PCL 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Beyzbol ABD PCL2019

results
6
1553532900
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷ABD: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dGq9YJsj¬ZD÷p¬ZE÷ll7pmQRE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/abd/pcl/¬ZX÷06ABD 003......0810000000186000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷KOmD3R9e¬AD÷1554420900¬ADE÷1554420900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷QgK2oJRS¬WU÷nashville-sounds¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷S26Utwzp¬WV÷iowa-cubs¬~AA÷EomH2oP1¬AD÷1554422400¬ADE÷1554422400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Baby Cakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Orleans Baby Cakes¬JA÷AReZuckj¬WU÷new-orleans-baby-cakes¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷8CExuH4d¬WV÷round-rock-express¬~AA÷l0k62Tv8¬AD÷1554422700¬ADE÷1554422700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷IsdT1vC9¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷dYfX0bRF¬WV÷omaha-storm-chasers¬~AA÷hxnL15v8¬AD÷1554422700¬ADE÷1554422700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷MF2K30sc¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷061O2Kd3¬WV÷san-antonio-missions¬~AA÷SjlA1mfE¬AD÷1554424500¬ADE÷1554424500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷2XM4rjBl¬WV÷salt-lake-bees¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷lUI0qWer¬WU÷albuquerque-isotopes¬~AA÷MDmE079K¬AD÷1554426300¬ADE÷1554426300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷pdC9sAQf¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas 51s¬JB÷OnBDtUu1¬WV÷las-vegas-51s¬~AA÷zHiIaROQ¬AD÷1554429900¬ADE÷1554429900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷WCAHule7¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷A39Lv8AD¬WV÷reno-aces¬~AA÷tbUpeoXs¬AD÷1554429900¬ADE÷1554429900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷QBi82B2K¬WV÷tacoma-rainiers¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷C8m43imE¬WU÷sacramento-river-cats¬~AA÷KlTlf5nl¬AD÷1554507300¬ADE÷1554507300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷KYjC1VHQ¬WU÷nashville-sounds¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷MswvckQs¬WV÷iowa-cubs¬~AA÷lOXhgP1f¬AD÷1554508800¬ADE÷1554508800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Baby Cakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Orleans Baby Cakes¬JA÷vJXrd9ul¬WU÷new-orleans-baby-cakes¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷I9WneTff¬WV÷round-rock-express¬~AA÷AwM1i3W6¬AD÷1554509100¬ADE÷1554509100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷6VOahRvD¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷pMN3iofJ¬WV÷omaha-storm-chasers¬~AA÷SEWdhqH0¬AD÷1554509100¬ADE÷1554509100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷CWVjfmA0¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷O6Zfg7P6¬WV÷san-antonio-missions¬~AA÷MDP5jNoD¬AD÷1554510900¬ADE÷1554510900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷YyHoGUWJ¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷CSFkFlnQ¬WV÷salt-lake-bees¬~AA÷zHDmF6OD¬AD÷1554512700¬ADE÷1554512700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷I9hIA8fs¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas 51s¬JB÷WCdM9S9m¬WV÷las-vegas-51s¬~AA÷E7CiEQwK¬AD÷1554516300¬ADE÷1554516300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷QZeQ8nPg¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷4QfU76v0¬WV÷reno-aces¬~AA÷Wr7dDpgQ¬AD÷1554516300¬ADE÷1554516300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷WnRQ6Qg6¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷AwQU5p9C¬WV÷tacoma-rainiers¬~AA÷YigO841s¬AD÷1554591600¬ADE÷1554591600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Baby Cakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Orleans Baby Cakes¬JA÷40PY44OI¬WU÷new-orleans-baby-cakes¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷I3Tx4OwP¬WV÷round-rock-express¬~AA÷tIdW6rWg¬AD÷1554593700¬ADE÷1554593700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷hKpk7f5n¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷WAqg6EKh¬WV÷omaha-storm-chasers¬~AA÷SEhS7OGm¬AD÷1554593700¬ADE÷1554593700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷MyfJCGsP¬WU÷nashville-sounds¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷Opto8zjt¬WV÷iowa-cubs¬~AA÷Otny62o0¬AD÷1554595500¬ADE÷1554595500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷EZYc5YZb¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷Q9x24hk5¬WV÷san-antonio-missions¬~AA÷2Xpu5M06¬AD÷1554597300¬ADE÷1554597300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷bNzA2WJH¬WV÷salt-lake-bees¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷KWy63C4B¬WU÷albuquerque-isotopes¬~AA÷d8ar4tGC¬AD÷1554599100¬ADE÷1554599100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷GbVE1jZN¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas 51s¬JB÷fkUI0AlU¬WV÷las-vegas-51s¬~AA÷zabn30VI¬AD÷1554602700¬ADE÷1554602700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷WA5OLgKu¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷pE9SKDZo¬WV÷reno-aces¬~AA÷x4xVRq8J¬AD÷1554602700¬ADE÷1554602700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷6TcyJi4b¬WV÷tacoma-rainiers¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷SxaXJXlh¬WU÷sacramento-river-cats¬~AA÷j7tZQ3NP¬AD÷1554660000¬ADE÷1554660000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Baby Cakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Orleans Baby Cakes¬JA÷EgcuIBJ4¬WU÷new-orleans-baby-cakes¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷hpdqHVYA¬WV÷round-rock-express¬~AA÷r5LDJLFa¬AD÷1554663900¬ADE÷1554663900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷UTgGJOf9¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas 51s¬JB÷SECJIrAF¬WV÷las-vegas-51s¬~AA÷4EM9K10g¬AD÷1554663900¬ADE÷1554663900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷dGe8LpQd¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷z7fCK4u3¬WV÷omaha-storm-chasers¬~AA÷8nT0MNVt¬AD÷1554663900¬ADE÷1554663900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷z9olGklH¬WU÷nashville-sounds¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷noEHbNIq¬WV÷iowa-cubs¬~AA÷nwS4Lsom¬AD÷1554663900¬ADE÷1554663900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷t8DLcsYk¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷KbCPd1md¬WV÷san-antonio-missions¬~AA÷xSKHIuV5¬AD÷1554665700¬ADE÷1554665700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷Aw2OH2PL¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷lU0SGMvS¬WV÷salt-lake-bees¬~AA÷l2OLHapC¬AD÷1554667500¬ADE÷1554667500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷tMhfCtmq¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷KCibB02k¬WV÷reno-aces¬~AA÷WQDQGJaI¬AD÷1554667500¬ADE÷1554667500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷2ys3AKHe¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷Gvo79vX1¬WV÷tacoma-rainiers¬~
6
1553532900
1120
YARDIM: Şu anda Beyzbol/ABD bölümünde yer alan PCL 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr PCL 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, PCL 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. PCL 2019 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. PCL 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!