NBL 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Basketbol Yeni Zelanda

NBL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷YENİ ZELANDA: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷va16cAVl¬ZD÷p¬ZE÷U7jFzczj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/yeni-zelanda/nbl/¬ZX÷01Yeni Zelanda012elanda0010000000001000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷ja8qvF1k¬AD÷1592890200¬ADE÷1592890200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taranaki Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Taranaki Mountainairs¬JA÷6eqK86nm¬WU÷taranaki-mountainairs¬WN÷NEL¬AF÷Nelson Giants¬JB÷zVmO7Q1g¬WV÷nelson-giants¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷pM7mwZGe¬AD÷1592897400¬ADE÷1592897400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUC¬AF÷Auckland Huskies¬JB÷8rnW54W5¬WV÷auckland-huskies¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬JA÷ELnS6pHa¬WU÷canterbury-rams¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷bPBixgW1¬AD÷1592976600¬ADE÷1592976600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTA¬AF÷Otago Nuggets¬JB÷G8kv4r1I¬WV÷otago-nuggets¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷Mojz5OoC¬WU÷manawatu-jets¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷0Ukz1x92¬AD÷1592983800¬ADE÷1592983800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Taranaki Mountainairs¬JB÷8GiPRogP¬WV÷taranaki-mountainairs¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷falr32GO¬WU÷franklin-bulls¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷vLlv0dO8¬AD÷1593063000¬ADE÷1593063000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otago Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEL¬AF÷Nelson Giants¬JB÷4nweMPGn¬WV÷nelson-giants¬WM÷OTA¬AE÷Otago Nuggets¬JA÷APwiN51t¬WU÷otago-nuggets¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷8fgraGwF¬AD÷1593070200¬ADE÷1593070200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷CCt3K3oa¬WV÷canterbury-rams¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷IksaLqWh¬WU÷franklin-bulls¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷nohnbzgL¬AD÷1593235800¬ADE÷1593235800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auckland Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷KxpBIsGB¬WV÷manawatu-jets¬WM÷AUC¬AE÷Auckland Huskies¬JA÷j3u7JN05¬WU÷auckland-huskies¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷U9sicf8R¬AD÷1593243000¬ADE÷1593243000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬JA÷bTrFH1VH¬WU÷canterbury-rams¬WN÷TAR¬AF÷Taranaki Mountainairs¬JB÷hjrJGLpO¬WV÷taranaki-mountainairs¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷42YIhEGr¬AD÷1593322200¬ADE÷1593322200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Franklin Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUC¬AF÷Auckland Huskies¬JB÷tnNSzPVu¬WV÷auckland-huskies¬WM÷FRA¬AE÷Franklin Bulls¬JA÷4QoNFu0U¬WU÷franklin-bulls¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷bPXMiYVl¬AD÷1593329400¬ADE÷1593329400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷lCQzZ20h¬WV÷manawatu-jets¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷KxMWZron¬WU÷nelson-giants¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷xGWQjhoe¬AD÷1593495000¬ADE÷1593495000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taranaki Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUC¬AF÷Auckland Huskies¬JB÷MPOrXtV4¬WV÷auckland-huskies¬WM÷TAR¬AE÷Taranaki Mountainairs¬JA÷S2PvYMFb¬WU÷taranaki-mountainairs¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷fiRVkC01¬AD÷1593502200¬ADE÷1593502200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Franklin Bulls¬JB÷UkSjVKaH¬WV÷franklin-bulls¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷zTSnW0pB¬WU÷nelson-giants¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷YsQZlWF7¬AD÷1593581400¬ADE÷1593581400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taranaki Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTA¬AF÷Otago Nuggets¬JB÷G6QbTbUT¬WV÷otago-nuggets¬WM÷TAR¬AE÷Taranaki Mountainairs¬JA÷8tRfUvFN¬WU÷taranaki-mountainairs¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~AA÷noEHDFh8¬AD÷1593588600¬ADE÷1593588600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷WI08m2Fo¬WV÷canterbury-rams¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷IFCQOIxo¬WU÷manawatu-jets¬AM÷Tarafsız saha - The Trusts Arena.¬AN÷n¬~
49
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
reklam
YARDIM: Şu anda Basketbol/Yeni Zelanda bölümünde yer alan NBL 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr NBL 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBL 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBL 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBL 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!