NPB 2021 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NPB
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPONYA: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷d82kafjq¬ZD÷t¬ZE÷IBJbLU8A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/japonya/npb/¬ZX÷06Japonya 007aponya0000000000001000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷fo2C1i30¬AD÷1616742000¬ADE÷1616742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷MRVJx0Mu¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-YV052BRI.png¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷0IUNyKyn¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-noBI82YA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0O282Xmf¬AD÷1616749200¬ADE÷1616749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷YVjAIdyO¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-OQAe7lr5.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷p6fEHGjU¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-CCvlhSNt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8l6G0BI6¬AD÷1616749200¬ADE÷1616749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷8rYVZc6b¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-86jqdyPE.png¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷UiZRzvih¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-EkG2CpZo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MX343DYm¬AD÷1616749200¬ADE÷1616749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷0Ih2KI6B¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zNs2GBKD.png¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷v9i6JxMH¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-WlLA6zik.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4d9a4gJs¬AD÷1616749200¬ADE÷1616749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷WrlbLbi5¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-Ea5vYOxP.png¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷hhkfMvxa¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-6kjNa7kt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jDeLaVXC¬AD÷1616751000¬ADE÷1616751000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷25XZYHL4¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-vyAOy7w0.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷G8yvYyyB¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-UmLY6IzS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zJxoGjIg¬AD÷1616817600¬ADE÷1616817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷02ENqZZM¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-vyAOy7w0.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷bmXQrgkT¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-UmLY6IzS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MBdAMhuQ¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷Cb9akw6o¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-OQAe7lr5.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷Q1D3lcLi¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-CCvlhSNt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ShZxICms¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷bFBBnyj4¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-noBI82YA.png¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷KOC7mHzb¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-YV052BRI.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdwsHW2m¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷SlGFoe5A¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-EkG2CpZo.png¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷6uFJpFKG¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-86jqdyPE.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rLc6NYPJ¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷dnZkVZKT¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zNs2GBKD.png¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷beLHQgTp¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-WlLA6zik.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U3fPbkmJ¬AD÷1616821200¬ADE÷1616821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷AVzrXejH¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-6kjNa7kt.png¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷lMZoWF5N¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-Ea5vYOxP.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwClzC9P¬AD÷1616904000¬ADE÷1616904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷6acYjjsj¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-vyAOy7w0.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷K21xjAdd¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-UmLY6IzS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4bU1C8HI¬AD÷1616904000¬ADE÷1616904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷OCDfbYlG¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-YV052BRI.png¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷23Cbch4M¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-noBI82YA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GYX5BSWO¬AD÷1616904000¬ADE÷1616904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷ATB2dCJS¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-EkG2CpZo.png¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷CxbUiWRq¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-86jqdyPE.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpWgEUn6¬AD÷1616904000¬ADE÷1616904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷MPAr1z5c¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-WlLA6zik.png¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷rZBv2Gki¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zNs2GBKD.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AyVcDl2C¬AD÷1616905800¬ADE÷1616905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷GnAn0fK3¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-OQAe7lr5.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷UkEjaEZ9¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-CCvlhSNt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E9ykFAXa¬AD÷1616907600¬ADE÷1616907600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷GSJhvDcp¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-6kjNa7kt.png¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷fJIdwXCj¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-Ea5vYOxP.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
858
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Gece modu
Reklam
YARDIM: Şu anda Beyzbol/Japonya bölümünde yer alan NPB 2021 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NPB 2021 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NPB 2021 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NPB 2021 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NPB 2021 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup