷PRZ¬AF÷Przemysl¬JB÷CY6QFilT¬WV÷przemysl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬~
265
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Hentbol/Polonya bölümünde yer alan I Liga 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr I Liga 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, I Liga 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. I Liga 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla hentbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). I Liga 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!