ITF Sabadell Erkekler skorları, maç sonuçları, eşleşmeler

Tenis ITF Erkekler - Tek

ITF Sabadell Erkekler
2019
Loading...
results
SA÷2¬~ZA÷ITF ERKEKLER - TEK: Sabadell (İspanya), toprak¬ZEE÷U3ebh62R¬ZB÷3473162¬ZC÷lMhG1wJl¬ZD÷p¬ZE÷KrGz9Xgc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_U3ebh62R¬ZJ÷5¬ZL÷/tenis/itf-erkekler-tek/sabadell/¬ZX÷02511...000Sabadell, to016toprak02000000Sabadell (İs018panya)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Erkekler - Tek¬~AA÷I5KA1yb4¬AD÷1570354800¬ADE÷1570354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nikles J. (Sui)¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570362445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIK¬AE÷Nikles J. (Sui)¬JA÷dK9673kq¬WU÷nikles-johan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷ANDA6N4k¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷fofAMs7H¬AD÷1570268400¬ADE÷1570268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570277658¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷0AuZkAr0¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷7¬DF÷7¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷6mtVjjTg¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷4¬BE÷6¬DE÷4¬~AA÷QBN2nAPm¬AD÷1570264800¬ADE÷1570264800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ojeda L. R. (Esp)¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570270162¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OJE¬AE÷Ojeda L. R. (Esp)¬JA÷OhlUTA8E¬WU÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷WImYSUNK¬WV÷mora-maxime¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷C4amqccC¬AD÷1570195200¬ADE÷1570195200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perez C. S. (Esp)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570201371¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷WxzKa3T4¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷PER¬AE÷Perez C. S. (Esp)¬JA÷xGzG0qEb¬WU÷perez-contri-sergi¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷3¬~AA÷YiROrl3T¬AD÷1570192200¬ADE÷1570192200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mora M. (Fra)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570197655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mora M. (Fra)¬JA÷pKQYCD3L¬WU÷mora-maxime¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷EgVxCXIR¬WV÷marti-pujolras-alex¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷6¬DD÷1¬~AA÷zR6KPzSm¬AD÷1570183800¬ADE÷1570183800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ojeda L. R. (Esp)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570193919¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OJE¬AE÷Ojeda L. R. (Esp)¬JA÷Eoy0NXOl¬WU÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Pena Lopez M. (Arg)¬JB÷Slu4Mive¬WV÷pena-lopez-manuel¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷6¬DD÷5¬~AA÷lCepqruM¬AD÷1570183800¬ADE÷1570183800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570190185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷neuxyjGN¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷UJUtzAVT¬WV÷kivattsev-kirill¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷2¬~AA÷CtsGJQGI¬AD÷1570118400¬ADE÷1570118400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570124037¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷Gx6xfiWN¬WU÷martin-tiffon-pol¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷5¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷pCAtgBoU¬WV÷mora-maxime¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬~AA÷8hCdk9mK¬AD÷1570107900¬ADE÷1570107900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winter Lopez B. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570117203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winter Lopez B. (Esp)¬JA÷Cfd5p1L8¬WU÷winter-lopez-benjamin¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷5¬BE÷1¬DA÷7¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷tU09qLzF¬WV÷kivattsev-kirill¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷6¬DB÷2¬~AA÷AkdAS87l¬AD÷1570102800¬ADE÷1570102800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570108237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷GxClXF6C¬WU÷vives-marcos-pedro¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷YD6gWZLI¬WV÷marti-pujolras-alex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷rDwXGIU2¬AD÷1570101900¬ADE÷1570101900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570111103¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷ELXUf2JH¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷4¬BE÷6¬WN÷LLA¬AF÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JB÷dpNZgMYN¬WV÷llamas-ruiz-pablo¬AH÷1¬BB÷4¬BD÷6¬BF÷4¬~AA÷niXe6QR4¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarez Varona N. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570106478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarez Varona N. (Esp)¬JA÷4lgLS0ca¬WU÷alvarez-varona-nicolas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬DC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Pena Lopez M. (Arg)¬JB÷IicPRKC5¬WV÷pena-lopez-manuel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷6¬DD÷4¬~AA÷pv59Rnq0¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷8¬CX÷Bensoussan S. (Fra)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570101035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bensoussan S. (Fra)¬JA÷jg9KFqaq¬WU÷bensoussan-samuel¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬WA÷0¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷Uq8OE3Ek¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷3¬WB÷15¬~AA÷zLcT9kmf¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galarza J. I. (Arg)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570101995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galarza J. I. (Arg)¬JA÷6L9OjRJE¬WU÷galarza-juan-ignacio¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷lpaTkoZK¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷tGNSPBOf¬AD÷1570097100¬ADE÷1570097100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimeno Valero C. (Esp)¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570105520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimeno Valero C. (Esp)¬JA÷O8Cc6S2I¬WU÷gimeno-valero-carlos¬AG÷1¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷4¬WN÷PER¬AF÷Perez C. S. (Esp)¬JB÷2aB15nIO¬WV÷perez-contri-sergi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷6¬~AA÷OYw1oSHr¬AD÷1570030800¬ADE÷1570030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marti Pujolras A. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570037812¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JA÷Iclgh68l¬WU÷marti-pujolras-alex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷9¬WN÷ZHU¬AF÷Zhurbin A. (Rus)¬JB÷CKmciQNf¬WV÷zhurbin-alexander¬AH÷0¬BB÷3¬BD÷6¬DD÷7¬~AA÷z9gRiUvF¬AD÷1570019400¬ADE÷1570019400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pujol Navarro B. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570026218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUJ¬AE÷Pujol Navarro B. (Esp)¬JA÷W0WRyoO7¬WU÷pujol-navarro-bruno¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷PER¬AF÷Perez C. S. (Esp)¬JB÷Y5AA0U08¬WV÷perez-contri-sergi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬~AA÷2FRd0he7¬AD÷1570019100¬ADE÷1570019100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarez Varona N. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570028058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarez Varona N. (Esp)¬JA÷d01ZZtNR¬WU÷alvarez-varona-nicolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷GER¬AF÷Lopez Montagud C. (Esp)¬JB÷b9m1V0Vr¬WV÷lopez-montagud-carlos¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷vs0IgjA2¬AD÷1570016400¬ADE÷1570016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570022692¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEI¬AF÷Heide G. (Bra)¬JB÷ppUFvmvk¬WV÷heide-gustavo¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷2¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷S8ZAuTOr¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷MPiZk89R¬AD÷1570016100¬ADE÷1570016100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fernandez Flores D. (Chi)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570025921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Fernandez Flores D. (Chi)¬JA÷bD7McSpR¬WU÷fernandez-flores-diego¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷4fpkgngr¬WV÷vives-marcos-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷6¬BF÷6¬~AA÷EahVjlfL¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lopez Morillo I. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570018589¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷KM8Ib8VK¬WV÷mora-maxime¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷6¬DB÷7¬WM÷RAF¬AE÷Lopez Morillo I. (Esp)¬JA÷Cd9EalGE¬WU÷lopez-morillo-imanol¬AG÷0¬BA÷6¬BC÷3¬DA÷3¬~AA÷IN9qOemE¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570015346¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷nVuESbF1¬WU÷martin-tiffon-pol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷ALC¬AF÷Alcala Gurri M. (Esp)¬JB÷QLvIRIU7¬WV÷alcala-gurri-max¬AH÷0¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷hp4MhAP8¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miranda Cisneros J. J. (Esp)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570015105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Miranda Cisneros J. J. (Esp)¬JA÷OzTJw7ge¬WU÷miranda-cisneros-jose-joaquin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷IcSNxR81¬WV÷kivattsev-kirill¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷8hSh1Yu1¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ouahab L. (Mar)¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570017844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUA¬AE÷Ouahab L. (Mar)¬JA÷lzbRy3hF¬WU÷ouahab-lamine¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷6¬BE÷2¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷SQdVzN7L¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷6¬~
31
fixtures
0
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
YARDIM: Şu anda Tenis/ITF Erkekler - Tek bölümünde yer alan ITF Sabadell Erkekler maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr ITF Sabadell Erkekler livescore, maç sonu ve set sonuçları, ITF Sabadell Erkekler eşleşmeleri ve ITF Erkekler - Tek sıralamaları bilgilerini sunar. ITF Sabadell Erkekler maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanındaki 70'den fazla ülkede oynanan 2000'den fazla tenis karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Soldaki menüden istediğiniz kategoriye tıklayın ve turnuvanızı seçin. ITF Sabadell Erkekler maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!