Minsk Championship 2020 skorları, maç sonuçları, puan durumu

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Hokey Beyaz Rusya

Minsk Championship
2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷BEYAZ RUSYA: Minsk Championship¬ZEE÷61wJhxXI¬ZB÷31¬ZY÷Beyaz Rusya¬ZC÷8WIIcMCr¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷31_61wJhxXI¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/beyaz-rusya/minsk-championship/¬ZX÷05Beyaz Rusya 011 Rusya0010000000001000Minsk Champi018onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷Beyaz Rusya¬~AA÷O80JSSYc¬AD÷1588274100¬ADE÷1588274100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588277824¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk¬JA÷0jvekLV7¬WU÷atlant-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷4¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk¬JB÷EgSxE488¬WV÷tornado-minsk¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷j5FuKnjb¬AD÷1588186800¬ADE÷1588186800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1588191310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷6ag0Arct¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk¬JB÷0Mh492Cn¬WV÷keramin-minsk¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷Es5ytNri¬AD÷1587669300¬ADE÷1587669300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷K-2 Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587673277¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷K-2¬AE÷K-2 Minsk¬JA÷8hwNNwB6¬WU÷k-2-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KER¬AF÷Keramin Minsk 2¬JB÷2FxRMcQC¬WV÷keramin-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷jVGaFyxM¬AD÷1587572700¬ADE÷1587572700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shield Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577843¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shield Minsk¬JA÷SziCOeiD¬WU÷shield-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷tvufmuUD¬WV÷budaynik-minsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷MeCeGHMF¬AD÷1587571800¬ADE÷1587571800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587577180¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷KAm4QHM0¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷lph8Pyx7¬WV÷aichyna-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷AwUj9awl¬AD÷1587406200¬ADE÷1587406200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587411658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷bFeWrItr¬WU÷budaynik-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷CIazrxdl¬WV÷berezinskye-lisy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷4v2JR7gF¬AD÷1587399000¬ADE÷1587399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587404658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷UHdgj0l8¬WU÷aichyna-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷İZL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷88eckK3E¬WV÷ice-city-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷QwrchjVL¬AD÷1587147000¬ADE÷1587147000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berezinskye Lisy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587152404¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berezinskye Lisy¬JA÷z7ZBMLmo¬WU÷berezinskye-lisy¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MTK¬AF÷Budaynik Minsk¬JB÷OMSgo5Qo¬WV÷budaynik-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷1¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷dbjtdYVd¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷ICE City Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587146034¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷İZL¬AE÷ICE City Minsk 2¬JA÷fRKhlYtQ¬WU÷ice-city-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AIC¬AF÷Aichyna Minsk¬JB÷C67Kqhks¬WV÷aichyna-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷zkkpeho3¬AD÷1587139800¬ADE÷1587139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sparta Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587145398¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Bastion Minsk¬JB÷KWASsWJg¬WV÷bastion-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷SPA¬AE÷Sparta Minsk¬JA÷jc6OrC4m¬WU÷sparta-minsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷tn8E8K0D¬AD÷1587064500¬ADE÷1587064500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlant Minsk 2¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587068345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlant Minsk 2¬JA÷00ob3MtO¬WU÷atlant-minsk¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Tornado Minsk 2¬JB÷E3k22tdU¬WV÷tornado-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷4¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷b3CgDrnr¬AD÷1587063600¬ADE÷1587063600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tornado Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1587067650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷K-2¬AF÷K-2 Minsk¬JB÷Uw2Mk3CO¬WV÷k-2-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷4¬WM÷TOR¬AE÷Tornado Minsk¬JA÷jm3IjqcI¬WU÷tornado-minsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷jerCjkZH¬AD÷1586974200¬ADE÷1586974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budaynik Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586979331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTK¬AE÷Budaynik Minsk¬JA÷reVi3bfN¬WU÷budaynik-minsk¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷BER¬AF÷Berezinskye Lisy¬JB÷MoUe2I9T¬WV÷berezinskye-lisy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷2¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷4vt0gika¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aichyna Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIC¬AE÷Aichyna Minsk¬JA÷fiQT82Qo¬WU÷aichyna-minsk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷İZL¬AF÷ICE City Minsk 2¬JB÷YsPX7Muh¬WV÷ice-city-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~AA÷Isp4hB45¬AD÷1586967000¬ADE÷1586967000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bastion Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586972548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bastion Minsk¬JA÷S4Oy7teb¬WU÷bastion-minsk¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Minsk¬JB÷t8Su60A4¬WV÷sparta-minsk¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷3x15 dakika oynandı.¬~
29
fixtures
0
reklam
reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engellendi
Ayarlar
Gece modu
reklam
YARDIM: Şu anda Hokey/Beyaz Rusya bölümünde yer alan Minsk Championship 2020 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. FlashScore.com.tr Minsk Championship 2020 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Minsk Championship 2020 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Minsk Championship 2020 maç sonuçlarının yanında, FlashScore.com.tr üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). Minsk Championship 2020 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!