PCL 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Beyzbol ABD

PCL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷ABD: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷2HYWzlEg¬ZD÷p¬ZE÷t0iqErml¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/abd/pcl/¬ZX÷06ABD 003......0810000000001000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hlb7uhcm¬AD÷1590710700¬ADE÷1590710700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷dzgGj6yJ¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷AwsbFkEJ¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Eca3tYss¬AD÷1590710700¬ADE÷1590710700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷IqfCinMC¬WV÷omaha-storm-chasers¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷lAk8hS66¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷nBcBvCCg¬AD÷1590710700¬ADE÷1590710700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷MDp2E9TP¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷vgXT9Tys¬WV÷round-rock-express¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Y3HzoEZP¬AD÷1590710700¬ADE÷1590710700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷Gdi0flxf¬WU÷wichita-state¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷AJj4g8i0¬WV÷iowa-cubs¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bo1FwWRa¬AD÷1590712500¬ADE÷1590712500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷IqWX8mim¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷nJzx876g¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷tAjKxjs6¬AD÷1590712500¬ADE÷1590712500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷Q9Zu7RLa¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷KWYq6oy6¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷K0kOyAdC¬AD÷1590716100¬ADE÷1590716100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷YZxl55jC¬WU÷reno-aces¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷Sdxh4P5I¬WV÷fresno-grizzlies¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷lzfSzUBI¬AD÷1590716100¬ADE÷1590716100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷4MaLnczo¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷WSm3BtDo¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷SQhWZmRO¬AD÷1590775500¬ADE÷1590775500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷AJn7A0Si¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷4tnB9Ksb¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷0ENpgBRn¬AD÷1590797100¬ADE÷1590797100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷bNiV4ddT¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷G2vc0G4p¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6iOtfiCt¬AD÷1590797100¬ADE÷1590797100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷jclN6IRG¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷KWhR5xsN¬WV÷round-rock-express¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷UVWEbX3P¬AD÷1590797100¬ADE÷1590797100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷IqjF8vc4¬WU÷wichita-state¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷C6kJ7bCA¬WV÷iowa-cubs¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷v5MlhVtg¬AD÷1590798900¬ADE÷1590798900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷Emc0azKj¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷SjorOJdi¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷6Rhoikda¬AD÷1590798900¬ADE÷1590798900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷6spnNwCc¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷zHljMcR3¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷pIikj9B5¬AD÷1590802500¬ADE÷1590802500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷8UnbKydG¬WV÷fresno-grizzlies¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷E7mfLHtA¬WU÷reno-aces¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷vuigkTQB¬AD÷1590804300¬ADE÷1590804300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷MXj2JeBM¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷Gfj6IFQS¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷hreclmtI¬AD÷1590879900¬ADE÷1590879900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷I3xYDZYq¬WU÷wichita-state¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷QTyxDglj¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷Ecq6nRAU¬AD÷1590883500¬ADE÷1590883500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷WQSRZGe3¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷QmSVYzB9¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷z7p2m7eO¬AD÷1590883500¬ADE÷1590883500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷INONzctc¬WV÷san-antonio-missions¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷4KztCD3d¬WU÷omaha-storm-chasers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷QVPB7Att¬AD÷1590883500¬ADE÷1590883500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷4vRZXfQF¬WU÷tacoma-rainiers¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷YDVwXEuM¬WV÷salt-lake-bees¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷4MOF6Uen¬AD÷1590883680¬ADE÷1590883680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷C4UsWYfS¬WU÷iowa-cubs¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷UqH9Rh3q¬WV÷round-rock-express¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷noEK5lBh¬AD÷1590887100¬ADE÷1590887100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷tKKDQCIk¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷ALB¬AF÷Albuquerque Isotopes¬JB÷zsKHPWXe¬WV÷albuquerque-isotopes¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bLHO48Qb¬AD÷1590889800¬ADE÷1590889800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷EXILOjm2¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷2mC3mzQ2¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷hrHS3Su5¬AD÷1590890700¬ADE÷1590890700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aviators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aviators¬JA÷tvB7nfu9¬WU÷las-vegas-aviators¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷z1ABoEfF¬WV÷reno-aces¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷WYFW2neB¬AD÷1590948300¬ADE÷1590948300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷l4EFpY9L¬WU÷wichita-state¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷rRDJqhPR¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷lAAy26AH¬AD÷1590948480¬ADE÷1590948480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷pz0ouCXr¬WU÷iowa-cubs¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷vBElvWnk¬WV÷round-rock-express¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷S09u1QPN¬AD÷1590951900¬ADE÷1590951900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aviators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aviators¬JA÷I1Dhwj2e¬WU÷las-vegas-aviators¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷COCdxAH1¬WV÷reno-aces¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷bq0Be4mo¬AD÷1590951900¬ADE÷1590951900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷IL3naXOE¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷pUWFs5gs¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷MN8q0puU¬AD÷1590951900¬ADE÷1590951900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷QRG0yUW7¬WU÷omaha-storm-chasers¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷vV4r0D98¬WV÷san-antonio-missions¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷0lvfKmQo¬AD÷1590955500¬ADE÷1590955500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷OKVJtP8m¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷IsVNuqOg¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~AA÷vuwbJ7uh¬AD÷1590957300¬ADE÷1590957300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷OvYVwNh6¬WV÷salt-lake-bees¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷UHYRv3w0¬WU÷tacoma-rainiers¬AM÷Güvenlik nedeniyle ertelendi.¬~~
744
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Beyzbol/ABD bölümünde yer alan PCL 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr PCL 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, PCL 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. PCL 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. PCL 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!