Personal data

Reklam
Reklam
Reklam
Ayarlar
Gece modu
Reklam
Reklam
Reklam
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNİ KABUL ETME VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİ
TEMEL ÖZET
Kişisel verilerinizin işlenmesi için verdiğiniz bu izni, talebinizle ilgili olarak sizinle iletişime geçmesi amacıyla Livesport Media Ltd şirketine veriyorsunuz. Kişisel verileriniz pazarlama amacıyla kullanılamaz. Bu izni istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz ve bu durumda kişisel verilerinizin işlenmesi sonlandırılacaktır. Kişisel verilerimizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
KONTROLÖRÜN KİMLİĞİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kişisel verilerinizin kontrolörü kayıtlı ofisi CMS House, First Floor St. Peter's Street, San Gwann SGN 2310, Malta adresinde bulunan ve şirket numarası C 54555 olan Livesport Media Ltd şirketidir (‘Kontrolör’).
Kontrolörün iletişim bilgileri şu şekildedir: hizmet adresi Livesport Media Ltd, CMS House, First Floor St. Peter's Street, San Gwann SGN 2310, Malta, eposta adresi gdpr@livesportmedia.eu.
Kontrolör herhangi bir veri koruma yetkilisi belirlememiştir.
KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENMESİNİN HUKUKİ DAYANAKLARI
Kişisel verilerinizin işlenmesinin hukuki dayanağı Avrupa Parlamentosunun 2016/679 sayılı Mevzuatın (AB) 6(1)(a) maddesi ve Avrupa Konseyinin 27 Nisan 2016 tarihli Kişisel Verilerin İşlenmesi Bağlamında Gerçek Kişilerin Korunması ve Verilerin Serbest Dolaşımı kararı ve 95/46/EC sayılı İlga Edici Direktifi (Genel Veri Koruma Tüzüğü) ('Mevzuat') kapsamında Kontrolöre verdiğiniz izindir.
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNİN AMACI
Kişisel verilerinizin işlenmesinin amacı talebiniz bağlamında siz ve Kontrolör arasında iletişim kurmaktır.
Kontrolör Mevzuatın 22. maddesi kapsamında otomatik bireysel karar alma sistemini kullanmamaktadır.
KİŞİSEL VERİLERİN SAKLANMA SÜRESİ
Kontrolör kişisel verilerinizi, bu amaç için işleme izni verdiğiniz tarihten itibaren iki (2) yıl boyunca saklayabilir, ancak bu amaçla kişisel verilerinizin işlenmesine verdiğiniz izni geri çektikten sonra verileri saklayamaz.
KİŞİSEL VERİLERİNİZİN DİĞER ALICILARI
Kontrolörün talimatlarına uygun olarak, Kontrolörün web sitesinin işleyişi ile ilgili olarak teknik, örgütsel veya ticari faaliyetlerde bulunan kişiler (kişisel verilerin işleyicileri) kişisel verilerinizin diğer alıcıları olabilirler.
Kontrolör kişisel verilerinizi bir üçüncü ülkeye (AB dışında bir ülke) veya uluslararası bir organizasyona bilinçli olarak vermez.
VERİ SAHİPLERİNİN HAKLARI
Mevzuatta belirtilen koşullarda, Kontrolörün kişisel verilerinize erişim sağlamasını talep etme, kişisel verilerinizin düzeltilmesi veya silinmesi veya işlenmesinin kısıtlanması ve bunlara ek olarak kişisel verilerinizin aktarılabilirliğini düzenleme hakkınız bulunmaktadır.
Herhangi bir anda Kontrolöre verdiğiniz kişisel verilerinizin işlenmesi iznini geri çekme hakkınız bulunmaktadır. Bu, izin geri çekildikten önce kişisel verilerinizin işlenmesinin hukuka uygunluğunu engellemez. Kişisel verilerinizin işlenmesine verdiğiniz izni bu adresle iletişime geçerek geri çekebilirsiniz: gdpr@livesportmedia.eu.
Kişisel verilerinizin işlenmesinin Mevzuatı ihlal ettiğinden veya etmekte olduğundan şüphelenirseniz, düzenleyici kuruluşa şikayette bulunma hakkınız bulunmaktadır.
Kişisel verilerinizi paylaşmakta zorunlu değilsiniz. Kişisel verilerin paylaşılması zorunlu veya bir sözleşme koşulu değildir ve bir sözleşme yapmak için gerekli değildir.
Reklam
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!