VTB Promo Kupasi 2019/2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol Rusya

VTB Promo Kupasi
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷RUSYA: VTB Promo Kupasi¬ZEE÷r1L5w2EB¬ZB÷158¬ZY÷Rusya¬ZC÷8KSoGeZT¬ZD÷p¬ZE÷Gd0wlfZ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_r1L5w2EB¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/rusya/vtb-promo-kupasi/¬ZX÷01Rusya 005......0000000000001000VTB Promo Ku016Kupasi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusya¬~AA÷2akzTkiS¬AD÷1569432600¬ADE÷1569432600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khimki M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHI¬AE÷Khimki M.¬JA÷pMPH7oER¬WU÷khimki-m¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷nVBq35Mr¬WV÷zielona-gora¬~AA÷23PNmBA4¬AD÷1569668400¬ADE÷1569668400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷MDchKlvi¬WU÷enisey¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscow¬JB÷04ddJ8gc¬WV÷cska-moscow¬~AA÷8tS2O9aq¬AD÷1569762000¬ADE÷1569762000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Kalev/Cramo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷BC Kalev/Cramo¬JA÷feBm2Pyk¬WU÷bc-kalev¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬JB÷YoAi1qie¬WV÷khimki-m¬~AA÷nXQ6NTEk¬AD÷1569861000¬ADE÷1569861000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow¬JA÷GAad0361¬WU÷cska-moscow¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬JB÷UD30aNL7¬WV÷parma-perm¬~AA÷G6VAMmUe¬AD÷1569949200¬ADE÷1569949200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAS¬AE÷Zielona Gora¬JA÷rHirO6b8¬WU÷zielona-gora¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷M7jnNQDE¬WV÷zenit-petersburg¬~AA÷fcUEL7q2¬AD÷1570275900¬ADE÷1570275900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsmoki Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSM¬AE÷Tsmoki Minsk¬JA÷vqoiMpTK¬WU÷tsmoki-minsk¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban¬JB÷IZqeL4rR¬WV÷lokomotiv-kuban¬~AA÷pSESnVPA¬AD÷1570284000¬ADE÷1570284000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhny Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod¬JA÷fuBaIS83¬WU÷nizhny-novgorod¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬JB÷YV93HnO9¬WV÷parma-perm¬~AA÷OIDWokuH¬AD÷1570359600¬ADE÷1570359600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷Gfa8G6wG¬WU÷enisey¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬JB÷Uc3CFQhM¬WV÷khimki-m¬~AA÷A5C1qBy9¬AD÷1570366800¬ADE÷1570366800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saratov¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷84OZDMz1¬WV÷zielona-gora¬WM÷SAR¬AE÷Saratov¬JA÷UDPVE2Lf¬WU÷saratov¬~AA÷d28cpiM2¬AD÷1570374000¬ADE÷1570374000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unics Kazan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unics Kazan¬JA÷zFWMGOjr¬WU÷unics-kazan¬WN÷AST¬AF÷Astana¬JB÷nkzRFr6l¬WV÷astana¬~AA÷hhIzo9fN¬AD÷1570465800¬ADE÷1570465800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow¬JA÷OK2GEp8S¬WU÷cska-moscow¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷QTlrA4Gq¬WV÷zenit-petersburg¬~AA÷4SB5rVjF¬AD÷1570550400¬ADE÷1570550400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhny Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod¬JA÷xvTwDtj7¬WU÷nizhny-novgorod¬WN÷KAL¬AF÷BC Kalev/Cramo¬JB÷GURsC05D¬WV÷bc-kalev¬~AA÷rJA9sk6L¬AD÷1570870800¬ADE÷1570870800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astana¬JA÷IZ5QzprE¬WU÷astana¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban¬JB÷WxAUZ3cK¬WV÷lokomotiv-kuban¬~AA÷OUR6t9LR¬AD÷1570888800¬ADE÷1570888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Kalev/Cramo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazan¬JB÷S8e0UsLs¬WV÷unics-kazan¬WM÷KAL¬AE÷BC Kalev/Cramo¬JA÷Qa9YYNCQ¬WU÷bc-kalev¬~
156
Ayarlar
YARDIM: Şu anda Basketbol/Rusya bölümünde yer alan VTB Promo Kupasi 2019/2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr VTB Promo Kupasi 2019/2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, VTB Promo Kupasi 2019/2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. VTB Promo Kupasi 2019/2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). VTB Promo Kupasi 2019/2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!