Canterbury Cup 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Rugby Ligi Avustralya

Canterbury Cup
2020
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: Canterbury Cup¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷WI9vvoQQ¬ZD÷p¬ZE÷YoxUzuYk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/canterbury-cup/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000001000Canterbury C014ry Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷EJYR6UYE¬AD÷1584248400¬ADE÷1584248400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584254558¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs II¬JA÷Y5gU82Gh¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬JB÷CdhY7MVb¬WV÷newtown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷24¬BD÷8¬~AA÷p6ealMIm¬AD÷1584247500¬ADE÷1584247500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584253956¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra II¬JA÷Eqep5KFH¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WSU¬AF÷Western Suburbs¬JB÷hzfl4vVN¬WV÷western-suburbs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬~AA÷jqdek23s¬AD÷1584240900¬ADE÷1584240900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584247357¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles II¬JA÷6Jix7to5¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷MOU¬AF÷Mounties¬JB÷KMet600B¬WV÷mounties¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷22¬BD÷10¬~AA÷KEEpKgRL¬AD÷1584237900¬ADE÷1584237900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584244447¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬JB÷vZ2IqdtB¬WV÷canterbury¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷16¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels II¬JA÷SbaEpxR4¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷20¬BC÷4¬~AA÷drvN7AJ8¬AD÷1584166800¬ADE÷1584166800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584173124¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Penrith Panthers II¬JA÷nkeMAOot¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷NSY¬AF÷North Sydney¬JB÷QufQ9r1n¬WV÷north-sydney¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬~AA÷IiuJ8j42¬AD÷1584150000¬ADE÷1584150000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights II¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584155946¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights II¬JA÷dQFCjL0O¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors II¬JB÷ATJGkuGU¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬~
6
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan Canterbury Cup 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Canterbury Cup 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Canterbury Cup 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Canterbury Cup 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Canterbury Cup 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!